Kruidvat logické podložky

Puzzle podložky od Kruidvat se vyznačují nízkou cenou. Kruidvat je samozřejmě známý obecně nízkými cenami všech svých produktů. Kruidvat v současné době (prosinec 2020) prodává dva typy podložek, a to:
1. King Puzzle Mat Puzzle Roll 1000 dílků včetně Puzzle Neuschwanstein (Přečtěte si moji recenzi na tuto podložku)
king-puzzle-mat-puzzle-roll-1000-pieces-puzzle-mat-neuschwanstein-only-box-2-1
2. Clementoni Puzzle Mat (Přečtěte si moji recenzi na tuto podložku s puzzle)

Více o těchto dvou podložkách

Obě puzzle podložky jsou skutečně dobře známé zelené plstěné podložky. A v obou případech rolujete zelenou plstěnou podložku kolem tvrdých kartonových trubiček. Velkou výhodou je, že tyto dvě puzzle podložky jsou neuvěřitelně levné a s 1 puzzle podložkou dokonce získáte puzzle, o čemž jsem se dočetl, že kvalita těchto dílků je velmi žádaná. Buďte tedy před nákupem připraveni nebo nebuďte zklamaní, pokud jste si koupili - také vězte, že kupujete podložku včetně puzzle za velmi málo peněz! Rozdíly jsou jak v rozměrech, tak v počtu dílků puzzle, které můžete umístit na obě podložky puzzle. Tyto rozdíly jsem popsal níže.

Puzzle podložka King

Velikost této puzzle podložky je 1,29 centimetru na šířku a 65 centimetrů na výšku. Uvádí se, že tuto podložku lze použít pro puzzle do 1500 dílků. To je správně. Protože jeden standardní velikost puzzle 1500 dílků je 90 centimetrů široký a 60 centimetrů vysoký a puzzle 1000 dílků je 68 centimetrů široký a 49 centimetrů vysoký.
Pamatujte však, že všech 1000 nebo 1500 dílků v podložce puzzle nebudete moci srolovat; a nedává moc smysl rozkládat dílky skládačky na podložku při luštění; pak je musíte umístit kolem své puzzle podložky. Viz mé vysvětlení níže.
Přečtěte si moji recenzi na tuto podložku

Puzzle podložka Clementoni

Velikost této puzzle podložky je 105 centimetrů na šířku a 78 centimetrů na výšku. Uvádí se, že tuto podložku lze použít pro puzzle do 2000 dílků. To je správně. Protože jeden standardní velikost puzzle 2000 dílků je 98 centimetrů široký a 68 centimetrů vysoký a puzzle 1500 dílků je 90 centimetrů široký a 60 centimetrů vysoký.
Mějte však na paměti, že se vám nepodaří srolovat všech 1000 nebo 1500 dílků v podložce puzzle. Viz mé vysvětlení níže.
Přečtěte si moji recenzi na tuto podložku

Kterou puzzle podložku Kruidvat si mám vybrat?

Je těžké každému doporučit správnou velikost podložky na puzzle. Protože je to přesně to, co chcete. Jak jsem popsal na stránce 'jak funguje podložka puzzle“, to záleží na tom, co si každý rád láme. Pro pohodlí budu předpokládat puzzle o 1000 dílcích a že k tomu potřebujete podložku na puzzle. Zde máte dvě možnosti:
1. Líbí se ti to NOT Omlouvám se, pokud se všechny vaše dílky skládačky NEVHODÍ na podložku puzzle – a přečtěte si mé vysvětlení a rady níže (!)
Vypadalo by to například takto:
puzzle-mat-jumbo-puzzle-roll-puzzle-mat-puzzle-roll-500-to-1500-pieces
2. Líbí se ti to WEL Omlouvám se, pokud se všechny vaše dílky skládačky NEVHODÍ na podložku puzzle – a přečtěte si mé vysvětlení a rady níže (!)
Může to vypadat například takto – ujistěte se, že vaše podložka pod puzzle je dostatečně velká pro VŠECH 1000 dílků:
Puzzle-1000-dílků-Jan-van-Haasteren-Eurovision-Songfestival-dílky-puzzle-vysvětlené-a-krabice

Výběr podložky pro puzzle pro situaci: „1. najdete to NOT špatné, pokud se všechny vaše dílky skládačky NEVHODÍ na podložku puzzle“
V tomto případě si můžete zakoupit obě puzzle podložky, které Kruidvat nabízí:
1. King Puzzle Mat Puzzle Roll 1000 dílků včetně Puzzle Neuschwanstein
2. Clementoni Puzzle Mat
Maximální rozměry jsou například 117 centimetrů (délka) x 66 centimetrů (výška). Pokud zvolíte tyto rozměry puzzle podložky, nevejde se na podložku všech vašich 1000 dílků! Své puzzle z 1000 dílků si jistě můžete vyrobit na své podložce, žádný problém. Funguje velmi dobře. V tomto případě vám však nebude vadit, když srolujete puzzle do podložky, že většinu svých dílků do podložky NEMŮŽETE srolovat. Ty pak vložíte zpět do své krabice (nebo přihrádek na třídění puzzle) a musíte tyto dílky skládačky znovu vysvětlit (otočit je), pokud chcete znovu začít hádat a znovu rozvinout podložku puzzle. Pokud jste v pořádku, na puzzle o 1000 dílcích budete potřebovat podložku na puzzle o maximálních rozměrech 117 centimetrů (délka) x 66 centimetrů (výška).

Výběr podložky pro puzzle pro situaci: „2. najdete to WEL špatné, pokud se všechny vaše dílky skládačky NEVHODÍ na podložku puzzle“
V tomto případě vám doporučuji nekupovat od Kruidvat, protože taková podložka puzzle má minimální velikost 152 centimetrů (délka) x 100 centimetrů (výška). Pro moje puzzle o 1000 dílcích mám puzzle podložku, která je 160 centimetrů široká a 90 centimetrů vysoká. Velmi pěkné, dává vám trochu místa navíc (podívejte se na tento prostor navíc a podívejte se, jak vypadá puzzle o 1000 dílcích na takové podložce puzzle) Pokud si koupíte tuto velikost puzzle podložky, jistě se na ni vejde všech vašich 1000 dílků! Takže když srolujete svou podložku s puzzle, opravdu srolujete všech svých 1000 dílků do podložky s puzzle, a až příště budete chtít znovu začít lámat hlavu, dílky okamžitě rozbalíte, když podložku s puzzle rozbalíte. Ideál. Pokud byste si tuto situaci přáli, vyberte si puzzle podložku o rozměrech minimálně 152 centimetrů (délka) x 100 centimetrů (výška). Můžete si například koupit:
Puzzle podložka Jumbo 'Puzzle & Roll Puzzle podložka Puzzle role 1000 | 1500 | 2000 | 3000 kusů