Jan van Haasteren 'The Car Paint Shop' 1000 kusů

John van Haasteren


Sdílej tuto stránku!

Jan van Haasteren „Lakovna aut“

Pokud hledáte skládačku 'De Autoschilderij' od Jana van Haasterena, pak je tato hádanka:
puzzle-1000-dílků-jan-van-hurenen-camping-chaos-the-box-1
Mimochodem, toto puzzle jsem vyrobil ve verzi 1000 dílků a poté z krabice 3 v 1. Tato krabice také obsahovala hádanky: Kemp Chaos en Lední hokej. Toto 3-v-1 má číslo 80962.
Toto puzzle je dostupné v mnoha variantách, jmenovitě:

  • 500 kusů – Jumbo číslo 00961, rok 2002, výtvarník Jan van Haasteren
  • 500 kusů (nová verze) – Jumbo číslo 00961 nová verze, rok 2002, výtvarník Jan van Haasteren
  • 500 kusů (s plakátem) – Jumbo číslo 17281, rok 2012, výtvarník Jan van Haasteren
  • 500 kusů – Jumbo číslo 17281, rok 2012, výtvarník Jan van Haasteren
  • 500 kusů – Beverly Enterprises Inc číslo 65163, umělec Jan van Haasteren
  • 550 kusů – Ceaco číslo 2371-2, výtvarník Jan van Haasteren
  • 1000 kusů – Jumbo Bart Smit číslo 81169C, rok 2012, výtvarník Jan van Haasteren
  • 1000 kusů – Holdson číslo 08472, umělec Jan van Haasteren
    Puzzle 3 v 1 (se 3 plakáty) – Jumbo Intertoys číslo 80962, rok 2007, výtvarník Jan van Haasteren

Poslední variantu jsem vyrobil sám, tu 1000 kusů a z krabice 3 v 1, s velmi šikovným plakátem. Tento plakát má stejnou velikost jako samotné puzzle. Toto puzzle jsem vyrobil na puzzle podložce, která je 1 metr 60 široká a 90 cm vysoká.
Takže puzzle, které jsem vyrobil, bylo v krabici 3 v 1 a má číslo 80962, vyrobené v roce 2007 umělcem Janem van Haasterenem.


Tato hádanka je v 1 nebo více vyhledávacích knihách

Tato hádanka je v 1 nebo více vyhledávacích knihách od Jana van Haasterena. Nejsou to jen zábavné vyhledávací knihy pro hledání opakujících se prvků, ale můžete také ideálně použít obrázek této hádanky jako „extra“ velký plakát, zatímco budete hádat! Podívejte se na přehled pomocí našeho 'Jan van Haasteren vyhledávání knih"


Tato hádanka se také objevila jako skandinávská hádanka

Tento hlavolam se objevil i v tzv. skandinávské variantě. Co je to skandinávský hlavolam Jan van Haasteren a které všechny skandinávské hlavolamy jsou od Jana van Haasterena, si můžete přečíst prostřednictvím:
- Hádanky Jan van Haasteren Skandinávie
– zobrazit přehled pomocí všechny hádanky Jan van Haasteren Skandinávie


S čím se setkáte, když vytvoříte tuto skládačku Jana van Haasterena?

V předstihu: existuje velmi pěkný a šikovný velký plakát, díky kterému je ideální a rychlé vyhledání a rozložení dílů. Někdy se dílky na krabici nedají najít a určitě je nevýhodou, pokud jste si koupili krabici 3v1, jak vidíte na fotkách, obrázky skládačky jsou ještě menší 🙁
puzzle-1000-dílků-jan-van-haste-lakovna-plakát
Skládačku jsem vyrobil na puzzle podložce, kdyby bylo potřeba ji uklidit. To nebylo nutné, ale vždy to dává dobrý pocit. Nejprve jsem rozložil dílky přes celou podložku puzzle a okraje jsem umístil doprostřed.
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-The-Autopainting-Připraveno-položit-1

Nejprve jsem začal dělat okraje, což mi přijde užitečné. Pak vždy uděláte pěkné rychlé kroky, kde jsem občas zaškrtl políčko, kam se má umístit okrajový kus. Také jsem začal dávat kousky podle barvy. Začal jsem vyrábět auta na těchto hádankách. Na této skládačce je celkem 10 aut. Některé však z velmi malé části. Všechna tato auta jsou lakovaná.
puzzle-1000-kusů-jan-van-haste-the-lakovna-dílky-seřadit-podle-barvy-hrany-položeny

Jak můžete vidět na obrázku níže, pokládání aut je ze začátku docela rychlé. Pokračuj pěkně!
puzzle-1000-dílků-jan-van-haste-lakovna-auta-seřadit podle-barvy-2

Ale potom je to těžké, zejména kvůli všem lakýrníkům v této autolakovně, protože všichni nosí bílé obleky. Tyto kousky jsem si šetřil až na úplný konec. V této autolakovně dnes pracuje celkem 28 zaměstnanců, což se zdá být docela hodně! Co může být někdy tipem, je věnovat pozornost barvě ponožek. Pak se musíte podívat na plakát nebo krabici, abyste viděli, který sprejer má na sobě jaké barvy ponožky, a pak si je můžete obléknout. Někteří malíři mají v kapse i další věci, které mohou pomoci s pokládkou. Například to, co mají v kapsách, je žlutý hadřík nebo štětec, prodavač má v kapsách bílého kabátu hromadu bankovek nebo dýmku.
Těžko se mi pokládaly trubky vpravo nahoře, byly si velmi podobné a šetřil jsem je opravdu do posledního.
Kromě toho jsou všechny nádoby s barvami a barva na podlaze také obtížné, všechny tyto barvy jsou velmi běžné.
Ale…..nakonec je hotovo!
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Skládačka-připravená na podložku na puzzle
Puzzle-1000 dílků-Jan-van-Haasteren-Hádanka-hotovo


Také o Jan van Haasteren De AutoSpuiterij 1000 kusů

V této hádance Jana van Haasterena se také vracejí pevné prvky. Řadu pevných prvků však standardně neuvidíte. Šel jsem zase nějaké hledat opakující se prvky které jsem našel. Navíc často obsahuje vtipné nebo speciální předměty, které v něm Jan van Haasteren nakreslil. Tento počet prvků mě však trochu zklamal. Viděl jsem hádanky s více vtipnými nebo nerealistickými předměty. Vysvětluji je níže.

Zjistil jsem, že všechny šňůry, které vidíte v hádance, jsou pěkným prvkem a znesnadňují lámání hlavy, protože „která šňůra je kde?“. Šňůry jsou od autolakýrníků.
Podívejte se na video kabelů, které můžete vidět.

Dalším příjemným prvkem jsou všechny oči, které vidíte na různých místech; oči nebo oči se také objevují téměř v každém puzzle Jana van Haasterena. Které jsme našli?


Jan van Haasteren De AutoSpuiterij 1000 kusů - Opakující se prvky

Níže mé poznatky s fotografiemi a/nebo videi s opakujícími se prvky v hádankách Jana van Haasterena.


Jan van Haasteren puzzle 'De AutoSpuiterij' - opakující se prvek 1: Žraločí ploutev

Tento prvek je vždy v každé hádance. Takže opět v této autolakovně. Je docela dobrý a hned je vidět! Podívejte se na video, pokud ho chcete vidět i na skládačce. Zdá se, že na žraločí ploutev se dívá také volné oko; toto oko je připevněno k jakési železné tyči. Toto oko také častěji vidíte v hádankách Jana van Haasterena.

skládačka-1000-kusů-jan-van-haste-lakovna-žraločí ploutev


Jan van Haasteren puzzle 'De AutoSpuiterij' - opakující se prvek 2: Doutník

Doutník (často také cigarety) se také v hlavolamech JvH objevuje téměř vždy. Opět, ale tohle je těžší najít. Skoro pořád někde na podlaze.

puzzle-1000-dílků-jan-van-haste-lakovna-doutník


Jan van Haasteren puzzle 'De AutoSpuiterij' - opakující se prvek 3: 'Ruce'

V hádankách Jana van Haasterena nikdy nechybí ruce a objevují se ve velkém počtu a na těch nejneobvyklejších místech. Dobře se podívej, jestli najdeš všechny ruce? V této hádance je také mnoho skrytých. V dalším videu mám pár příkladů Ruce

puzzle-1000-dílů-jan-van-haste-the-autopainting-the-hands


Jan van Haasteren puzzle 'De AutoSpuiterij' - opakující se prvek 4: De Bril

Sklenice se také téměř vždy vrátí a někdy i několik sklenic. Tenhle je opravdu těžké najít. Zase jsme alespoň 1 sportovali, podívejte se na video:

puzzle-1000-dílků-jan-van-haste-lakovna-brýle


Jan van Haasteren puzzle 'De AutoSpuiterij' - opakující se prvek 5: Všechny náplasti!

Nepostradatelné jsou nespočetné náplasti v hádankách a na těch nejpodivnějších místech. Protože třeba kočka s náplastí? co? Několik omítek jsme zachytili v následujícím videu:

puzzle-1000-dílků-jan-van-haste-lakovna-záplaty


Jak velké je puzzle Jan van Haasteren De AutoSpuiterij 1000 dílků?

Puzzle má velikost 68 centimetrů (šířka) x 49 centimetrů (výška). Toto je standardní velikost pro Jan van Haasteren 1000 kusů


Jak dlouho vám trvá složit puzzle Jan van Haasteren De AutoSpuiterij 1000 dílků?

Skládačku jsem vyrobil úplně sám, přičemž jsem sledoval čas po rozložení a třídění dílků. Vysvětlování bude pravděpodobně trvat dalších 20 minut. Skládačku jsem také dokončil během několika dní, úplně za 1 čas. Celkově jsem nad touto hádankou strávil asi 8 hodin. Čekal jsem, že to bude jednodušší. V porovnání s jinou hádankou v této krabici – Kemp Chaos – Stále mi připadal těžký. Čekal jsem, že tohle bude jednodušší než kempovací chaos. Přesto to bylo snazší než například puzzle „Het Park“, což mi trvalo asi 10 hodin. Tato hádanka obsahovala o něco méně detailních prvků ve srovnání se skládačkou 'The Park'. Udělal jsem to na podložce puzzle.


O Jumbo hádankách

Jumbo_Logo
Jumbo (neplést s naším supermarketem Jumbo!) vyrábí hračky, hry a hádanky. Jumbo například vytvořilo velmi známé hry jako „Člověk se nezlobí“ a „Stratego“ a „PimPamPet“. Hry, které existují po generace a stále je hodně hrají mladí i staří. Jumbo vyrábí a vyvíjí hračky přibližně od roku 1900. V prvních letech společnosti se do Nizozemska dovážely pouze hračky z jiných zemí. Zhruba od roku 1930 však bylo rozhodnuto vyrábět i vlastní hračky, v té době vyrábět dřevěné hračky, což bylo v té době velmi populární. Téměř všechny hračky v těchto letech byly vyrobeny ze dřeva. Důležitým bodem bylo, že hračky vyrobené Jumbo musely být velmi kvalitní; muselo to být silné jako slon. Slon na něm musel stát! Červený slon je po léta charakteristickým znakem her a hlavolamů Jumbo. Název Jumbo a červený slon spolu tvoří logo asi od roku 1935. Slona Jumbo kreslí pan Möhr. Pracoval v reklamní agentuře a pravidelně se upsal Hausemann & Hötte. Pan Möhr byl v jednu chvíli pověřen, aby navrhl krásné nové logo slona pro hračky Hausemann & Hötte. Logo se od té doby trochu změnilo. Například oko během let vyrostlo a o něco více kleslo, výsledkem je přátelštější slon.

V minulosti se slon nepoužíval pouze v červené barvě, ale ve všech druzích barev, jako je modrá, žlutá, černá, bílá a zelená. Všechny ty barvy byly útulné a hravé. Jednou byl například na krabici žlutý slon a podruhé červený. Obvykle se hledalo, která barva nejlépe odpovídá barvě krabice. Až koncem 60. let byl definitivně vybrán červený slon. Červená je barva, která vyniká a přitahuje pozornost.

Od roku 1945 se Jumbo také začalo zaměřovat na hry vyrobené z kartonu. Jumbo je tedy již léta zárukou velmi silné kvality! Jumbo je jedinečná holandská společnost s bohatou historií se sídlem v Zaandamu. Pro Jumbo pracuje asi 130 zaměstnanců. S obratem 75 milionů EUR je Jumbo středně velkým evropským hráčem v oblasti hraček. Jumbo má prodejní kanceláře v Nizozemsku, Belgii, Německu a Spojeném království. Exportují do více než 25 zemí světa.

V roce 1980 Jumbo zahajuje výrobu Jan van Haasteren Puzzles.Jan van Haasteren 'De Autoschilderij' 1000 kusů – kde koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Tržiště 10,00 Kup nyní

Jan van Haasteren 'De Autoschilderij' 1000 kusů - Specifikace

EAN neznámý
Číslo puzzle 80962
Druh produktu Hádanka
Rok vydání 2007
Téma puzzle Karikatura
Počet kusů 1000
Hallmark CE
Cílové publikum Děti i dospělí
Značka obrovský
Barvy Více / mnoho
Materiál lepenková krabice
Věk Od 10 let

Recenze na tuto hádanku

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 1
dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Docela v pořádku

Napsal jsem článek výše. Myslel jsem, že puzzle je docela v pořádku, ale nebylo to moc zvláštní. Jsou v něm některé zábavné prvky a vtipné. Ale ne tolik, jak byste doufali u Jana van Haasterena. Další hádanka v této krabici, Camping Chaos, byla mnohem zábavnější a vzrušující. Celkově jsme ale měli pár zábavných hodin hádanek! Takže stále pěkné 4 hvězdičky z 5

Složil tuto hádanku? Nahrajte svou fotku + případně text

Pokud jste tuto skládačku vyrobili, nahrajte nám prosím svůj hlavolam včetně textu, jak jste ho k výrobě tohoto hlavolamu našli.

Sdílej tuto stránku!