Rám puzzle 50×70 HEMA Black Wood

Sdílej tuto stránku!

Rám puzzle 50x70 HEMA Black Wood - Rozbalit

Co přesně získáte, když si objednáte tento rámeček na puzzle HEMA? Je na puzzle 50×70 centimetrů. Rám má také 50×70 centimetrů, a to perfektně sedí. Natočil jsem video rozbalení seznamu HEMA puzzle. Podívejte se na video:


Jak vypadá přední strana rámu puzzle HEMA 50x70?

Předek vypadá takto:
Puzzle-seznam-50-70-HEMA-puzzle-1000-dílků-přední
Jak vidíte, jako rám se mi líbila černá barva a materiál je ze dřeva. Není to nejhezčí rámeček na puzzle, ale myslel jsem si, že je to v pořádku pro mé foto puzzle, které jsem vyrobil. Také proto, že to nebylo drahé, konkrétně 15 eur (listopad 2020).
Na přední straně uvidíte nálepku s textem „Před použitím odstraňte fólii“. Nebyl jsem si úplně jistý, co tím mysleli, ale když jsem otevřel seznam hádanek, pochopil jsem. „Fólií“ rozumí velmi tenkou plastovou fólii, která je stále přes plastovou průhlednou desku. Téměř ji nevidíte, ale pokud ji neodstraníte, „sklo“ zůstane relativně matné. Tak to určitě smažte! (jinak se podívejte na toto video, ve kterém můžete vidět, jak tuto fólii / film odstraním)


Jak vypadá zadní strana rámu puzzle HEMA 50x70?

Zadní strana rámu puzzle umožňuje zavěsit puzzle ve stoje nebo vleže. To je samozřejmě velmi užitečné. V závislosti na tom, zda máte vertikální nebo horizontální puzzle, můžete tento seznam hádanek použít pro obojí. Vezměte prosím na vědomí, že pokud jste puzzle vkládali do rámu s velkými obtížemi, věnovali jste pozornost tomu, kde jsou věšáky na zadní straně rámu puzzle. Jinak budete muset celý proces opakovat. Toto je zadní část seznamu hádanek:
puzzle-rámování-puzzle-1000-dílků-zpět-600-444

Jak můžete vidět na obrázku výše, tvrdý kartonový zadní díl rámu puzzle musíte upevnit ohnutím železných kolíků. Výhoda: funguje to pěkně, šikovně a rychle, protože ty železné kolíky ohnete během chvilky (musíte mít hřebíky!). Nevýhoda: pokud chcete puzzle včetně tvrdého kartonu umístit zpět do rámu puzzle, můžete také ohnout určité železné kolíky dovnitř, což se mi stalo zde ve videu:


Jaký je materiál a kvalita skleněné desky rámu puzzle HEMA 50x70?

Materiál skleněné desky je plast; je to deska z tvrdého plastu. Kvalitu skleněné desky tedy nečekejte. Pak si určitě připlatíte. Ale myslím, že kvalita je v pořádku, taky se tak rychle nerozbije. Ale samozřejmě se mi více líbí skleněná deska, ale vězte, že jsem koupil tento rámeček na puzzle za 15 eur (listopad 2020). Všimnete si, že tvrdý plastový plát se při držení ohýbá. Když se přes něj podíváte, zdá se, že je nad ním trochu lehká mlha. Ale to opravdu není ten případ, jakmile za tím máte svůj hlavolam. Pak je plast / plastová deska opravdu dokonale průhledná.


Jaké jsou skutečné rozměry rámu puzzle HEMA 50x70?

Skutečné rozměry rámu puzzle HEMA jsou 53 centimetrů výška x 73 centimetrů šířka. To zahrnuje ráfek. Hranice je všude široká 2 centimetry. Co vám tedy zbude na obou stranách, pokud nezahrnete okraje:
– šířka: 73 centimetrů – 2 centimetry – 2 centimetry = 69 centimetrů
– výška: 53 centimetrů – 2 centimetry – 2 centimetry = 49 centimetrů
Pokud tedy máte puzzle široké 70 centimetrů a vysoké 50 centimetrů, uvidíte, že na všech stranách vaší skládačky chybí 1 centimetr. Pamatuj si to. Opět ukazuje rozměry rámu puzzle a šířku okrajů:
puzzle-rámování-puzzle-1000-dílků-připraveno-600-444


Existuje pasparta s rámem puzzle HEMA 50x70?

Snad ne každému známé, pasparta je hranice. Obvykle z papíru, který je v rámu puzzle a může být umístěn kolem nebo přes puzzle. Nebo pokud je puzzle příliš malé pro rám puzzle, můžete paspartu použít například jako „bílé pozadí“. V druhém případě neuvidíte například tvrdou hnědou kartonovou zadní stranu rámu puzzle HEMA. Černobílý kostkovaný silnější papír, který je k němu dodáván, neslouží jako pasparta=partout.
Ne, se seznamem hlavolamů HEMA není pasparta. Existuje tedy bílo-černý kostkovaný silnější list papíru, který však musíte při pokládání puzzle odstranit. Tohle je jen příklad.


Tento dřevěný rám puzzle 50x70 je dostupný ve 3 barvách

Tyto 3 rámečky na puzzle Hema jsou dostupné ve 3 barvách, a to: černá – bílá a přírodní:


O tomto poskytovateli

Položka
Rozměry rámu puzzle 53 x 73 centimetrů
Tlustý seznam 1,5 centimetrů
Vhodné na puzzle 50 x 70 centimetrů
Barva Black
Materiál Dřevo
Značka HEMA
Vorm Obdélník
EAN 13621043
Šířka fotorámečku 53 nebo 73 centimetrů
Výška rámu obrazu 73 nebo 53 centimetrů
Materiál desky / sklo Plastová průhledná deska
Ve stoje nebo vleže? Umí obojí
Včetně pasparty Ne

Kde mohu koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Hema.nl 17,00:2021 (červenec XNUMX) Kup nyní

Hodnocení

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 1
dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Skvělá hodnota za peníze!

Výše uvedenou recenzi jsem napsal v listopadu 2020. Fotorámeček HEMA jsem zakoupil v obchodě. Za 15 eur. Není to drahé, ale co nedostanete, je skleněná deska a velmi tvrdé okraje rámu. Ale to pro mě není nutné. Kvalita je kvalita, na kterou jsme od HEMA zvyklí. Jednoduché a levné. Drobnou nevýhodou mi přišly železné čepy na zadní straně k upevnění rámu, které se někdy nežádoucím způsobem ohýbají. Nicméně: vynikající 4hvězdičkové skóre. A moje puzzle pěkně visí na zdi!

Sdílej tuto stránku!