Foto puzzle HEMA 1000 dílků

Sdílej tuto stránku!

V HEMA si můžete nechat vyrobit různé fotorébusy online. Můžete si vybrat z následujících možností:

 • Nechte si vyrobit dětské puzzle ze dřeva s vaší fotografií (12 kusů)
 • Nechte si vyrobit dětské puzzle v krabici, toto je formát A3 (12 až 315 dílků)
 • Dětské puzzle s vaší fotografií ve 40 dílcích nebo 117 dílcích
 • Luxusní foto puzzle složené z 500 dílků
 • Luxusní foto puzzle složené z 1000 dílků

hema foto puzzle 1000 dílků

Vzhledem k tomu, že na tomto webu ukazuji všechny puzzle o 1000 dílcích, vytvořil jsem foto puzzle o 1000 dílcích online na HEMA. Jak je popsáno u HEMA: Luxusní foto puzzle. A: není to výslovně uvedeno, ale můžete to vidět pouze na obrázku na stránce s fotografiemi puzzle HEMA: Prostřednictvím HEMA získáte puzzle Ravensburger Photo. Dostanete také krabičku s vaší fotkou na přední straně, abyste věděli, jaké puzzle se v krabičce nachází. Vypadá to tak pěkně a elegantně, zvláště pokud to chcete dát jako dárek! Velikost tohoto puzzle je 70 centimetrů na šířku a 50 centimetrů na výšku.


Foto puzzle HEMA dodací lhůta

Dodací lhůta je v tomto období (říjen 2020) velmi zpožděna z důvodu Corona času. Běžně je ale dodací lhůta jejich fotohádanky 5 pracovních dnů. Nyní kvůli Coroně je dodací lhůta 30 pracovních dnů. To je dlouhá dodací lhůta. Objednal jsem to v Corona time, tak jsem moc zvědavý, jak dlouho to bude opravdu trvat. Můžete si vybrat „Vyzvednutí na prodejně“ nebo „Nechte si doručit domů“.
Poznámka: doba dodání určitě není 30 pracovních dnů, ale 11 pracovních dnů. S tímhle jsem v pohodě, vůbec nespěchám s výrobou této hádanky.


Foto puzzle HEMA poštovné

Pokud si fotopuzzl vyzvednete v nejbližší prodejně HEMA, nebudete samozřejmě muset platit poštovné. Pokud si fotoskládačku necháte doručit domů, zaplatíte 4,95 € (říjen 2020). Máte také:
– náklady na zpracování: 1 euro
Celkové náklady naleznete níže na této stránce.


Foto puzzle HEMA sleva

V zásadě nemůžete získat slevu na fotorébus, ale pokud budete mít štěstí, můžete využít slevový kód měsíc. V době psaní tohoto článku existuje 10% sleva na objednávky online od 30 eur v měsíci říjnu 2020. Pokud si náhodou objednáte v tomto měsíci a můžete využít této slevy, musíte mít trochu štěstí.


Foto puzzle HEMA a nejste spokojeni?

Výhodou je, že HEMA vám dává dokonce záruku na fotopuzzle, takže pokud nebudete spokojeni, můžete si stejnou fotopuzzl zdarma vyrobit znovu. Pokud HEMA nafotila, dostanete samozřejmě zdarma novou fotohádanku.


Recenze foto puzzle HEMA

Toto foto puzzle jsem si objednal sám a vy se můžete podívat na následující video, jak to funguje:

Výroba a objednání fotorébusu je velmi snadné. Vstoupíte do online prostředí HEMA (fotoservice.hema.nl), kde projdete řadou kroků. Všechno to funguje velmi jednoduše a jednoduše a řekl bych, že se to nemůže pokazit. Dobře se připravte, ať už máte fotku vyfocenou a staženou do notebooku / počítače / mobilu.
Stručně řečeno, budete postupovat podle následujících kroků:
1. Vyberete si barvu pozadí
zde si můžete vybrat z 11 barev. fajn, sám jsem neměl rád barevné pozadí.
2. Přidejte svou fotografii
Tuto fotografii můžete nahrát ze svého počítače / notebooku / mobilního telefonu.
Mnoho možností pak: můžete otáčet, měnit velikost, přesouvat svou fotografii.
3. Přidejte text (v případě potřeby – volitelné)
Využil jsem toho, máte zde na výběr z rozumného výběru písem a velikosti písma. Jedinou nevýhodou, kterou jsem našel, bylo, že si za písmem nemůžete vybrat barvu pozadí, díky které by lépe vyniklo. TIP od HEMA: v souvislosti s vystřihováním fotohádanky dbejte na to, abyste své texty umístili alespoň 1 centimetr od okrajů! Tyto důležité informace nejsou zobrazeny příliš jasně, ale jsou uvedeny někde v levém horním rohu jejich editoru za „i“ (ikona informací)
4. Upravte fotografii pomocí: efektů nebo korekce nebo oříznutí/otočení
Jsou možné různé možnosti a vše funguje velmi jednoduše
5. Vyberte fotografii na šířku nebo na výšku
Stále si můžete vybrat svou puzzle fotografii na šířku nebo na výšku. Můj tip, jako zapáleného luštitele: horizontální foto puzzle se lépe rébusy, protože u stojícího foto puzzle musíte při luštění vždy sahat nahoru. Normálně sedíte na dně puzzle a pak si lámete hlavu. Ne nadarmo se také téměř žádné stojící hádanky nevydávají.


Co je v krabici HEMA Photo Puzzle?

Můžete se samozřejmě také podívat na moje video z rozbalování, ale další obrázek také ukazuje, co je v krabici:
– 1 plastový sáček obsahující dílky puzzle
– také na papíře v igelitovém sáčku malý obrázek fotografie, kterou jsem nahrál, abych vytvořil foto puzzle.
hema_photopuzzle_1000_pieces


Foto puzzle HEMA 1000 dílků - Rozbalovací video

Dnes (3. listopadu 2020) jsem obdržel HEMA Photo Puzzle 1000 dílků. A vyfotila jsem i přední stranu krabice. Na krabici je krásná ukázková fotografie fotografického puzzle, které obsahuje:
Hema foto puzzle krabička 1000 dílků
Opravdu rychleji než bylo uvedeno na stránkách HEMA, mluvili o dodací lhůtě 30 pracovních (!) dnů. Foto puzzle jsem obdržel za 11 pracovních dnů. Podívejte se na video o rozbalení níže. Omluvte otravnou stolní lampu, která je občas na obrázku, ale bohužel ji mohu rozbalit jen 1x 🙁
Najednou jsem také viděl, že jsem si přes HEMA objednal fotorébus Ravensburger'. Vlastně jsem si toho nebyl vědom, protože to na svých stránkách výslovně neuvádějí.
Jak byly uhrazeny náklady:
– samotné foto puzzle: 45 eur
– náklady na zpracování: 1 euro
– náklady na doručení: 4,95 eur
Celkem: 51,45 eur (říjen 2020)


Foto puzzle HEMA 1000 dílků - Vysvětlete puzzle na puzzle podložce

Poté jsem puzzle rozbalil a rozložil na podložku puzzle JUMBO na 1000 dílků (to je tento Puzzle podložka Jumbo Puzzle & Roll Puzzle podložka Puzzle role 1000 | 1500| 2000 | 3000 kusů). Podívejte se na video o tom, jak toto foto puzzle HEMA leží na této podložce:


Foto puzzle HEMA 1000 dílků - Jaká je kvalita dílků puzzle?

Když jsem šel rozložit puzzle na podložku, všiml jsem si, že dílky skládačky jsou velmi tenké. Mnohem tenčí, než jsem zvyklý z hlavolamů Jana van Haasterena, které jsou mnohem tlustší. Musím říct, že jsou velmi hladké. Nevýhodou je, že se snadno sundávají.


Foto puzzle HEMA 1000 dílků - začínám si lámat hlavu!

Po vysvětlení dílků jsem se pustil do výroby foto puzzle HEMA. Velmi pěkné, protože jsem si to mohl přizpůsobit, jsem na tom sám s mým oblíbeným puzzle Jan van Haasteren! Začal jsem pokládat okraje, ale je to tak těžké!!!! Páni! Opravdu musím skládat kousek po kousku, protože je to všechno stejné barvy. Dokonce se děsím té velmi velké bílé plochy na pravé straně mého puzzle, jak dlouho mi to bude trvat? Chcete-li tedy někoho obdarovat takovou fotohádankou, zamyslete se nad tím, jakou fotku do své fotohádanky nahrajete. Bylo to pro mě velké zklamání a nemohl jsem přijít ani na okraje... viz můj výsledek (mimochodem toto 1000 dílkové foto puzzle perfektně sedí na tato puzzle podložka JUMBO):
HEMA-fotopuzzle-položeny-hrany-1

HEMA-fotopuzzle-položeny-hrany-2

Po neúspěšné akci pokládání okrajů jsem stejně začal dělat zbytek puzzle - za předpokladu, že okraje budu moci opravit později. Vidíte první výsledek hádanky:
HEMA foto puzzle 1000 dílků startovací puzzle
Jak můžete vidět, mám na a JUMBO puzzle podložka vyrobená pro 1000, 1500, 2000 a 3000 dílků.

Jak vidíte, je to docela ošemetné, tím spíš, že všechny okraje jsou bílé. Ještě se mi nedaří dát okraje dohromady. Puf, vypadá to jako docela úkol! Opravdu jsem začal tím nejjednodušším – a to je Anniversary box puzzle od Jana van Haasterena, který držím – ale zejména několik kusů krabice je velmi vágních a to dělá pokládku poměrně složitou. Je fajn, že jsem na fotoskládačce i já sám!
hema-fotopuzzle-1000-kusů-50-ks-600-444

S fotografickou hádankou jsem docela pokročilý, ale udělal jsem nejjednodušší část a šlo to docela hladce. Pokud někomu dáte jako dárek fotorébus, pamatujte, že na něm není příliš mnoho bezbarvých ploch. Jak vidíte, musím ještě udělat celé bílé plochy:
hema-fotopuzzle-1000-kusů-70-ks-600-444

Arrrggghh, jak je to těžké. Vyvinul jsem k tomu novou techniku ​​puzzle, totiž že všechny dílky třídím podle tvaru, viz foto níže. Funguje to docela dobře, ale někdy je to pokus-omyl. To znamená, že zkouším každý kus 1 po 1, jestli se někam hodí, a pak zkouším každý kus po 1 na stejném místě. Mniši pracují! zklame mě. A pak mám ještě druhý bílý čtverec…….
hema-fotopuzzle-puzzle-by-shape-of-the-pieces-600-800

Došel jsem k poslednímu bílému kousku. Musím říct, že mi to zabere docela dost času vzhledem k tomu, jak rychle jsem dokázal poskládat zbytek této fotoskládačky. Sledoval jsem svůj celkový čas a jsem velmi zvědavý, jak dlouho mi to bude celkem trvat. To se ale těžko říká a někdy je to velmi frustrující.
hema-fotopuzzle-1000-kusů-85-pct-600-444

A konečně je hotovo, ale jaká práce!!! Nenechte se zmást těmito povrchy skládajícími se z 1 barvy:
HEMA foto-puzzle-1000-kusů-pouze-puzzle-povrch


Jak dlouho mi trvalo, než jsem dokončil 1000 dílků HEMA Photo Puzzle?

Vždy zaznamenávám čas, který strávím u puzzle o 1000 dílcích. V průměru je to 8 hodin. Některé jednoduché hádanky mi zaberou 6 hodin, obtížnější 9 hodin. U této fotoskládačky jsem také sledoval čas, ale s těmi bílými dílky mi to trvalo tak dlouho. To už skoro nebylo záhadné, ale spíš pokus-omyl a padnutí kus za kus. Tvrdě mě udeř. Takže poděkujte, než někomu dáte takový hlavolam jako dárek.
Ale můj čas:

 • Vysvětlení hádanky na podložce: 20 minut
 • Pokládání okrajů: 40 minut. Obvykle beru i kratší, ale opět zde: ty velmi záludné hrany!
 • Dokončení zbytku hádanky: 12,5 hodiny
 • Celkový čas na této fotohádance: 13,5 hodiny!!

Ale s pěkným výsledkem 🙂


Klady a zápory HEMA Foto puzzle 1000 dílků?

Plus:

 • Online editor foto puzzle HEMA funguje velmi snadno a jednoduše
 • Abych vytvořil svůj fotografický hlavolam, měl jsem dostatek možností úprav
 • Výborná kvalita puzzle
 • Výroba a objednávání online je velmi rychlé. V podstatě máte vše hotovo za 5 – 10 minut

Min.:

 • Dodací lhůta je trochu dlouhá: v mém případě 11 pracovních dnů
 • Pozn.: kvalita puzzle výše jako plus: pouze to, že dílky puzzle jsou poměrně tenké
 • Dokážu si představit, že někteří lidé mohou chtít větší výběr v možnostech editoru. Například větší výběr písem nebo barev pozadí. V mém případě mi chyběl výběr barvy pozadí, když jsem přidal text
 • Třeba drahý? Moje náklady byly 45,00 eur s náklady na dopravu 4,95 eur, což dohromady činí asi 50 eur za fotografickou hádanku.

O tomto poskytovateli

Položka
Materiál lepenková krabice
Počet kusů 1000
Věk Od 12 let
Rozměry Šířka 70 cm a výška 50 cm
Příklad fotografie na krabici? Ja
Jak nakupovat Ano 4,95
Dodací lhůta Obvykle 5 pracovních dnů. Nyní (Corona): 11 pracovních dnů

Kde mohu koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Hema.nl 51,45 (říjen 2020) Kup nyní

Hodnocení

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 1
dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Pěkný!

Napsal jsem výše uvedenou recenzi (listopad 2020). Toto foto puzzle HEMA se mi moc líbilo. Zejména s ohledem na celý proces od online tvorby až po samotné puzzle. Jediným malým mínusem (dnes 4 hvězdičky místo 5) jsou velmi lehké dílky skládačky. Jsem zvyklý na ty tlustší a těžší. Vše ostatní ok, výborná kvalita tisku, jak jste od HEMA zvyklí!

Sdílej tuto stránku!