Největší puzzle na světě Kodak – 51.300 XNUMX kusů

Sdílej tuto stránku!

Více o tomto puzzle Kodak 51300

Toto puzzle obsahuje 27 krásných fotografií, 27 divů světa. A pak musíte přemýšlet o budovách. Kodak byl samozřejmě původně „fotografem a tvůrcem filmu“; Wikipedia popisuje Kodak jako „Kodak je americká nadnárodní společnost původu, která působí ve fotografickém a filmovém průmyslu od konce 19.“. Všech 27 divů světa na skládačce jsou fotografie pořízené profesionálními fotografy. Název na krabici je také 'Největší puzzle na světě', ale to už neplatí. To proto54.000 XNUMX kusů: Cesta uměním grafiky".

7 divů světa: jsou také součástí skládačky?

Ano! 7 divů světa je seznam 7 velmi zvláštních budov:

  1. Chichen Itza v Mexiku
  2. Cristo Redentor v Brazílii
  3. Velká čínská zeď v Číně
  4. Machu Picchu v Peru
  5. Cliff Dwellings of Petra v Jordánsku
  6. Taj Mahal v Indii
  7. Koloseum v Itálii

Kromě 7 divů světa zde najdete také např.: horu Fuji, zámek Neuschwanstein (ano, van ta podložka na puzzle!), panorama New Yorku, korály Velkého bariérového útesu (Austrálie), Koloseum, Velká čínská zeď, Tádž Mahal, Tower Bridge, Eiffelova věž.


Co je v krabici tohoto puzzle Kodak?

Součástí balení:
1. Tři kartonové krabice obsahující 9 plastových sáčků obsahujících puzzle
To je celkem 27 sáčků s dílky puzzle po 1900 dílcích. Pokud si to opravdu chcete zkomplikovat a OPRAVDU chcete hlavolamovat, pak si všech těch 27 sáčků smícháte s dílky. To se stává mnohem obtížnějším. Takže to, co ve skutečnosti uděláte, je vytvořit puzzle z 27 dílků 1900krát a nakonec složíte všech těchto 27 puzzle dohromady. Takže pak máte tu jednu velmi velkou hádanku o 51300 XNUMX dílcích. Ale tak to vlastně s těmi velmi velkými hádankami také vždy chodí mezi světové rekordy pro největší hádanky všech dob.
2. Pokyny
To zahrnuje věci jako „nelepte puzzle“, „co dělat, když vám chybí kousek“ nebo „popis divů světa – který z nich je který“.
3. Plakát
Tento plakát je opravdu malý a ve skutečnosti byste od něj očekávali více, zvláště pokud se pustíte do monstrózní práce několika set hodin hádanek ... .. ale: je tu 1 plakát se všemi hádankami s obrázkem. Obrázky každého puzzle jsou však stejně malé jako obrázky na krabici puzzle. A to na puzzle o téměř 2000 dílcích. To opravdu není hezké. Určitě od toho čekáte víc. Každopádně buď připraven, řekl bych, až začneš.

Rozbalovací video!

Naštěstí je k dispozici také rozbalovací video tohoto největšího puzzle Kodak (přes Maxine The Puzzle Queen):


Jak velká je tato hádanka?

Rozměry: 8,7 metru x 1,9 metru. Pokud to budete dělat, ujistěte se, že máte někde dostatek místa. A že máte dobrý povrch na hádanky. Rozměry všech druhů dalších hádanek si můžete přečíst na mé stránce 'Rozměry hádanky".


Jak dlouho vám bude trvat splnění tohoto puzzle?

Nikde nejsou žádné informace o tom, jak dlouho vám trvá skládání puzzle o 51300 1000 dílcích. Když se podívám na to, jak dlouho mi trvá složit puzzle Jan van Haasteren o 8 dílcích, je to průměrně XNUMX hodin (podrobné informace si přečtěte také na mé stránce 'Jak dlouho trvá 1000 dílkové puzzle?'). Předpokládejme, že uděláte 8 hodin * 51 (protože uděláte asi 8x puzzle o 1000 dílcích) = 408 hodin. Ale: to je docela jednoduchá hádanka. Teď už vím, že puzzle o 42000 500 dílcích trvá asi XNUMX hodin. Takže: Řekl bych, že tato skládačka o 51300 600 dílcích vám zabere asi XNUMX hodin. vypnuto……..


Pár videí na zahřátí!

Pouze kodaňská hádanka – 1 z 27 hádanek

Tato dáma vyrábí kodaňskou hádanku pouze z „největší hádanky na světě“ společnosti Kodak:


Kde se dají koupit?

Je těžké je koupit, alespoň ne například na Bol.com nebo Amazon.nl. Je to přes Amazon.com (ale tam je vyprodáno nebo „Momentálně nedostupné“). Pokud si projdete webovou stránku Samotný Kodak surfuje, přejdete na webovou stránku cra-z-artshop.coma tam si ho můžete objednat za 599 dolarů, asi 505 eur (září 2021). Vyplnil jsem však objednávkový formulář na tom webu a posílají pouze do Ameriky nebo Kanady.
Nezapomeňte na náklady na dopravu, protože toto puzzle váží asi 18,5 kilo!


O tomto poskytovateli

Položka
EAN Onbekend
Kód výrobce 8950ZZ
Značka Fotoaparát značky kodak
Počet kusů 51.300
Věk Od 12 let
Hmotnost Hmotnost 18,5

Kde mohu koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Amazon.com Neznámé (září 2021) Kup nyní
Seriouspuzzles.com 569.95 $ (září 2021) Kup nyní
Cra-z-artshop.com 599.00 $ (září 2021) Kup nyní
Walmart.com 430.00 $ (září 2021) Kup nyní

Hodnocení

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 0

Sdílej tuto stránku!