Ravensburger Disney 'Wicked Women' 1000 kusů

Ravensburger


Tato hádanka Ravensburger je skutečná hádanka Disney a název této hádanky je zlé ženy. Jinými slovy, „zlé ženy“ nebo „zlé ženy“ z některých nádherných klasických filmů Disney. Hádanka je v této krabici:
puzzle-1000-dílků-ravensburger-disney-zlé-ženy-čarodějnice-box

Disney filmy, které vidíte na puzzle, jsou:
101 dalmatiérů

  • Sněhurka
  • Malá mořská víla
  • Alenka v říši divů a
  • Šípková Růženka nebo Šípková Růženka.

Ukážu vám, které naštvané ženy z klasických Disney filmů vidíte. Úplně vlevo nahoře v hádance vidíte Cruellu de Vil z klasického Disneyho filmu 101 dalmatinů:
krutá_de_vil_van_de_klassieke_disney_movie_101_dalmatians
Vlevo dole vidíte z Disneyho filmu Šípková Růženka (Sleeping Beauty) a vidíte Maleficent:
rogue_of_the_classic_disney_movie_sleeping_beauty

Uprostřed skládačky vidíte z Disneyho filmu Sněhurka The Evil Queen také nazývaný Evil Queen Of Evil Witch:
angry_queen_of_the_classic_disney_movie_snow white

Úplně vpravo nahoře na hádance vidíte z Disneyho filmu Malá mořská víla Ursula:
ursula_from_the_classic_disney_movie_little_mermaid

A vpravo dole vidíte Srdcovou královnu z Disneyho filmu Alenka v říši divů:
královna srdcí_of_the_classic_disney_movie_alice_in_wonderland

A opět ve videu:

Sdílej tuto stránku!

S čím se setkáte, když vytvoříte tuto skládačku Ravensburger Disney?

Začínáme v levé horní části skládačky z Disneyho filmu 101 dalmatinů s rozhněvanou ženou Cruellou de Vil.

krutá_de_vil_van_de_klassieke_disney_movie_101_dalmatians
Jak vidíte, vidíte pár pejsků, dva pejsky pod ní a jsou to dalmatinci. A Cruella se snaží unést dalmatská štěňata, aby proměnila svazek v kabáty. Cruella je vdaná za obchodníka s kožešinami. A ve filmu je zobrazena jako zlá žena v manželství, ale i pro své okolí. Její manžel, který ji velmi dobře poslouchá a který je velmi poslušný a který jí jen zřídka odporuje. Její manžel jí také dává velmi speciální oblečení a extravagantní oblečení, jen aby byla šťastná. A v tomto puzzle můžete vidět, že je zobrazena s velkým kožichem a krásnou taškou.
Záludná věc při sestavování tohoto puzzle jsou kousky, které musíte poskládat v Cruella de Vil. Jsou to kožešinové límce, ale také dalmatské kusy, které jsou si velmi podobné a je velmi obtížné je položit. Hrany, na kterých jsou vyobrazeni i malí psi, jsou zde snadnější a dají se snadno rozpoznat a tím pádem rychleji položit.

Vlevo dole u puzzle města Maleficent z Disneyho filmu Šípková Růženka / Šípková Růženka.

rogue_of_the_classic_disney_movie_sleeping_beauty
Maleficent je zlá víla, která prokleje Šípkovou Růženku za to, že nebyla pozvána na křest Šípkové Růženky. Jak vidíte, Maleficent má téměř zelenou pleť a žluté oči. A také je vidět, že má na sobě dlouhé černé šaty s fialovou podšívkou. Na hlavě má ​​Maleficent jakýsi klobouk s rohy, který jí zakrývá celou hlavu a krk. Můžete také vidět, že na pravé ruce nosí prsten s černým kamenem na prstu. A koule na vrcholu její dlouhé hůlky má stejnou barvu jako její oči. Když se Maleficent objeví nebo někam odejde, vždy přijdou zelené plameny. A pak také vidíte část jejího trestu a široce roztažené rukávy jejího pláště. Téměř vždy vidíte Maleficent s jejím mazlíčkem havranem Diablom a tento havran také sedí na vrcholu její hole. Maleficent snadno urazí obrovské vzdálenosti a dokáže se proměnit v draka. Může také snadno sesílat těžká kouzla pomocí své kouzelné hůlky. Pokud uděláte toto puzzle Maleficent, je jedním z nejjednodušších na výrobu a také jsme s tím začali v puzzle. Plameny, které jsou docela snadno rozpoznatelné před jejími šaty. A její hlava je také docela jednoduchá na výrobu.

Uprostřed skládačky vidíte Zlou královnu z Disneyho filmu Sněhurka.

angry_queen_of_the_classic_disney_movie_snow white
A každý zná známé rčení „zrcadlo zrcadlo na zdi, kdo je na zemi nejkrásnější“?. Zrcadlo vlastně vždy říkalo, že královna je nejkrásnější, až v jednu chvíli Zrcadlo řeklo, že Sněhurka je nejkrásnější. To se královně nelíbilo a královna se proměnila ve zlou čarodějnici. A rozhodla se nabídnout otrávené jablko Sněhurce, aby zemřela. Sněhurka si ukousla jablko a padla mrtvá. Nicméně Sněhurka, kterou zachránil princ. Princ vzal Sněhurku s sebou. Sněhurka však zakopla o pařez a kus jablka, které snědla, jí zase vyskočil z krku. A pak Sněhurka znovu ožila. Na skládačce také uvidíte, jak se Zlá královna proměnila v čarodějnici, kde má v ruce krásné červené jedovaté jablko. Nejobtížněji se mi v tomto puzzle našla královna z Disneyho filmu Sněhurka. Zlá čarodějnice dole v černém hábitu je také velmi náročná na výrobu a zelená tekutina na pánvi je také velmi náročná na výrobu.

V pravém horním rohu této Disney hádanky vidíte Ursulu z Disneyho filmu Malá mořská víla.

ursula_from_the_classic_disney_movie_little_mermaid
V tomto filmu Ursula plánuje zlomyslné plány ukrást Trojzubec králi Tritonovi. To umožňuje Uršule vládnout všem mořím. Ursula je skutečná zlá mořská čarodějnice. Uršulu bylo v tomto puzzle docela snadné vyrobit, dílky jsou rozpoznatelné podle nazelenalé barvy a draci s fialovou barvou se do tohoto puzzle také snadno umísťují.

Konečně v tomto puzzle úplně vpravo dole máme srdcovou královnu z Disneyho filmu Alenka v říši divů.

královna srdcí_of_the_classic_disney_movie_alice_in_wonderland
Když Alice sní pod stromem v parku, Bílý králík přispěchá kolem. Alice se k němu otočí a spadne do hluboké díry a skončí v kouzelném a zvláštním světě zvaném Wonderland. V tomto světě se setkává s velmi zvláštními postavami nebo osobami, včetně Twiedeldie a Twiedeldoma, maniakálního šíleného kloboučníka, housenky a zajíce Marche. Během večírku u čaje se Alice setká s nechvalně známou Srdcovou královnou s jejím kouzelným balíčkem karet. Srdcová královna, která nejraději každému usekne hlavu. Alice se nechá zlákat ke hře kroket, ve které je zkoušena ona i její trpělivost. Kroket se však hraje s ježky jako míčky a plameňáky jako netopýry. Alice utrpí královnin hněv a čelí soudnímu sporu. Alici pomáhají bratři Diedeldie a Diedeldom, ale odsouzeni k smrti. Královna jí chce setnout hlavu. Alici se podaří uprchnout a prchá zpět ke dveřím. Ve chvíli, kdy je královna a její armáda hracích karet s Alicí, Alice si najednou znovu sedne vedle své sestry, která jí řekne, že celou dobu spala. Zdá se tedy, že Alice o všem jen snila. Srdcovou královnu bylo velmi obtížné umístit do této hádanky, protože existuje mnoho červených dílků, které jsou všechny jednotné barvy.

Toto puzzle jsem začal tříděním dílků na podložce puzzle. Poté jsem okraje dílků skládačky rozložil doprostřed. Bude to vypadat takto:
puzzle-1000-dílků-ravensburger-disney-zlé-ženy-čarodějnice-začni-puzzle-na-podložce-puzzle-s-krabicí
Poté vždy vytvořím okraje skládačky. Některé části hranice se daly snadno položit kvůli barvám a některé části obtížněji. Obvykle mi položení okrajů trvá 30 minut. S výsledkem:
puzzle-1000-dílků-ravensburger-disney-zlé-ženy-čarodějnice-puzzle-na-podložce-puzzle-s-hranami-krabice-off
Tuto hádanku jsem vytvořil v klidu. A trvalo mi několik dní, než jsem tuto hádanku poskládal. Vždy mi přijde jednoduché vyrobit puzzle na puzzle podložce, abyste jej mohli snadno znovu srolovat a v případě potřeby odstranit. Začal jsem tím, že jsem uprostřed skládačky vyrobil Zlou královnu s korunou a fialovými šaty. Takže toto je začátek:

a tenhle:

Občas pomáhala i moje 13letá dcera, která začala vyrábět malafide z Disneyho filmu Šípková Růženka. To k ní přišlo celkem snadno a rychle. Přesto je dobrá hádanka. Našel jsem to opravdu obtížné puzzle se jmény, například jasně žluté kousky, které jsou pod Evil Queen od Sněhurky uprostřed skládačky. Kromě toho také vidíte všechny druhy stejného druhu keřů, které jsou také uprostřed skládačky, do kterých bylo téměř nemožné poskládat ty kousky keřů, které všechny vypadají velmi podobně. A to jsem udělal úplně na konci.
Se středním skóre, kdy jsem docela pokročilý, je ještě třeba udělat ty nejsložitější kousky:
Puzzle-1000 dílků-Ravensburger-Disney-Wicked-Wicked-Women-Čarodějnice-Hádanka-na-podložce-puzzle-trochu-pokročilejší-3
Už je nemůžete skládat podle barev, ale jdete se podívat na tvar dílků skládačky, a tak jsem je stále mohl dát do skládačky, ale zabralo to spoustu času a bylo to velmi obtížné. Naštěstí mi pomohla dcera. Celkově vzato jsem si myslel, že je to pěkná hádanka, někdy docela obtížná, ale stále je to proveditelné.
A konečný výsledek, vždy hrdý na dokončenou hádanku:
puzzle-1000-dílků-ravensburger-disney-zlé-ženy-čarodějnice-puzzle-na-puzzle-mat-puzzle-dokončené-2-600-444

Další obecný přehled toho, co je také obtížné vysvětlit:


Jak velké je puzzle Ravensburger Disney Puzzle 'Wicked Woman' nebo 'Mad or Angry women or witches' 1000 kusů?

Rozměry tohoto puzzle jsou 70 cm na šířku a 50 cm na výšku. Toto puzzle jsem vyrobil na puzzle podložce.


Jak dlouho vám trvá složit puzzle Ravensburger Disney Puzzle 'Zlá žena' nebo 'Šílené nebo naštvané ženy nebo čarodějnice' 1000 dílků?

Toto Disney puzzle z Ravensburgu jsem vyrobil v pohodě. Udělal jsem to všechno sám. Občas ale přišla párkrát pomoct s hlavolamem moje 13letá dcera. Začal jsem tím, že jsem rozložil dílky na podložku puzzle. Byl jsem tady asi v 8:30. Pak jsem začal pokládat okraje skládačky. To nebylo moc složité. Okraje, které se daly docela snadno položit. celkem mi skládání zbytku puzzle trvalo 8 hodin. Když se k tomu připočte čas na vysvětlování a pokládání hran, strávil jsem nad celým puzzle celkem 9 hodin.


O Ravensburger Puzzles

Logo Ravensburger
Ravensburger je původně německá společnost založená v roce 1883. První hra byla vydána v Nizozemsku o světoznámé knize, konkrétně 'Cestování kolem světa'. V roce 1912 se společnost rozrostla natolik, že prodala mnoho her (deskových her) v Evropě. Po roce 1945 se firma rozhodla pro specializaci, a to na trh deskových her pro děti a knih. V 60. letech zaznamenala společnost silný růst. A kvůli tomu otevřel Ravensburger v roce 1964 také továrny v Nizozemsku, Anglii a Francii. Po roce 1964 byla společnost rozdělena. Jedna část byla zaměřena na vydávání knih. Další část byla zaměřena na tvorbu deskových her. Téměř každý zná hru 'Memory', která byla uvedena na trh společností Ravensburger. Děti tuto hru vždy vyhrají od svých rodičů, protože jejich krátkodobá paměť je mnohem lepší. Ravensburger již vydal více než 900 her a je celosvětově velmi velkým hráčem. V Německu je také zábavní park Ravensburger.


Ravensburger Disney 'Wicked Women' 1000 kusů – kde koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
amazon.nl 13,90:2021 (červenec XNUMX) Kup nyní
Bol.com 28,99:2021 (červenec XNUMX) Kup nyní
Puzzlescout.nl 28,99:2021 (červenec XNUMX) Kup nyní

Ravensburger Disney 'Wicked Women' 1000 kusů - Specifikace

EAN 4005556192526
Číslo puzzle 19252
Druh produktu Hádanka
Hmotnost Hmotnost 1
Typ puzzle skládačka
Materiál lepenková krabice
Cílové publikum Děti a dospělí
Věk Od 10 let
Počet kusů 1000
Barvy Více / mnoho

Recenze na tuto hádanku

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 1
dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Docela v pořádku

Jsem ten, kdo píše výše uvedenou recenzi. Znám všechny Disney filmy z minulosti, ale nevzpomněl jsem si přesně, kdo všechny postavy na skládačce byly. Moje 13letá dcera to moc dobře věděla. A ona mi to řekla a vysvětlila. Hádanka pak mluví víc. Pěkný nápad dát všechny naštvané ženy z velmi slavných filmů Disney do 1 puzzle. Dávám mu 3 z 5 hvězdiček.

Složil tuto hádanku? Nahrajte svou fotku + případně text

Pokud jste tuto skládačku vyrobili, nahrajte nám prosím svůj hlavolam včetně textu, jak jste ho k výrobě tohoto hlavolamu našli.

Sdílej tuto stránku!