Prodej logické hry Jan van Haasteren

V první řadě předpokládám, že chcete vidět přehled nabídek hlavolamů Jan van Haasteren.
Existuje však také hlavolam Jana van Haasterena s názvem „Uitverkoop“ (Nakupujte, dokud neklesnete) – číslo 00640.
puzzle-1000-dílků-jan-van-hurster-sale-shop-till-you-drop-600-444
Pokud si ho chcete koupit, zobrazit tuto stránku.
Níže jsem udělal přehled možných nabídek nebo prodejů puzzle JvH, které znám. Pokud někdo ví o nějaké další nabídce nebo prodeji, prosím email, pak jej zařadím do tohoto přehledu. Toto jsou nabídky, které jsem v poslední době našel:

Prodej puzzle JvH přes Toychamp.nl

nabídky toychamp jvh
Toychamp.nl má každý rok nabídku 2 + 1 zdarma na hádanky Jana van Haasterena a Wasgije. To je obvykle v měsíci prosinci. V roce 2020 to bylo například v období od: 12. prosince 2020 do 31. prosince 2020.
Chcete vědět více? Akční stránka Toychamp.nl

Prodejna puzzle Jana van Haasterena

Jan van spěchá outlet
Existuje webová stránka, kde si můžete JvH puzzle relativně levně koupit a objednat online, konkrétně přes Outlet-shopping.nl. Jejich sortiment hlavolamů Jan van Haasteren je však velmi omezený, v době vzniku tohoto článku (prosinec 2020) byly v sortimentu 3 skládačky JvH. Tyto 3 hádanky se pohybovaly v ceně od 9,99 eur do 13,99 eur. Ze zkušenosti vím, že to rozhodně není vždy nejlevnější cena. mám na'všechny hádanky Jana van Haasterena' stránka na hádanku vytvořila přehled poskytovatelů s jejich cenami, pak máte kompletní srovnávací přehled.
Chcete vědět více? Hádanky JvH na Outlet-shopping.nl

Jan van Haasteren nabízí Kruidvat

Kruidvat také pravidelně nabízí hlavolamy Jana van Haasterena. To si však sami sledujte na webu Kruidvat nebo si pravidelně vybírejte jejich složku. Zde můžete využít skvělé slevové nabídky. Například nabídka, kterou někdy měli v minulosti:
jan-van-hursteren-offer-kruidvat
Zde bylo puzzle 500 dílků v nabídce za 5,99, přičemž běžně stojí 10,00 eur! Za téměř poloviční cenu! To rozhodně stojí za to!
Chcete vědět více? Podívejte se na jejich webové stránky, kde najdete nabídky

Jan van Haasteren nabízí Blokker

Na Blokker jsou pravidelné nabídky na puzzle Jan van Haasteren. Sledujte webové stránky a jejich brožury. Příkladem propagace – která prošla pouze jejich prodejnami – bylo, že jste si mohli koupit puzzle JvH „Návštěva farmy“ v jednom z jejich obchodů a poté jste mohli vyhrát zlatý dílek skládačky v tomto boxu. Pokud jste našli tento zlatý dílek skládačky v té skládačce, byli jste šťastným výhercem a mohli jste rok řídit „Jan van Haasteren Fiat 1“. Tato akce byla někdy na konci roku 500:

Další dva příklady akcí, které se konaly v roce 2020, jak můžete vidět, že to Blokker dělá velmi pravidelně - zde jsem uvedl pouze několik příkladů. První akcí je druhá skládačka Jan van Haasteren za poloviční cenu. Obrázek vedle ukazuje výraznou slevu na puzzle JvH 'King's Day, z 15,99 EUR za 9,99 EUR (to je asi 35% sleva!):

A další příklad v prosinci 2020. 30% sleva na všechny puzzle Jan van Haasteren, prohlédněte si jejich sortiment ve složce a na prodejně:

Chcete vědět více? Prohlédněte si stránku Blokker Jan van Haasteren, kde jsou také uvedeny všechny akce se slevami a nabídkami

Jan van Haasteren nabízí přes Trekpleister

Trekpleister má také pravidelně nabídky na puzzle JvH, průběžně sledujte, co je v jejich brožurách s nabídkami. Například akce s přibližně 50% slevou na puzzle Jan van Haasteren o 1500 dílcích! Vidět:
nabídka_atrakce
Chcete vědět více? V každém případě se podívejte na jejich web se všemi akcemi a slevami

Jan van Haasteren nabízí Hoogvliet

Také Hoogvliet, ten supermarket má někdy nabídky, bedlivě sledujte jejich brožury.
Hoogvliet-offer-jan-van-hasteren-puzzle

Jan van Haasteren nabízí Dane

Nabídky může mít i supermarket Deen, tato nabídka byla z února 2021. Nabízely se čtyři druhy puzzle po 500 dílcích za 7,50 eur za kus. Normálně stojí asi 10,50 za kus. Již brzy sleva cca 30%! To je dost velké. A dva druhy puzzle po 1000 kusech byly nabízeny za 10,00 eur, přičemž běžně stojí kolem 16-17 eur. Tak rychle 35% sleva! Ty se nenabízejí prostřednictvím webu, ale opravdu musíte jít do obchodu a podívat se do jejich složky. Složku si samozřejmě můžete prohlédnout přes jejich web 🙂 . Najdete to na stránce 'Dánové letáky".
jan-van-hursteren-puzzle-sale-deen

Kupte si puzzle Jan van Haasteren z druhé ruky

Nejedná se o skutečný „prodej“, protože se nejedná o nové hádanky, ale o použité hádanky, které si koupíte. Nicméně z mé vlastní zkušenosti získáte velmi úhledné hádanky, které byly často položeny pouze 1 nebo 2 krát. Samozřejmě jsem četl i ty menší zkušenosti, že chybí kusy nebo je poškozená krabice. Toto riziko existuje, pokud nakupujete přes bazar. Vždy se však prodejce zeptejte: „je puzzle kompletní“ a „nejsou na puzzle nebo krabici žádná jiná poškození“?.
Mám seznam webových stránek, kde si můžete velmi dobře koupit puzzle Jan van Haasteren z druhé ruky, tento seznam můžete vidět níže. Jakou máte slevu nebo jaké ceny platí? Předpokládejme puzzle skládající se z 1000 dílků „Grand Prix“ (nebo „Formule 1“). na mé vlastní stránce můžete vidět všechny ceny tohoto puzzle. Můžete vidět, že ceny tohoto nového puzzle se pohybují od 15,95 do 22,95 eur. Z druhé ruky ho koupíte za 10-12 eur. Obvykle 10 eur je slušná cena. Jde také o to, jak moc puzzle chcete. Pak ale máte rychle 50% slevu na novou cenu! Další možností je samozřejmě vyměnit vaše puzzle Jan van Haasteren za jiné puzzle Jan van Haasteren, ale pak přijdete o náklady na dopravu. To je jedna z nejlevnějších možností!

Jaké jsou náklady na dopravu, pokud chcete koupit nebo poslat puzzle Jan van Haasteren z druhé ruky?

Udělal jsem si přehled různých nákladů na dopravu, protože to často dělám sám. Upozorňujeme, že níže uvedené náklady na dopravu platí pro balíky od 0 do 10 kg. A: 1 puzzle Jan van Haasteren o 1000 dílcích váží 800 gramů. Určitě je tedy levnější vyměnit více hlavolamů najednou, pak jistě ušetříte na poštovném! Přehled (k lednu 2021):
1. Odešlete prostřednictvím DPD: na adresu bydliště € 5,60, na sběrné místo € 4,25 (Více informací)
2. Odeslání prostřednictvím DHL: na adresu bydliště € 5,75, na sběrné místo € 4,50 (Více informací)
3. Odeslat přes Post-NL: na adresu bydliště € 6,75, na sběrné místo € 6,25 (Více informací)

Webové stránky, kde můžete levně nakoupit nebo vyměnit

Webové stránky, které znám, kde si můžete velmi dobře koupit nebo vyměnit puzzle Jan van Haasteren z druhé ruky:

Kupte si kombibox 2 v 1 nebo 2×1000 kusů a ušetřete asi 40 %

jan-van-haasteren-2-x-1000-nieuwjaarsfeestje-en-de-fabriek-van-de-kerstman-19024-600-444
Co je samozřejmě také relativně levné, je nákup kombinovaného boxu 2 v 1. Pak si koupíte dvě puzzle Jan van Haasteren v 1 krabici. Je to výhodnější? Ano, samozřejmě! Protože: průměrná skládačka Jana van Haasterena o 1000 dílcích stojí (únor 2021) 16,50 EUR. Pak máte často také 4 až 5 eur náklady na dopravu. Celkem za 1 puzzle utratíte cca 21,50 €. Pokud si však koupíte krabici 2 v 1, stojí tyto kombinované krabice přibližně (únor 2021) 21,50 EUR. Pak budou další 4 až 5 eur za náklady na dopravu a poté ztratíte celkem 26,50 EUR. Tak:
– Při zakoupení 2x samostatné krabice po 1000 kusech: 43,00 €
– Pokud si koupíte kombi box 2×1000 kusů: 26,50 €
Jak vidíte, hodně to ušetří na ceně! Ve skutečnosti máte slevu cca 40%!
Chcete mít přehled o všech hádankách 2v1? Podívat se na: Puzzle Jan van Haasteren 2 v 1.

Kupte si kombibox 3 v 1 nebo 3×1000 kusů a ušetřete asi 40 %

jan-van-haasteren-3-in-1-combidoos-81120-600-444
Stejný příběh jako výše pro kombinovaný box 2 v 1 platí pro kombinovaný box 3 v 1. Zde můžete provést následující kalkulaci (na základě cen z února 2021):
– Při zakoupení 3x samostatné krabice po 1000 kusech: 64,50 €
– Pokud si koupíte kombi box 3×1000 kusů: 39,00 €
Jak vidíte, hodně to ušetří na ceně! Ve skutečnosti máte slevu cca 40%!
Chcete mít přehled o všech hádankách 3v1? Podívat se na: Puzzle Jan van Haasteren 2 v 1.