Hádanky nakreslené Dickem Heinsem

Dick Heins (narozen 29. září 1959 v Haagu) je součástí Studio Jana van Haasterena. Když je Dickovi 19 let, kontaktuje Jana van Haasterena a učí se od něj nejrůznější šikovné techniky kreslení. Dick má vlastní kreslící studio. Nyní nakreslil řadu hádanek pro Studio Jana van Haasterena. Kromě kreseb, které vytváří pro Jan van Haasteren Studio, vytváří Dick také další kresby, karikatury a další. Najdete zde veškeré informace o Dicku Heinsovi na jeho webu. Dick v současné době žije (listopad 2022) v Oosterhout v provincii Severní Brabantsko. Narodil se však v Haagu a vyrostl ve Wassenaaru. Je ženatý. Podepsal také smlouvy jako 'Beautiful Keetje' a 'Bobo' a 'Junior Suske en Wiske'. Stejně jako Jan van Haasteren také nemá rád hádanky 🙂 Nemá na to trpělivost. Dick také uvádí, že kreslí 2,5 skládačku pro Jumbo asi 1 měsíce.

Od roku 2013 ve studiu Jana van Haasterena

Jan kontaktuje Dicka a ptá se, jestli by nechtěl přijít kreslit do Studia Jana van Haasterena. To je v roce 2013. Dick to opravdu chce, a proto je od roku 2013 ve Studiu Jana van Haasterena.

Charakteristické prvky od Dicka Heinse

V hádankách Dicka Heinse vždy vidíte řadu charakteristických prvků, stejně jako v hádankách od Jana van Haasterena. Dick Heins proto vrací charakteristické prvky v hádankách Jana van Haasterena (chobotnice, žraločí ploutev, Sinterklaas, super šnek, oči atd.), ale také kreslí své vlastní charakteristické prvky v hádankách, které kreslí.

Jaké jsou charakteristické prvky Dicka Heinse?

Charakteristické prvky Dicka Heinse v jeho hádankách jsou karikaturou jeho otce a je vidět, že občas kreslí sám sebe ('autoportrét Dicka Heinse'), Dick se pozná podle jeho plešaté hlavy. Pokud se však o tom chcete dozvědět více, pak mi napište, pak do tohoto seznamu přidávám charakteristické prvky Dicka Heinse.

Všechny opakující se prvky Jana van Haasterena a Dicka Heinse

Pokud chcete kombinovaný přehled všech opakujících se prvků v hádankách Jana van Haasterena (nakreslil Jan van Haasteren) A v hádankách Dicka Heinse, prohlédněte si náš seznam: Jan van Haasteren Opakující se prvky.

Seznam hádanek vytvořených Dickem Heinsem – vizuální přehled

Můžete okamžitě přejít na všechny hádanky a zobrazit přehled hádanek Dicka Heinse, tady to najdete.