Hádanky nakreslené Robem Derksem

puzzle-1000-dílků-jan-van-hurenen-mořské plody-opakující se-prvek-sinterklaas
"Pěkná položka v hádance 'Sea Banquet', v knize rezervace je jméno umělce hádanky - Rob Derks"

Rob Derks je součástí Studio Jana van Haasterena. Rob Derks (narozen 1974 v Nijmegenu) žije se svou přítelkyní a třemi dětmi v Nijmegenu. Nyní nakreslil několik hádanek pro Jan van Haasteren Studio. Kromě kreseb, které vytváří pro Jan van Haasteren Studio, vyrábí Rob také své vlastní puzzle pro Jumbo, nazvané „Pieces of History“. Jak název napovídá, v těchto hádankách vidíte prvky z historie.
Rob Derks založil kreslířské studio ‚Studio Noodweer‘ s řadou dalších umělců. Mimo jiné kreslí komiksy pro firmy a trička pro hudební kapely. Rob kontaktoval Jana van Haasterena velmi brzy v jeho kreslířské kariéře. A díky Janovi se Rob nadchne pro kreslení hádanek. A od Jana Roba se učí techniku ​​barvení ecoline. V roce 2013 se Jan zeptá Roba, jestli se nechce přidat do Studia Jan van Haasteren a on to udělá.

Rob Derks a jeho rodné město Nijmegen

Příjemné je, že Rob Derks se hodně inspiruje společnostmi a akcemi v Nijmegenu a okolí. Udělal jsem o tom speciální stránku, kde je vše popsáno. Vědět víc? Přečtěte si: 'Rob Derks a Nijmegen".

Charakteristické prvky Roba Derkse

V hádankách Roba Derkse vždy vidíte řadu charakteristických prvků, stejně jako v hádankách od Jana van Haasterena. Rob Derks proto vrací charakteristické prvky v hádankách Jana van Haasterena (chobotnice, žraločí ploutev, Sinterklaas, super šnek, oči atd.), ale také kreslí své vlastní charakteristické prvky v hádankách, které kreslí.

Jaké jsou charakteristické prvky Roba Derkse?

Charakteristické prvky, které se téměř vždy vracejí, jsou:

  • modré pero
  • nejlepší kluci ZZ (ano, ta kapela ze 1970.-1980. let)
  • modrý kufr
  • mnoho postav v hlavolamu šilhá nebo šilhá
  • bojující ženy
  • blonďatá dvojčata
  • tlustý chlapec jíst
  • písmena AC/DC (ano, z jiné kapely ze 1970.-1980. let)

Všechny opakující se prvky Jana van Haasterena a Roba Derkse

Pokud chcete kombinovaný přehled všech opakujících se prvků v hádankách Jana van Haasterena (nakreslil Jan van Haasteren) A v hádankách Roba Derkse, prohlédněte si náš seznam: Jan van Haasteren Opakující se prvky.

Seznam hádanek vytvořených Robem Derksem – vizuální přehled

Můžete okamžitě přejít na všechny hádanky a zobrazit přehled hádanek Roba Derkse, najdete to zde.