Jan van Haasteren 'Camping Chaos' 1000 kusů

John van Haasteren


Sdílej tuto stránku!

Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 kusů

Pokud hledáte puzzle Jana van Haasterena o 1000 dílcích s názvem 'Camping Chaos', je to ono:
puzzle-1000-dílků-jan-van-hurenen-camping-chaos-the-box-1
Mimochodem, toto puzzle jsem vyrobil ve verzi 1000 dílků a poté z krabice 3 v 1. Tato krabice také obsahovala hádanky: Autolakovna a lední hokej. Toto puzzle Camping Chaos je k dispozici v mnoha velikostech, jmenovitě:

číslonázevPočet kusůRokkreslíř
19033Kemp Chaos3002016John van Haasteren

 • Camping Chaos, 1500 kusů, Jumbo č. 01721, rok 1986, výtvarník Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 300 kusů, Jumbo č. 017451, rok 2013, výtvarník Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1000 kusů, Jumbo Scandinavia č. 81260B, rok 2013, výtvarník Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1250 dílků, Jumbo Gamma č. 81360, rok 2014, výtvarník Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1000 dílků (+omalovánka zdarma), Jumbo Blokker č. 81579, rok 2018, výtvarník Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 1000 kusů, Jumbo Scandinavia č. 81453FF, rok 2018, výtvarník Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 3×1000 dílků (3 v 1: Lední hokej / Autolakovna), Jumbo Intertoys č. 80962, včetně 3 plakátů, rok 2007, výtvarník Jan van Haasteren
 • Camping Chaos, 3×500 dílků (3 v 1: U zubaře / Stěhování), Jumbo Bart Smit č. 81168, rok 2002, výtvarník Jan van Haasteren

Pěkné na této krabici 3 v 1 se 3 skládačkami je, že obsahuje také 3 velké plakáty s hádankami. Puzzle 1000 dílků mají rozměr 68 (šířka) x 49 (výška). Plakáty mají stejnou velikost jako samotné puzzle. V jednu chvíli jsem se pořád díval na plakáty, abych zjistil, kam musím kousek umístit. Na krabici je velmi obtížné ji najít, zvláště pokud jsou na 3 krabici 1 malé obrázky!
Například plakát:
skládačka-1000-dílů-jan-van-hurster-camping-chaos-the-poster
Toto puzzle jsem vyrobil na puzzle podložce, která je 1 metr 60 široká a 90 cm vysoká.
Takže puzzle, které jsem vyrobil, bylo v krabici 3 v 1 a má číslo 80962, vyrobené v roce 2007 umělcem Janem van Haasterenem.S čím se setkáte, když vytvoříte tuto skládačku Jana van Haasterena?

Skládačka Camping Chaos je báječná skládanka na skládání, ne nadarmo se jí říká Camping Chaos. Je to dost chaotické. Ústředním tématem této hádanky jsou filmující lidé. Na této skládačce jsem měl napočítat 15 filmujících lidí/kamer! Tuto hádanku můžete rozdělit na 3 různé části, a to:

 1. Turistické stezky
 2. Bazén
 3. Samotný kemp se všemi jeho karavany

puzzle-1000 dílků-jan-van-hursten-kempování-chaos-hádanka

1. Turistické stezky – zábavné předměty
Úplně dole na pěší stezce se ze země vynoří „divák“ ponorky, což samozřejmě není možné. Super roztomilý je černý pes na turistické stezce s fotoaparátem přivázaným na zádech! Pěkně fotí 🙂
V hádankách se častěji objevují i ​​skauti nebo skautský oddíl, takže jsou zpět. Navíc na turistických stezkách se toho moc neděje.
Nápadné a zábavné na turistických stezkách nebo v jejich blízkosti:
– černý pes, který má na zádech kameru a shodou okolností natáčí ženina ňadra. Ale když se podíváte dále, uvidíte, že tento záznam je vysílán v televizi; sedí muž a upřeně se dívá na obrázky.

puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-muž-sleduje-televizi

2. Bazén – zábavné předměty
Všichni ti lidé v bazénu velmi těžce plavou na jednu stranu, protože se zdá, že v něm plave žralok!!!! pozor foukané. Pro lidi v tak malém bazénu to každopádně vypadá trochu moc. Vtipným detailem jsou brýle, které leží na okraji bazénu, které často vídáte v hlavolamech JvH. Ale pán stojící na skokanském můstku si myslí, že pro něj všichni plavou na jednu stranu bazénu. Zdá se, že si žraločí ploutve nevšímá.
Už jste viděli ty pěkné schody do bazénu s rukou na nich? Typický Jan van Haasteren!
Dvě cedule u bazénu s Way-in a Way-out; lidé, kteří vycházejí z bazénu, se proto vydávají správným směrem! Ehm, vidíme v bazénu ženskou s odhalenými prsy???? Přesto to není nudistický kemp. Super zábavný prvek je ruka, která zvedne dlaždici bazénu a někdo od ní vzhlédne.

Kolem a poblíž koupaliště to však stále bije do očí:
– Je na ní cedulka s nápisem 'Clothes – To Shiba', ale kdo nebo co je Shiba? Musel jsem se na to podívat a tato Shiba je japonské plemeno psa. Inteligentní a nezávislý pes a není snadné ho vychovat. Ale proč je to na cedulce s převlékacími kabinkami?

puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-to-shiba
– U muže, který je ve sprše, je za ním na plotě napsáno „Kilroy byl tady“, jako jakési graffiti na dřevěné stěně. Říká však přesně „Kiljoy byl divný“ a „Tady byl zabit Roy“, zatímco „oficiální“ výraz je „Kilroy byl tady“. Co přesně zde Kilroy znamenal, zůstalo vždy neznámé, zdálo se, že to má něco společného s vojáky za války, kteří všude psali tento text a kreslili malého muže s velkým nosem, který se díval přes plot. Legrační detail, je to náhoda, že v pravém horním rohu této hádanky je také jakýsi ‚Kilroy man‘?
kilroy_byl_zde
Jan van Haasteren na to dělá pěknou variaci.

skládačka-1000-kusů-john-of-haste-camping-chaos-killroy-byl-zde

3. Samotný kemp se všemi jeho karavany – pěkné věci
Samotný kemp je samozřejmě plný kamer a lidí, kteří se navzájem nahrávají nebo tak něco a pak to vysílají v televizi. Také vidíte různé ruce vycházející z karavanů Legrační prvek je kotva, která je připevněna ke karavanu 'Round The Bend'. Úplně vpravo nahoře na skládačce je takzvaný 'Tipsy Bar' a někdo z něj opilý (trochu opilý) také vyjde.
– SPZ na karavanu, vlevo dole u skládačky, fialový karavan. Tento karavan má SPZ JH. To jistě nemůže být náhoda, že to musí být iniciály Jana van Haasterena?

puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-poznávací značka
– „Round The bend“ je napsáno na karavanu. To znamená něco jako lidé, kteří se chovají bláznivě nebo dělají divné věci. Pěkné jméno pro karavan.

skládačka-1000-kusů-jan-van-hurstering-camping-chaos-round-the-bend
– Woodlovers Tree je napsáno na cedulce, zdá se, že existuje nějaký druh sexuálního lesa, protože vlevo nahoře se chlapec a dívka navzájem dotýkají, ale ne bez povšimnutí v tomto „nahrávacím“ kempu. 'Strom lásky' také uvidíte na cedulce dále v hádance. Jedna cedule říká 'To the Woods', Milenecký strom 69. Pěkný odkaz, že 69….

puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-strom lásky
– Chlapec skautuje s jejich stanem, na kterém je napsáno So-Hoo, což samozřejmě odkazuje na známou a moderní čtvrť v New Yorku zvanou Soho, kde si můžete užít skvělé nákupy.

– Podvodníka, který je tajně nahrán a v televizi tohoto podvodníka vidí obyvatel kempu. Opět krásně udělané. Zloděj neví, že je nahráván.

puzzle-1000-dílků-jan-van-hasteren-camping-chaos-the-crook


Tato hádanka se také objevila jako skandinávská hádanka

Tento hlavolam se objevil i v tzv. skandinávské variantě. Co je to skandinávský hlavolam Jan van Haasteren a které všechny skandinávské hlavolamy jsou od Jana van Haasterena, si můžete přečíst prostřednictvím:
- Hádanky Jan van Haasteren Skandinávie
– Tato hádanka byla znovu vydána v září 2022, ale ve skandinávské verzi.
– Zobrazit přehled pomocí všechny hádanky Jan van Haasteren Skandinávie


Nápadný předmět - Jean Pion

Jak můžete vidět na této hádance, setkáte se s 'Jeanem Pionem'. Chcete vidět všechny hádanky, ve kterých se objevuje pseudonym Jana van Haasterena a co vlastně znamená 'Jean Pion'? Podívejte se na tuto stránku'Jan van Haasteren a Jean Pion".
V mé hádance však tento podpis nebyl vidět, ale zdá se, že je to možné na jiných hádankách z Camping Chaos, vidíte to velmi nejasně v pravé dolní části hádanky na okraji bazénu:
rsz_jean_pawn_on_camping_chaos


Také o Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 kusů

Bylo to zábavné skládání puzzle, typické puzzle Jana van Haterena s pevnými / opakujícími se prvky. Ale rozhodně ne příliš těžké! Začal jsem tím, že jsem rozložil všechny dílky na podložku puzzle, ne podle barvy, ale prostě všechno smíchané.
puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-všechno-vysvětleno-na-podložce-puzzle
Jak vidíte, toto puzzle bylo ještě úplně nové, vyndal jsem dílky z plastových sáčků. Mimochodem, koupil jsem tuto skládačku 3 v 1 přes Facebook Marketplace za 30 eur. Když se podíváte pozorně, můžete vidět, že kusy plastového sáčku se dokonce slepily. Opět ušetří pokládku 🙂
Je opravdu skvělé, že je zde velmi velký plakát, který jsem použil hlavně v polovině instalace, protože díly se pak hůře pokládají.
skládačka-1000-dílů-jan-van-hurster-camping-chaos-the-poster
Pak jsem začal pokládat okraje puzzle, vždy mi to přijde nejjednodušší, ale zdá se, že třídění podle barev má za následek rychlejší pokládání.
puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-the-hrany-položeny
Pak jsem začal s bazénem, ​​který bylo nejjednodušší položit, alespoň okraje bazénu:
puzzle-1000-dílků-john-of-hurry-camping-chaos-polovina-puzzle
Také bylo snadné položit všechna přední skla karavanů na kemp, ty kusy se snadno třídí. Pak jsem postavil dva stany (běžný kempingový stan a stan pro skauty), které jsou na něm. Také některé části karavanů byly stále snadné, ale několik karavanů jsem postavil mimo puzzle. Také jsem posbíral všechny kousky různých značek, které visí na stromech a které lze téměř všechny nalézt v levé horní části skládačky. Nejtěžší jsem našel les vlevo nahoře, ten jsem dal jako poslední.
A nakonec byla hádanka hotová!
puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-puzzle-hotove-puzzle-mat


Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 kusů - Opakující se prvky

Jak víte, přijďte různé prvky ve všech hádankách Jana van Haasterenapevný počet prvků se však ne vždy vrátí. Žraločí ploutev se ale určitě vždy vrátí. Nejsem si jistý ostatními pevnými prvky. V této hádance mi například chyběl pevný prvek 'kočky', ale také 'autoportrét'. Chybí ale například i ‚zuby‘.


Jan van Haasteren puzzle 'Camping Chaos' - opakující se prvek 1: Žraločí ploutev

Ano, určitě existuje a kde jinde než v bazénu se dá najít? Není to tak těžké, ale vždy je příjemné ho znovu vidět.

skládačka-1000-kusů-john-of-haste-camping-chaos-the-shark's-fin


Jan van Haasteren puzzle 'Camping Chaos' - opakující se prvek 2: Doutník

Velmi rozšířený je také doutník a tentokrát znovu. I když těžko najít! Našel jsem to, viz zde:

puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-camping-chaos-the-cigar


Jan van Haasteren puzzle 'Camping Chaos' - opakující se prvek 3: 'Ruce'

Ruce, ty se vždy vracejí a často hodně. Pár jsem jich dal na video, ale zkuste je najít všechny:

puzzle-1000-dílků-jan-van-spěch-camping-chaos-the-hands


Jan van Haasteren puzzle 'Camping Chaos' - opakující se prvek 4: Baron van Tast tot Zeveren

V této skládačce by se dal najít i baron van Tast, ale rozhodně ne snadný. Nejdřív jsem si myslel, že na něm není, ale později jsem ho stejně viděl. Je opravdu dobře schovaný! Podívej se na tohle video:

puzzle-1000-dílků-john-of-haste-camping-chaos-baron-of-touch-to-spin


Jak velké je puzzle Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 dílků?

Toto puzzle má také rozměry 68 (šířka) x 49 (výška). Puzzle jsem vyrobil na puzzle podložce o šířce 1 metru 60 a výšce 90 centimetrů.


Jak dlouho vám trvá poskládat puzzle Jan van Haasteren Camping Chaos 1000 dílků?

Toto puzzle jsem vyrobil v dubnu 2020 a vyrobil jsem ho téměř sám, občas pomohl můj 11letý syn. Celkem mi to trvalo 7 hodin. Tato hádanka je opravdu snazší než „obyčejná“ hádanka Jana van Haasterena. Menších detailů je o něco méně, takže máte pocit, že tu skládačku poskládáte celkem rychle. Puzzle jsem složil během několika dní, myslím, že tak týden. Výhodou je, že to jde docela rychle, což je motivující. Puzzle jsem umístil na puzzle podložku, ale tentokrát jsem puzzle nemusel srolovat. Mohl by týden ležet na podlaze v našem obýváku. ale taková podložka na puzzle dává pocit svobody „v případě….“.


Tato hádanka je v 1 nebo více vyhledávacích knihách

Tato hádanka je v 1 nebo více vyhledávacích knihách od Jana van Haasterena. Nejsou to jen zábavné vyhledávací knihy pro hledání opakujících se prvků, ale můžete také ideálně použít obrázek této hádanky jako „extra“ velký plakát, zatímco budete hádat! Podívejte se na přehled pomocí našeho 'Jan van Haasteren vyhledávání knih"


O Jumbo hádankách

Jumbo_Logo
Jumbo (neplést s naším supermarketem Jumbo!) vyrábí hračky, hry a hádanky. Jumbo například vytvořilo velmi známé hry jako „Člověk se nezlobí“ a „Stratego“ a „PimPamPet“. Hry, které existují po generace a stále je hodně hrají mladí i staří. Jumbo vyrábí a vyvíjí hračky přibližně od roku 1900. V prvních letech společnosti se do Nizozemska dovážely pouze hračky z jiných zemí. Zhruba od roku 1930 však bylo rozhodnuto vyrábět i vlastní hračky, v té době vyrábět dřevěné hračky, což bylo v té době velmi populární. Téměř všechny hračky v těchto letech byly vyrobeny ze dřeva. Důležitým bodem bylo, že hračky vyrobené Jumbo musely být velmi kvalitní; muselo to být silné jako slon. Slon na něm musel stát! Červený slon je po léta charakteristickým znakem her a hlavolamů Jumbo. Název Jumbo a červený slon spolu tvoří logo asi od roku 1935. Slona Jumbo kreslí pan Möhr. Pracoval v reklamní agentuře a pravidelně se upsal Hausemann & Hötte. Pan Möhr byl v jednu chvíli pověřen, aby navrhl krásné nové logo slona pro hračky Hausemann & Hötte. Logo se od té doby trochu změnilo. Například oko během let vyrostlo a o něco více kleslo, výsledkem je přátelštější slon.

V minulosti se slon nepoužíval pouze v červené barvě, ale ve všech druzích barev, jako je modrá, žlutá, černá, bílá a zelená. Všechny ty barvy byly útulné a hravé. Jednou byl například na krabici žlutý slon a podruhé červený. Obvykle se hledalo, která barva nejlépe odpovídá barvě krabice. Až koncem 60. let byl definitivně vybrán červený slon. Červená je barva, která vyniká a přitahuje pozornost.

Od roku 1945 se Jumbo také začalo zaměřovat na hry vyrobené z kartonu. Jumbo je tedy již léta zárukou velmi silné kvality! Jumbo je jedinečná holandská společnost s bohatou historií se sídlem v Zaandamu. Pro Jumbo pracuje asi 130 zaměstnanců. S obratem 75 milionů EUR je Jumbo středně velkým evropským hráčem v oblasti hraček. Jumbo má prodejní kanceláře v Nizozemsku, Belgii, Německu a Spojeném království. Exportují do více než 25 zemí světa.

V roce 1980 Jumbo zahajuje výrobu Jan van Haasteren Puzzles.


Jan van Haasteren 'Camping Chaos' 1000 kusů – kde koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Tržiště potápěči Kup nyní
Blokker.nl 20,00:2021 (červenec XNUMX) Kup nyní

Jan van Haasteren 'Camping Chaos' 1000 kusů - Specifikace

EAN neznámý
Číslo puzzle 80962
Druh produktu Hádanka
Rok vydání 2007
Téma puzzle Karikatura
Počet kusů 1000
Hallmark CE
Cílové publikum Děti i dospělí
Značka obrovský
Barvy Více / mnoho
Materiál lepenková krabice
Věk Od 10 let

Recenze na tuto hádanku

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 2
dveře Kras op Puzzle 1000 dílků
Krycí deska

Tuhle už jsem vyrobil, jednu z mých prvních hádanek Haasteren. Včera jsem to dokončil, moc se mi to líbí

dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Velmi dobře!

Napsal jsem výše uvedenou recenzi. Skládání tohoto puzzle mě opravdu bavilo. Bylo tam několik položek, kterým jsem nerozuměl, např. 'To Shiba' a několik. Musel jsem se na to podívat. Takže top puzzle s mnoha zábavnými prvky, hledejte dál!

Složil tuto hádanku? Nahrajte svou fotku + případně text

Pokud jste tuto skládačku vyrobili, nahrajte nám prosím svůj hlavolam včetně textu, jak jste ho k výrobě tohoto hlavolamu našli.

Sdílej tuto stránku!