Vánoční hádanky Jana van Haasterena

Jan van Haasteren vytvořil několik hádanek o Vánocích. Mnoho lidí si rádo láme hlavu s ročními obdobími nebo událostmi či večírky, které se tam konají: když jsou Vánoce, je také zábavné vyrobit vánoční puzzle. JvH vytvořil několik hádanek s vánočním prvkem nebo o Vánocích. Vymyslel hádanky o „Trh vánočních stromků','Vánoční večeře','Vánoční výprodeje' a 'Vánoce (Vánoce)','Štědrý večer' a 'Sněhová zábava (Streetlife)' a 'Santova továrna' a 'Santa's Village' a 'Zespodu'. Jedná se o následující hádanky:

Videa všech vánočních hádanek

Sbírka videí všech vánočních hádanek. Abych si už spravila náladu 🙂 . Jste z videí nadšení? Přihlaste se k odběru mého kanálu na Youtube 'Puzzle 1000 dílků".

Vánoční puzzle 1 – vánoční XL (500 kusů XL)

obraz
Název Puzzle Vánoční XL
Počet kusů 500 XL
číslo 20020
Rok vydání 2020
Vydání JUMBO
kreslíř John van Haasteren
Popis Jedná se o puzzle s extra velkými dílky. To, co vidíte na této skládačce, je scéna ve městě během Vánoc. Vidíte po městě saně se soby a Santa Claus je téměř vyhozen ze saní. Vidíte spoustu lidí, kteří nakupují na Vánoce; nákup dárků na Vánoce. Vidíte lidi, jak chodí s vánočními stromky, vánoční stromky na autě, vánoční stromky se prodávají. Skvělá hádanka, která vám pomůže navodit vánoční atmosféru! Poznámka: toto puzzle je stejné jako puzzle 'Vánoce', jehož obrázek vidíte níže, pouze v 500 dílcích XL.

Vánoční puzzle 2 – vánoční XL (750 kusů XL)

obraz
Název Puzzle Vánoční XL
Počet kusů 750 XL
číslo 2986-36
Rok vydání 2020
Vydání Ceaco, svátek se směje
kreslíř John van Haasteren
Popis Toto je přesně stejný obrázek/puzzle jako puzzle Christmas 500 XL výše, jen jiný vydavatel (Ceaco).

Vánoční puzzle 3 – Vánoce (Vánoce) (1000 kusů)

obraz
Název Puzzle Vánoce (Vánoce)
Počet kusů 1000 kusů
číslo 13007
Rok vydání 2009
Vydání JUMBO
kreslíř John van Haasteren
Popis Skládání puzzle 'Vánoce' je skvělá zábava. S mnoha typickými předměty, které můžete během Vánoc očekávat. Prostředí je rušný Štědrý večer pravděpodobně v poměrně velkém městě. Mám podezření, že mnoho lidí ještě musí udělat vánoční nákupy. Protože v této hádance je o Vánocích chaos. Typická skládačka Jana van Haasterena. V této hádance je také hodně k vidění a objevování. Čím déle se díváte, tím více vidíte.
přezkoumání

Vánoční puzzle 4 – Štědrý večer

obraz
Název Puzzle Štědrý večer (Štědrý den)
Počet kusů 1000 kusů
číslo 19030
Rok vydání 2016
Vydání JUMBO
kreslíř John van Haasteren
Popis Tato hádanka zobrazuje scénu Štědrého dne v domovech lidí. Na střechách domů vidíte spoustu sněhu. Santa a sob spadnou ze střechy a Santa visí z okapu. Na plotech a domech lidí je mnoho vánočních světel. Celkově to vypadá moc hezky. Na zahradě můžete také vidět, že lidé budou mít štědrovečerní večeři venku, pravděpodobně s rodinou a přáteli. Mimochodem, zdá se mi trochu chladný 🙂 Taky vidíte kluziště na zahradě, muž běží s vánočním stromečkem.
přezkoumání

Vánoční puzzle 5 – Trh vánočních stromků (2 v 1 s vánoční večeří), 2×1000 dílků

obraz
Název Puzzle Trh vánočních stromků (2 v 1 s vánoční večeří)
Počet kusů 1000 kusů
číslo 19061
Rok vydání 2017
Vydání JUMBO
kreslíř Dicka Heinse
Popis Na „trhu vánočních stromků“ samozřejmě uvidíte mnoho vánočních stromků. Každý si jeden kupuje. Vidíte také stany, kde si lidé mohou koupit nějaké jídlo a pití, určitě svařené víno. Na vrcholu takového stanu čte sněhulák! Hodně sněhu a někteří lidé bruslí. Lidé jsou dobře oblečení, protože to vypadá docela chladně.
přezkoumání

Vánoční puzzle 6 – Vánoční večeře (2 v 1 s trhem vánočních stromků), 2×1000 dílků

obraz
Název Puzzle Vánoční večeře (2 v 1 s trhem vánočních stromků)
Počet kusů 1000 kusů
číslo 19061
Rok vydání 2017
Vydání JUMBO
kreslíř Dicka Heinse
Popis Druhá hádanka v této krabici: „Vánoční večeře“ – tady se věci docela vymknou kontrole, jak se dalo očekávat u hádanky Jana van Haasterena! Skládačka „Vánoční večeře“ je opravdu super zábavná hádanka. Děje se toho strašně moc. Vánoční večeře byla letos velmi nabitá a v obsluze je i řada číšníků. Na této skládačce můžete vidět i samotného Jana van Haasterena, ale toho už je na něj všechno trochu moc.
přezkoumání

Vánoční puzzle 7 – Vánoční výprodej (2 v 1 s Black Friday) 2×1000 dílků

obraz
Název Puzzle Vánoční nabídky (2 v 1 s černým pátkem)
Počet kusů 1000 kusů
číslo 19098
Rok vydání 2019
Vydání JUMBO
kreslíř Dicka Heinse
Popis Na skládačce Vánoční nabídky od Jana van Haasterena vidíte spoustu lidí nakupujících vánoční nákupy ve velkém nákupním centru. Uprostřed nákupního centra je velmi velký a vysoký vánoční strom. A v tom vánočním stromečku je opice. A na provaze visí pán, který dává kšilt na vánoční stromeček, vidíte spoustu lidí s balíčky nebo vánočními dárky. V tomto obchoďáku můžete také vidět dva soby. Jak to má s Vánoci být, v obchoďáku samozřejmě uvidíte i Ježíška.
přezkoumání

Vánoční puzzle 8 – Pouliční život (sněhová zábava) (1000 dílků)

obraz
Název Puzzle Pouliční život (sněhová zábava)
Počet kusů 1000 kusů
číslo 81247
Rok vydání 2013
Vydání Formido
kreslíř John van Haasteren
Popis Toto není specifická vánoční hádanka, ale je to hádanka, ve které se vyskytuje vánoční scéna, totiž hodně sněhu! A spousta sněhové zábavy! To máme nejraději na Vánoce a občas se také může stát, že napadne pěkná nadílka sněhu. Proto jsem ji přidal do seznamu vánočních hádanek. Poznámka: Tento hlavolam se také objevil v číslech: 81453D (edice Skandinávie), 81453V (edice Skandinávie) a v kombi boxu 3 v 1 s číslem 81002.
přezkoumání

Vánoční puzzle 9 – Santova továrna (1000 dílků)

obraz
Název Puzzle Santova továrna
Počet kusů 1000 kusů
číslo 19024
Rok vydání 2015
Vydání JUMBO
kreslíř Robert Derks
Popis Toto je pouze v kombinovaném boxu 2 v 1 spolu s puzzle „Novoroční párty“ (někdy nazývané „Veselé svátky“). Tato hádanka má číslo 19024 (vydáno v roce 2015) nebo 19082 (vydáno v roce 2018). Navrhovatel Rob Derks. Jedná se o velmi pěkný hlavolam, ve kterém je spousta Santa Clausů, kteří všichni vyrábějí dárky v továrně. Ideální pro vánoční atmosféru!
přezkoumání

Vánoční puzzle 10 – Santova vesnice (1000 dílků)

obraz
Název Puzzle Santa's Village
Počet kusů 1000 kusů
číslo 20075
Rok vydání 2022
Vydání JUMBO
kreslíř Robert Derks
Popis Toto je hádanka zobrazující Santovu vesnici. Kde žije a co se děje. Typická vánoční scéna se spoustou sněhu. Zřejmě je to koneckonců součástí Santa Claus Village. Opět obvyklé vánoční předměty jako sobi, vánoční stromky, vánoční věnce a zasněžené střechy. Další moc pěkná hádanka od Roba Derkse.
přezkoumání

Vánoční puzzle 11 – zdola (1000 dílků)

obraz
Název Puzzle Zespodu
Počet kusů 1000 kusů
číslo 1110100025
Rok vydání 2023
Vydání JUMBO
kreslíř John van Haasteren
Popis Typická činnost, kterou můžeme v Nizozemsku stále velmi příležitostně (z roku 2023) provozovat – sjíždění hory ze saní! Ale samozřejmě se to krásně hodí k zimní scéně. Nasaď si čepice a rukavice a slez z té hory! Zasněžené stromy a sáně! Chlad a sníh, to je to, co sluší zimě. Tato hádanka byla vydána v roce 2023 – Janu van Haasterenovi je nyní 87 let! Naprosto nádherné puzzle, které se dá skládat mezi Vánocemi a Novým rokem.
přezkoumání

Přehled všech vánočních hlavolamů Jan van Haasteren

Zobrazit úplný přehled všechny vánoční hádanky Jan van Haasteren

Další motivy hádanek Jan van Haasteren?

Můžete hledat hádanky s bazénem nebo plaváním, ale je jich několik. Každý si láme hlavu jinak a někteří lidé hádají podle ročního období nebo podle toho, kdy se blíží nějaká událost. Například během Silvestra si můžete lámat hlavu s hlavolamem o novoročním ponoru. Udělal jsem přehled řady dalších témat JvH:
- Plavecký bazén Jan van Haasteren
- Jan van Haasteren Camping nebo Camping
- Jan van Haasteren Winter

Hledat knihy s tématem „Vánoce“

Můžete také použít vyhledávací knihy, když skládáte hádanky s tématem 'Vánoce'. Ne všechny hádanky jsou dodávány s plakátem a vyhledávací kniha usnadňuje hádanky. Vyhledávací kniha obsahuje poměrně velký obrázek vánočních hádanek. Nebo že ji prostě použijete jako skutečnou vyhledávací knihu. Které vyhledávací knihy odpovídají těmto vánočním hádankám? Nebo: které hádanky s tématem 'Vánoce' jsou v těchto vyhledávacích knihách? Udělal jsem si přehled. V každém případě můžete „použít“ následující vyhledávací knihy:
– Jan van Haasteren Vyhledávací kniha: Prosincová Vyhledávací kniha (včetně 8 vyhledávacích desek / hádanek)
– Jan van Haasteren Vyhledávací kniha: zimní radovánky (8 vyhledávacích desek / hádanek je součástí dodávky) – tato je o něco méně v souladu s 'vánocí'
– Jan van Haasteren Vyhledávací kniha: Vánoce (včetně 4 vyhledávacích desek / hádanek)

Všechny druhy dalších vánočních hádanek

Níže uvedená tabulka odkazuje na různé další typy vánočních hádanek, které můžete vyrobit během vánoční sezóny: