Lepidlo na puzzle Hema – 2×30 ML

Sdílej tuto stránku!

O lepidle na puzzle Hema 2x30 ML - video rozbalení

Toto lepidlo na puzzle HEMA jsem koupil v obchodě HEMA za 1,50 eur v říjnu 2021. Udělal jsem z toho 'rozbalovací' video:

Když se podíváte, jak jsou trubky v balení; jedná se o dvě zkumavky po 30 ml. Netuším, proč je ve 2 tubách, snad pro lepší trvanlivost? Moje zkušenost je taková, že na 1 puzzle o 1000 dílcích potřebujete cca 60 ML lepidla na puzzle. S těmito dvěma tubami od HEMA tedy můžete snadno namazat 1 puzzle o 1000 dílcích. Každá trubka je přibližně 12 palců vysoká. Obrázky – ten top, který jsem už rozbalil, tak vypadá trochu chaoticky. HEMA tomu říká lepicí pero a můžete ho použít pro „lepení papíru a kartonu“ – jak to HEMA popisuje na tubě s lepidlem:
Lepidlo na puzzle HEMA v balení
A na tomto obrázku vidíte 2 zkumavky, každá po 30 ml. Jsou tedy asi 12 centimetrů vysoké:
HEMA lepidlo na puzzle 2 tuby 2x30 ML


Lepidlo na puzzle HEMA 2x30 ML - jak používáte tubu?

Použití tuby je snadné, odšroubujete uzávěr a můžete začít mačkat tubu a následně vyteče lepidlo. Zde vidíte, kdy je uzávěr vypnutý:
Lepidlo na puzzle Hema a víčko
POZNÁMKA: pokud se chystáte namazat puzzle lepidlem na puzzle, stále potřebujete štětec, kterým lepidlo nanesete na puzzle!
Použil jsem celkem standardní štětec:
Lepidlo na puzzle Hema se štětcem


Lepidlo na puzzle HEMA 2x30 ML - jak nanášíte lepidlo na puzzle?

Lepidlem na puzzle natřete přední část puzzle (ne zadní) a ujistěte se, že se lepidlo dobře dostane mezi dílky puzzle. Lepidlo můžete nejprve rozetřít po celé skládačce a poté ji rozetřít po hlavolamu štětcem. Výhodou je, že malé množství lepidla vyteče úzkým „bodem“ v horní části plastové lahvičky lepidla na puzzle. Tu úzkou tečku nahoře můžete vidět zde:
Lepidlo na puzzle Hema a tenký otvor
S tím můžete velmi pohodlně naučit lepidlo, zvláště užitečné, pokud chcete slepit puzzle. Podívejte se také na následující video:


Kolik puzzle o 1000 dílcích můžete natřít tímto lepidlem?

V zásadě lze použít orientační pravidlo: na potření 2 puzzle po 1000 dílcích potřebujete asi 100 ML lepidla na puzzle. Ale samozřejmě mohou existovat rozdíly. Nejen podle kvality lepidla, ale také podle toho, jak moc a kam lepidlo na puzzle dáte. S tímto lepidlem na puzzle HEMA máte přístup k 60 ML lepidla na puzzle, takže to stačí na 1 puzzle s 1000 dílky. Jak můžete vidět na videích na této stránce, vymašťuji 150dílné puzzle. Když to spočítám, tak určitě můžete získat 1 puzzle o 1000 dílcích, pokud jste si koupili tyto 2 tuby lepidla na puzzle. V tomto případě mi stačilo puzzle 1x potřít lepidlem na puzzle. Určitě se není čemu divit, když budete muset puzzle namazat podruhé.
Jak vidíte, použil jsem pouze 1/3 30ml tuby na 150dílné puzzle – kde je černá linka:
Hema puzzle lepidlo jak daleko
Pokud si to spočítáte, můžete snadno rozmazat puzzle o 500 dílcích 1 tubičkou 30 ML


Jak vypadá zadní strana obalu – co je na ní napsáno?

Na zadní straně není mnoho dalších informací. Lepí papír a lepenku. Skvrny od lepidla lze odstranit, ale lepidlo ještě nesmí zaschnout. Šikovné vědět, řekla bych 🙂
hema_puzzle lepidlo_zadní


Jak se toto lepidlo na puzzle dodává?

Toto lepidlo na puzzle jsem si neobjednal online, ale jednoduše jsem ho koupil na pobočce HEMA. Na internetu to asi nebude moc jiné. 2 tuby jsou v balení. Pokud si přesto chcete objednat online, nemáte žádné náklady na doručení, pokud si objednáte od 25 eur nebo vyšší. Při online objednávkách do 25 eur zaplatíte (říjen 2021) 3,95 eur za poštovné.


Jaká je kvalita tohoto lepidla na puzzle?

Mám ho moc ráda! Skládačku jsem musel promazat pouze jednou a jak můžete vidět na videu níže, skládačka je pevně složená. Lepidlo na puzzle nechám zaschnout cca 1-1 hodiny. Za tuto cenu si myslím, že je to velmi dobré lepidlo na puzzle. Zde je obrázek slepeného puzzle o 1,5 dílcích:
Lepené puzzle 150 dílků lepidlem na puzzle Hema
Mimochodem Hema tomu neříká lepidlo na puzzle, ale hobby lepidlo. Je to tak, můžete ho použít na lepení papíru a lepenky. Podívejte se v následujícím videu, jak je puzzle pevně připevněno pomocí lepidla na puzzle:


O tomto poskytovateli

Položka
EAN ?
Inhoud 2x30ml
Značka HEMA
Typ autobusu Malé plastové kanystry bez houbičky
Doba použitelnosti po otevření Velmi dlouhé, dobře zavřít!
Kolik hádanek slepit 1 puzzle s 1000 dílky

Kde mohu koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
HEMA.nl 1,50 (říjen 2021) Kup nyní

Hodnocení

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 2
dveře Sigrid op Puzzle 1000 dílků
Velmi jasné!

Velmi pěkné video pro milovníky hádanek. Brzy budu poprvé skládat puzzle s tímto lepidlem. Velmi dobře a jasně vysvětleno a zábavné poslouchat a sledovat, díky! Jsem velmi zvědavý na výsledek.

dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Nejlepší lepidlo!

Výše uvedenou recenzi jsem napsal v říjnu 2021. Začal jsem zkoušet lepidlo na puzzle HEMA. Velmi dobré a velmi jednoduché. Vynikající poměr cena/kvalita. Za pouhých 1,50 eur slepíte puzzle s 1000 dílky.

Sdílej tuto stránku!