Jan van Haasteren 'Eurovision Song Contest' 1000 kusů

John van Haasteren


Sdílej tuto stránku!

Jan van Haasteren 'Eurovision Song Contest' 1000 kusů

Nedávno jsem vytvořil tuto hádanku. Je to puzzle 'Eurovision Song Contest' (soutěž Eurovize) - toto je číslo 20025. Toto puzzle je dostupné pouze ve verzi 1000 dílků. To je ta hádanka:
puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-puzzle-dokončeno-600-444

Tato hádanka měla být použita pro hádanky NK, které se budou konat 6. dubna 2020, ale to bylo zrušeno kvůli Coroně. Záhada NK byla poté přesunuta na 6. září 2020, ale také byla znovu přesunuta kvůli Coroně a vzdálenosti 1,5 metru. Další NK hádanka se nyní uskuteční 11. dubna 2021.

Tato hádanka se objevila v dubnu 2020, protože v roce 2020 bude Nizozemsko hostitelskou zemí pro pořádání soutěže Eurovision Song Contest. Duncan Laurence vyhrál soutěž Eurovision Song Contest v roce 2019! Před Duncanem Laurencem vyhrálo Nizozemí 4x soutěž Eurovize. Stal se vítězem se svým top hitem „Arcade“. Soutěž Eurovision Song Contest se bude konat 12., 14. a 16. května 2020 v Rotterdamu s místem „Ahoy Rotterdam“. 18. března 2020 byl festival zrušen z důvodu COVID-19 nebo globální epidemie Corona. Nikdy předtím nebyla soutěž Eurovision Song Contest zrušena. Téma určené Rotterdamem bylo „Otevři se“.

Kdy se bude Eurovize konat v Nizozemsku – Rotterdamu?

Nyní se bude konat 18., 20. a 22. května 2021 v Rotterdamu. První semifinále se uskuteční v úterý 18. května, druhé semifinále ve čtvrtek 20. května a finále v sobotu 22. května. Nizozemsko se automaticky kvalifikovalo do finále díky vítězství Duncana Laurence v roce 2019. Ve finále jsou také země Španělsko, Francie, Německo, Velká Británie a Itálie. Pro Nizozemí vysílá Jeangu Macrooy, byl před rokem 2020 a bude také před rokem 2021. Nesmí však znovu vystupovat se svou písní 'Grow'. K tomu musí zahrát novou píseň. Dokud to boduje lépe než písnička na skládačce Jana van Haasterena, protože tam publikum rychle utíká, když vystoupí jakási příležitostná kapela.


S čím se setkáte, když vytvoříte tuto skládačku Jana van Haasterena?

Toto puzzle jsem vyrobil na puzzle podložce o šířce 1 metru 60 a výšce 90 centimetrů. Považuji to za užitečné, protože pravidelně musím hádanku znovu přesouvat.
Poté, co jsem toto puzzle sroloval do puzzle podložky, začal jsem ho po několika dnech znovu srolovat z podložky:

Je vidět, že některé kousky při rozbalování nedrží úhledně, ale celkově to není špatné, musíte je dát znovu do pořádku 🙂

Málokdy to dokončím za pár dní. Začnu vysvětlením všech částí:
Puzzle-1000-dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-dílky-puzzle-vysvětlené-a-krabice

Pak jsem dal okraje skládačky. Jak můžete vidět na obrázku níže, na okraji ještě chybí 2 kusy. Hádanky kupuji téměř vždy z druhé ruky přes internet, ale pak vždy riskujete, že puzzle není kompletní, i když se vždy ptám prodejce. Šel jsem hledat dva chybějící okraje, ale rozhodl jsem se toho nechat. Pravděpodobně je později najdete mezi ostatními kusy (což skutečně bylo!). Začal jsem sbíráním duhových kousků, které se daly docela snadno a rychle položit. Rychle jsem také našel části jeviště, které jsou všechny stejné:
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-po-1 hodině

Poté jsem začal sbírat kousky podle barev. Stejně sbíral písničky zpěváků. Těžké, protože zpěvák (stejně jako chobotnice!) se vrací dvakrát. Které kousky kam patří? Jak můžete vidět, už jsem sbíral dopisy s 'Eurosong Contest'. Toto byl pro mě výsledek po 2 hodinách zmatení:
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-20-pct-po-2-hod.

Kusy stropu se daly celkem zvládnout, zpočátku se to zdálo docela nemožné, ale je vidět, kudy trámy 'jezdí', a pak už to jde docela rychle. Pěkná kočka navrchu někdy ulehčuje pokládku. Velmi obtížné mi byly kousky chobotnice, které se objevily 2krát:
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Song Contest-30-pct-finiš

Pak jsem se začal soustředit na publikum na dně skládačky, to se někdy musí udělat. Musím říct, že docela těžké a trochu jsem to odložil, všechny ty střípky a kousky od všech těch lidí. Ale i tady se třídilo hlavně podle barev a například jsem začal s lidmi v publiku se žlutou košilí nebo svetrem:
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-60-pct-nyní umístěno výše a zaneprázdněno publikem níže

A konečně udělali dobrý tah v položení publika! Nyní zbyly téměř jen šedé plochy a bílá oblaka kouře. Nejtěžší.
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Song Contest-80-pct-finiš

Shromáždil šedé kousky dohromady a nechal všechny ty opravdu úplně bílé kousky až do posledního. Na těch šedých kouscích lze stále něco rozpoznat nebo vidět, takže je jasnější, kam je „měli“ umístit:
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-téměř hotovo

A ano, pak jsem ještě potřeboval ty bílé mraky kouře. Trochu mi pomohla moje 9letá dcera, to se jí líbilo. Byl to opravdu pokus-omyl, ale ležení ve dvou lidech rozhodně znamená rozdíl. Konečným výsledkem je hádanka, která je hotová. Ano!
Puzzle-1000-dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-puzzle-hotovo

A další obrázek hotových hlavolamů na mé podložce s krabičkou:
Puzzle-1000-dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-puzzle-hotovo-a-krabička


Více o skládačce JvH „Eurovision Song Contest“

Tato skládačka Jana van Haasterena se zdá být trochu nudná, ale když ji složíte, je opravdu zábavná. Částečně proto, že to bylo tak vhodné pro „naši“ soutěž Eurovision Song Contest, že jsem přijel/byl v Nizozemsku. To se však liší od normální soutěže Eurovision Song Contest. Nyní je to trochu nepořádek nebo chaos, jak často vidíte na JvH. Je to velmi zvláštní vystoupení kapely ve složení: policie, gauner, krab, Sinterklaas, soudruh Sinterklaas, bubnující chobotnice, zpěvák a velmi malý muž. Ale hudba, kterou dělají, musí být hrozná, protože vidíte, jak publikum strašně rychle utíká. Chtějí jít co nejdříve domů! Na jevišti je všelijaká špína, která už možná byla pohozena. A pila odřízne zpěváka pryč….

Vlevo dole je muž, který „jen“ píše na počítači, jaká by byla jeho role v soutěži Eurovize? Kromě toho je porota starý muž, kterého veřejnost zcela srazila.

Jsem zvědavý a doufám, že se našemu holandskému příspěvku povede lépe než v tomto puzzle!

Skládání puzzle bylo zábavné a já jsem natočil obecné video s různými zábavnými prvky, které na tomto puzzle najdete:


Jan van Haasteren 'Eurovision Song Contest' 1000 kusů - Opakující se prvky

Na tomto hlavolamu je hezké, že po hlavolamu je ještě jakýsi hlavolam hledání. Hledáte opravené opakující se prvky od Jana van Haasterena. Najdete je všechny, nebo tam prostě nejsou? Krab, zuby, žraločí ploutev, daňový úředník, šípy, ruce, oči atd. atd. V této skládačce je jich spousta a já jsem natočil filmy a obrázky níže. Zkuste si je sami najít, než si je prohlédnete níže.


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 1: Baron van Tast tot Zeveren

Baron van Tast tot Zeveren je stará kreslená postavička, kterou kreslil Jan van Haasteren. V jeho hádankách se stále objevuje celkem pravidelně. Nebylo snadné ho najít, pozná se podle modrého saka, černé kravaty a černých kalhot, černé buřinky a kotlet.

puzzle-1000-dílků-john-of-haste-eurovision-songfestival-baron-of-touch-to-pot


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 2: De Bril

Brýle se často shánějí velmi obtížně, protože jsou docela malé. Brýle se mi na tomto puzzle podařilo najít 3x. koukáš?

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-de-bril


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 3: The Cigar

Doutník je také velmi obtížné najít a téměř vždy se vrací na hádankách JvH. Byl jsem schopen najít doutník 3x (!).

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-the-cigar


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 4: De Zaag

The Saw je na téměř každé hádance, včetně této. Často piluje na nejpodivnějších místech a skrz nejpodivnější materiály. Tady to vypadá, že pila odřízne zpěváka a zpěváky „pryč“:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-the-saw


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 5: The Three Holes

Téměř na všech hádankách Jana van Haasterena můžete vidět 3 kukátka. Viz zde:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-the-3-jamky


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 6: The Shark's Fin

Žraločí ploutev je podpisem Jvh, vždy ji vidíte. Vždy vidět pouze 1 žraločí ploutev. Ploutev často prochází těmi nejpodivnějšími prvky:

skládačka-1000-kusů-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-žraločí ploutev


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 7: Ruce

Vždy vidíte ruce objevující se na těch nejpodivnějších místech. Našli jsme několik dalších:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-de-handjes


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 8: Het Gebit

Téměř vždy můžete vidět Zuby s přiloženou zubní pastou. Ale: velmi těžké najít, někdy si myslíte, že není v hádance, ale je zpět:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-the-teeth


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 9: Squid

The Squid se pěkně účastní představení této soutěže Eurovision Song Contest. A zdá se, že se skvěle baví, kromě toho, že dav utíkal pryč:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-chobotnice


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 10: Jan van Haasteren sám

Nejlepší je, když na skládačce najdete samotného Jana van Haasterena. Pokud přesně nevíte, jak to vypadá, mrkněte na krabici. Pak to poznáte, ale najít to je často ještě velmi těžké!

skládačka-1000-kusů-jan-van-hurster-eurovision-songfestival-jan-van-hurstering-yourself


Puzzle Jana van Haasterena 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 11: samolepky Jane

Jane se často objevuje jako jméno na žlutých lepicích nálepkách. Otázkou však je, jak často ji najdete. Podařilo se mi najít 5:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-jane-stickertjes-1

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-jane-stickertjes-2


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 12: Krab

Krab je také často přítomen a užívá si hudbu kapely, na rozdíl od utíkajícího davu:

Puzzle 1000 dílků-john-of-hurry-eurovision-song-festival-krabí


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 13: Periscope

Periskop je téměř vždy přítomen, opět často obklopený vodou, protože je to vlastně součást ponorky:


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 14: Náplasti

Band-Aids, jistě, a často a hodně. Ale kolik omítek se nám podařilo najít? Osm tolik!

skládačka-1000-kusů-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-patch


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 15: Kitty nebo kočka

Téměř vždy vidíte kočku nebo kočku, jak loví myš nebo ptáka. Vidíme ho také v této hádance:

puzzle-1000-dílků-john-of-haste-eurovision-songfestival-cat-or-cat


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 16: Policie a podvodník

Policie a lump jsou také opakující se elementy, často lumpa hledá policie a lump je velmi blízko, víceméně maskovaný. Ale co teď? Policie a gauner se právě účastní vystoupení kapely na soutěži Eurovision Song Contest!

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-policie-a-zloděj


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 17: Sinterklaas

Sinterklaas se vždy objevuje v hádance Jana van Haasterena. Často se svým poněkud barevným soudruhem. Sinterklaas se také s radostí účastní představení, a tím také děsí publikum:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-sinterklaas


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 18: Strašidlo

Duch je často vždy přítomen a někdy je několik duchů (2 až 3). Obvykle vypadají trochu úzkostlivě. To v tomto případě rozhodně neplatí, vidíme široce se usmívajícího ducha!

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-duch


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 19: Super Snail

Často také vidíme Supersnail, říká se mu Supersnail, protože často jde velmi rychle na JvH hádanky. Super hlemýžď ​​zde „létá“ nad jedním z dálkových trámů tribun:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-super šnek


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 20: Daňový úředník

Daňového úředníka – nebo „daňového inspektora“ – tak často nevidíte, ale určitě se občas objeví v hádankách. Opravdu musí být na všech těch akcích? Je na správném místě? Na jeho kufříku je velmi malým písmem nápis „Tax Official“:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hateren-eurovision-songfestival-daňový úředník


Jan van Haasteren puzzle 'Eurovision Song Contest' - opakující se prvek 21: Oči

Často vidíte, jak se záludné oči objevují na mnoha místech, často na několika, dokázali jsme je najít, ale nebylo jich mnoho:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-eurovision-songfestival-eyes


Jak velké je puzzle Jan van Haasteren 'Eurovision Song Contest' 1000 kusů?

Toto puzzle má také rozměry 68 (šířka) x 49 (výška). Puzzle jsem vyrobil na puzzle podložce o šířce 1 metru 60 a výšce 90 centimetrů.


Jak dlouho vám bude trvat, než dokončíte toto 1000 dílkové puzzle?

Složil jsem tuto hádanku v pohodě, ale nebylo to snadné. Stále se to zdá snadné, ale existuje několik symetrických (červené pruhy na pódiu vlevo i vpravo od skládačky) nebo úplně stejné opakující se prvky (chobotnice a zpěvák na jevišti a na obrazovkách nad pódiem). To dělá hádanku obtížnou a zabere více času. Dále na konci skládačky trochu pomohla moje 9letá dcera, což bylo fajn, protože úplně poslední, co jsem musel udělat, bylo položit bílé dílky kouřem. To bylo opravdu těžké. Pak jsme opravdu museli začít pokládat tvar dílků skládačky. Nebo zkuste pokus-omyl kus po kuse. Pomoc je vždy vítána. S touto hádankou jsem se zabýval následovně:

  • Vysvětlení dílků skládačky na podložce: 25 minut
  • Skládání okrajů puzzle: 30 minut
  • Vypracování zbytku hádanky: 5 hodin
  • Celkový čas na skládání puzzle: necelých 6 hodin

To je o něco rychlejší než průměr, obvykle mi trvá asi 8 hodin, než dokončím hádanku Jvh.


O Jumbo hádankách

Jumbo_Logo
Jumbo (neplést s naším supermarketem Jumbo!) vyrábí hračky, hry a hádanky. Jumbo například vytvořilo velmi známé hry jako „Člověk se nezlobí“ a „Stratego“ a „PimPamPet“. Hry, které existují po generace a stále je hodně hrají mladí i staří. Jumbo vyrábí a vyvíjí hračky přibližně od roku 1900. V prvních letech společnosti se do Nizozemska dovážely pouze hračky z jiných zemí. Zhruba od roku 1930 však bylo rozhodnuto vyrábět i vlastní hračky, v té době vyrábět dřevěné hračky, což bylo v té době velmi populární. Téměř všechny hračky v těchto letech byly vyrobeny ze dřeva. Důležitým bodem bylo, že hračky vyrobené Jumbo musely být velmi kvalitní; muselo to být silné jako slon. Slon na něm musel stát! Červený slon je po léta charakteristickým znakem her a hlavolamů Jumbo. Název Jumbo a červený slon spolu tvoří logo asi od roku 1935. Slona Jumbo kreslí pan Möhr. Pracoval v reklamní agentuře a pravidelně se upsal Hausemann & Hötte. Pan Möhr byl v jednu chvíli pověřen, aby navrhl krásné nové logo slona pro hračky Hausemann & Hötte. Logo se od té doby trochu změnilo. Například oko během let vyrostlo a o něco více kleslo, výsledkem je přátelštější slon.

V minulosti se slon nepoužíval pouze v červené barvě, ale ve všech druzích barev, jako je modrá, žlutá, černá, bílá a zelená. Všechny ty barvy byly útulné a hravé. Jednou byl například na krabici žlutý slon a podruhé červený. Obvykle se hledalo, která barva nejlépe odpovídá barvě krabice. Až koncem 60. let byl definitivně vybrán červený slon. Červená je barva, která vyniká a přitahuje pozornost.

Od roku 1945 se Jumbo také začalo zaměřovat na hry vyrobené z kartonu. Jumbo je tedy již léta zárukou velmi silné kvality! Jumbo je jedinečná holandská společnost s bohatou historií se sídlem v Zaandamu. Pro Jumbo pracuje asi 130 zaměstnanců. S obratem 75 milionů EUR je Jumbo středně velkým evropským hráčem v oblasti hraček. Jumbo má prodejní kanceláře v Nizozemsku, Belgii, Německu a Spojeném království. Exportují do více než 25 zemí světa.

V roce 1980 Jumbo zahajuje výrobu Jan van Haasteren Puzzles.


Jan van Haasteren 'Eurovision Song Contest' 1000 kusů – kde koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Intertoys.nl 19,99 (září 2020) Kup nyní
Jvh-puzzles.nl 16,00 (září 2020) Kup nyní
Blokker.nl 21,95 (září 2020) Kup nyní
Popshopcorry.nl 17,95 (září 2020) Kup nyní
Bol.com 21,95 (září 2020) Kup nyní
Cheaplegpuzzels.nl 16,95 (září 2020) Kup nyní
Puzzlestore.nl 17,95 (září 2020) Kup nyní
Jigsaw Puzzles.nl 17,95 (září 2020) Kup nyní
Kooplokaaldoetinchem.nl 17,94 (září 2020) Kup nyní
Koopinoldenzaal.nl 16,99 (září 2020) Kup nyní
T-toysdirksland.nl 14,99 (září 2020) Kup nyní
Calendarshop.nl 17,99 (září 2020) Kup nyní
Toys2000.be 15,99 (září 2020) Kup nyní
Winschoten24.nl 18,99 (září 2020) Kup nyní
Junotoys.nl 18,99 (září 2020) Kup nyní

Jan van Haasteren 'Eurovision Song Contest' 1000 kusů - Specifikace

EAN 8710126200254
Číslo puzzle 20025
Druh produktu Hádanka
Téma puzzle Karikatura
Počet kusů 1000
Hallmark CE
Cílové publikum Děti i dospělí
Typ puzzle skládačka
Značka obrovský
Barva různý
Materiál lepenková krabice
Věk Od 10 let

Recenze na tuto hádanku

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 1
dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Pěkný!

Napsal jsem výše uvedenou recenzi. Bavilo mě skládat puzzle Eurovision Song Contest. Je to skutečný Jan van Haasteren! Spousta opakujících se prvků, a tedy opravdová hádanka hledání. A také obtížné vyrobit, protože různé předměty se vracejí zrcadlově nebo znovu to samé. Takže také docela puzzle zátěž. Takže maximální skóre!

Složil tuto hádanku? Nahrajte svou fotku + případně text

Pokud jste tuto skládačku vyrobili, nahrajte nám prosím svůj hlavolam včetně textu, jak jste ho k výrobě tohoto hlavolamu našli.

Tito luštitelé již tuto hádanku vyrobili

  • 28 října 2021
    -
    Nelis heyden - Připomíná mi Heintje Davidse

Sdílej tuto stránku!