Rám puzzle 68×49 Homedecoration Easy – Bílá – Plast

Sdílej tuto stránku!

Rám na puzzle 68x49 Homedecoration Easy White Plastic - Rozbalit

Objednal jsem si tento puzzle rám z Homedecoration v září 2021 na Bol.com za 30,85 eur. Chtěl jsem zjistit, jestli se puzzle o velikosti 1000 dílků (rozměry 68×49 centimetrů) vejde do rámu puzzle 68×49. Řekli byste, že by to mělo pasovat, a sedí 🙂 Ale můžete myslet i na rám puzzle 50 × 70 centimetrů. Udělal jsem pro to speciální stránku: vyberte si puzzle 1000 dílků 68×49 pro rám puzzle 68×49 nebo rám puzzle 50×70 centimetrů?


Jak vypadá přední strana rámu puzzle Homedecoration Easy White 68x49?

Toto je fotografie přední strany rámu puzzle 68×49:
Rám na puzzle 68x49 Homedecoration Easy White Plast Front
Dodací list bol.com se nachází pod tvrdou plastovou deskou (bez skla). Pod tvrdou plastovou deskou je také druh instrukčního papíru:

Co je na papíře?
– Odstraňte ochrannou fólii z obou stran uměleckého skla
– Chcete-li rám otevřít, zatlačte konec spojovacího rohu o 5 mm nahoru a poté roh vytlačte ven.
– Obsahuje také QR kód s textem „Vyhledej video“. Myslel jsem, že by to bylo užitečné instruktážní video, ale je to toto video, které můžete vidět:

Nejdřív jsem si myslel, že je to pořád ta reklama na Youtube, ale je to opravdu video, které k tomu patří. Přišlo mi to trochu divné, protože mi to moc nepomáhá. Je také v angličtině a není to Homedecoration video. Sama o sobě jsem si myslela, že se nebude moc snažit udělat video sám, stejně jako to dělám na tomto webu 🙂


Jak vypadá zadní strana rámu puzzle Homedecoration Easy White 68x49?

Toto je zadní část seznamu hádanek:
Rám puzzle 68x49 Homedecoration Easy White Plast Back
- Jak vidíte, můžete tuto hádanku zavěsit horizontálně i vertikálně. Existují dva montážní držáky.
– Můžete také vidět plasty v rozích, které můžete použít k otevření rámu puzzle, jak na to se můžete podívat v dalším videu.


Odpojení rámu puzzle od Homedecoration

Jak můžete vidět v manuálu, říká:
"Chcete-li otevřít rám, zatlačte konec spojovacího rohu o 5 mm nahoru a poté vytlačte roh ven". Přišlo mi to docela složité a hned jsem na to nepřišel. Musel jsem to nejdřív několikrát vyzkoušet.
Rám na puzzle 68×49 Homedecoration Easy - Bílá - Plast - Manuál
Na tomto obrázku můžete vidět, o které předměty se jedná, musíte posunout konec 1 černého plastového „háčku“ mírně nahoru a poté stisknout.
Rám na puzzle 68×49 Homedecoration Easy - Bílá - Plast - Uvolněte rám
Pokud se podíváte na video, je vám to určitě jasné. Opravdu snadné sejmutí a opětovné připojení. Ale nejdřív jsem to musel několikrát zkusit (což ve videu neuvádím):


Odstranění plastové ochranné fólie z rámu puzzle

Co je také v návodu:
„Odstraňte prosím ochrannou fólii z obou stran uměleckého skla“. Nicméně: Jsem si téměř 100% jistý, že to stačí udělat pouze na 1 straně, a to na straně, kde fólii snadno vidíte a lze ji také snadno sundat. Šel jsem sundat i fólii z druhé strany, ale to je mnohem obtížnější A umělecké sklo se pak stává opravdu matným. Takže: odstraňte pouze 1 stranu fólie (alespoň s tímto seznamem hádanek!):
Rám na puzzle 68×49 Homedecoration Easy - Bílá - Plast - Manuál
A celé video, kde vidíte, co jsem udělal:

Na výsledek se můžete podívat, jak to dopadlo. Odstraňování dvou stran fólie nejde dobře; jinak bude skleněná plastová deska velmi matná:


Jaký je materiál a kvalita plastové desky rámu puzzle Homedecoration Easy White 68x49?

Plastová deska, která je součástí rámu puzzle, je flexibilní. Rozhodně to není sklo. A proto ne super super transparentní, ale kvalitní. Už jsem viděl čistší plast. Nic jiného k poznámce.


Co je zvláštního na tomto seznamu hádanek?

Není tolik na očích, je to seznam hádanek jako mnoho jiných. Ale: tento rámeček na puzzle je jeden z mála, který je dostupný ve velikostech 1 × 68 centimetrů. To je přesně stejná velikost jako mnoho 1000dílných puzzle. Téměř všechny ostatní rámečky puzzle mají velikost 50×70. Jakou velikost si vyberete, záleží na vašem vlastním přání. Ale napsal jsem vám pár rad: vyberu si rám puzzle 68×49 nebo 70×50 pro puzzle 1000 dílků?


Jaké jsou skutečné rozměry rámu puzzle Homedecoration Easy White 68x49?

Skutečné rozměry rámu puzzle Hoemdecoration jsou 50 centimetrů na výšku x 69 centimetrů na šířku. To zahrnuje ráfek. Okraj je všude široký 1 centimetr. Co vám tedy zbude na obou stranách, pokud nezahrnete okraje:
– šířka: 69 centimetrů – 1 centimetry – 1 centimetry = 67 centimetrů
– výška: 50 centimetrů – 1 centimetry – 1 centimetry = 48 centimetrů
Pokud tedy máte puzzle o 1000 dílcích o šířce 68 centimetrů a výšce 49 centimetrů, uvidíte, že na všech stranách vašeho puzzle chybí 0,5 centimetru (Vysvětlení: puzzle je široké 67, rám puzzle je široký 68 centimetrů. pak celkem zbývá 1 centimetr (Vydělení 2 znamená, že 0,5 centimetru vašeho puzzle bude pod rámem na obou stranách). Pamatuj si to. Opět ukazuje rozměry rámu puzzle a šířku okrajů:
Rám na puzzle 68 × 49 Bytová dekorace Easy - Bílá - Plast - Přední strana


Existuje pasparta s rámem puzzle Homedecoration Easy White 68x49?

Snad ne každému známé, pasparta je hranice. Obvykle z tvrdého kartonu, který je umístěn v rámu puzzle a lze jej umístit kolem nebo přes puzzle. Nebo pokud je puzzle příliš malé pro rám puzzle, můžete paspartu použít například jako „bílé pozadí“. V druhém případě neuvidíte například tvrdý hnědý kartonový zadní díl rámu puzzle Homedecoration.


Rámování puzzle bez lepidla

Výhodou tohoto puzzle rámu je, že má přesně 68×49 centimetrů. Ta velikost skoro neexistuje. Nevýhodou je, že tvrdou lepenkovou desku a plastovou zástěnu musíte 'zasunout' někam do rámu puzzle. Výsledkem je, že pokud mezi tvrdou lepenkovou desku a plastovou zástěnu vložíte také puzzle, pak: už to celé nemůžete zasunout do rámu puzzle. Pak je příliš hustý. To je zklamání. Pokud tedy chcete zarámovat puzzle v tomto seznamu, jedinou možností, jak to udělat, je zarámovat puzzle BEZ plastové obrazovky. To je možné a můžete to i zavěsit (viz moje video níže, kde to dělám), ale puzzle je pak rozlepené v rámu a také bez zástěny přes něj. Nemám zkušenost, zda se vám někdy hlavolam rozpadne nebo ne. Moje rada k tomu je pak: přilepte si puzzle lepidlem na puzzle a poté jej zavěste do tohoto rámu. Jak tedy můžete vidět na videu níže, vynechávám plastovou zástěnu. Velmi důležité je také snadné nasunutí puzzle na kartonovou desku, abyste měli puzzle podložku (nebo něco jiného!), na kterou můžete puzzle snadno nasunout. A Logická podložka Qualico z mého příkladu funguje dobře, a zelená plstěná podložka puzzle určitě nebude (ne?) fungovat správně.
Je také důležité, abyste byli velmi opatrní, abyste nerozbili dílky skládačky, protože skládačka pevně zapadá do rámu. Lepší: vejde se, ale občas se rám trochu prohne. Takže pozor! Jak vidíte, podařilo se mi to. Celý proces můžete vidět ve videu níže:


Zavěšení puzzle do rámu puzzle

Zavěšení zarámovaného puzzle není tak obtížné. Výhodou je, že rám puzzle můžete zavěsit horizontálně i vertikálně. Tento Sports Day 2 je vertikální puzzle. Černý závěsný špendlík na tomto rámu puzzle musíte trochu ohnout, jinak na něj nemůžete pověsit hřebík.Dále důležité: zda puzzle budete lepit nebo se ho snažit pověsit bez lepidla. Nevím, jestli v něm hlavolam zůstane. Viz texty a videa výše: plastový rámeček neodpovídá. Vše v jednom videu:


Odstraňte hádanku znovu ze seznamu hádanek

Při odstraňování hlavolamu ze seznamu hlavolamů (pokud jej chcete vrátit zpět na podložku hlavolamů!) je také důležité, abyste jej mohli snadno nasunout na podložku s hlavolamy (Používám puzzle podložku Qualico). Zelená plstěná podložka na puzzle nebude dobře fungovat. Pokud chcete puzzle vložit do krabice, máte to samozřejmě docela snadno a rychle hotové. Ukážu vám, jak dostat puzzle zpět na puzzle podložku. Není to tak složité:


Shrnuto: použít tento puzzle rám pro rámování puzzle?

Je to možné. Jen pár věcí, které byste měli zmínit:
– Ideální je, že tento rámeček puzzle je 68 × 49, tato velikost není běžně dostupná. Rámy puzzle jsou často 70×50.
– Plastová deska se mezi ně NEVHODÍ. Takže musíte začít lepit puzzle. NEBO zavěsíte puzzle do rámu bez plastové ochranné desky.
– Malá část vaší skládačky spadá pod rám. S rámem 50 × 70 vám zbyde místo kolem puzzle.

Podívejte se, co se vám líbí a co chcete dělat. Vždy můžete zkusit jiný seznam, pokud lépe vyhovuje vašim potřebám.


Tento puzzle rám 68x49 je dostupný ve 12 barvách

Velikost a Barva Seznam hádanek
Rám puzzle 68 x 49 - Bílá
Rám puzzle 68 x 49 - Hnědá se strukturou dřeva
Rám puzzle 68 x 49 - černý vysoký lesk
Rám puzzle 68 x 49 - klerestory
Rám puzzle 68 x 49 - Stříbrný
Rám puzzle 68 x 49 - Stříbrný starožitný
Rám puzzle 68 x 49 - černá matná
Rám puzzle 68 x 49 - zlatý
Rám puzzle 68 x 49 - Zlatý antik
Rám puzzle 68 x 49 - Kov
Rám puzzle 68 x 49 - modrá metalíza
Rám puzzle 68 x 49 - kovově zelená

O tomto poskytovateli

Položka
Rozměry rámu puzzle 69 cm x 50 cm
Tlustý seznam 1 centimetrů
Vhodné na puzzle 68 x 49 centimetrů
Barva Vtip
Materiál Plastové
Značka Domácí výzdoba
Vorm Obdélník
EAN 4055131173228
Šířka fotorámečku 69 centimetrů
Výška rámu obrazu 50 centimetrů
Materiál desky / sklo Tvrdý plast
Ve stoje nebo vleže? Umí obojí
Včetně pasparty Ne

Kde mohu koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Bol.com 30,85 (září 2021) Kup nyní

Hodnocení

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 1
dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Je to možné

Výše uvedenou recenzi jsem napsal v říjnu 2021. Můžete si s ní zarámovat puzzle. Ideální je, že tento rám má přesně 68x49 centimetrů, tato velikost je stěží dostupná. Téměř vždy 70x50. Rám není vyroben z tvrdého materiálu. Nemůžete použít tvrdou plastovou desku, protože A puzzle A plastová deska se nevejdou do rámu. Moje rada: Vězte, co chcete a co děláte!

Sdílej tuto stránku!