Kontakt

Také máte rádi puzzle? Pravidelně skládat puzzle nebo skládat puzzle za velmi deštivého dne nebo za krásného slunečného dne 🙂?

Jsem Gerben van Wijngaarden, ve svém volném čase vášnivý luštitel. Ukazuji zde nejrůznější videa a fotografie věcí, které se mi na hádankách líbí nebo které mě zaujaly. Zejména hlavolamy Jan van Haasteren jsou jedny z mých nejoblíbenějších. Popisuji, co jsem sám zažil, když jsem skládal puzzle. Doufám, že také nahrajete nebo zkontrolujete hádanky, které jste vytvořili. Považuji to za skvělou zábavu po náročném dni v práci, na chvíli si odpočinout. Někdy je to druh ZEN praxe.

Vše si pro tento web vyhledávám sám, ve prospěch ostatních luštitelů, pro inspiraci nebo jen pro pomoc. Někdy dostávám malou provizi, když je puzzle koupeno na jiném webu prostřednictvím mého webu; to je případ některých poskytovatelů. Ale můžu vám říct, že mě tento web stojí v eurech mnohem víc, než vydělává. Ale dává mi výnos, který považuji za mnohem důležitější, totiž výnos z radosti z luštění a vlastní výroby věcí – jako jsou návody nebo videa na Youtube.


Otázky nebo tip na hádanku?


Chcete mi poslat e-mail s dotazy nebo mi dát tip na hádanku, kterou bych měl přidat na tento web?
Poté pošlete e-mail na adresu contact@ Puzzle-1000-pieces.nl

otevírací doba

Maandag - Vrijdag: 9:00 - 17:00

Zaterdag: 10:00 - 14:00

V neděli zavřeno

Pro dotazy, kontakt nebo připomínky

Gerben van Vineyards
Rohová ulice 1
7963 AE Valachů