Puzzle podložka Jumbo 'Puzzle & Roll Puzzle podložka Puzzle roll 500 | 1000 | 1500 kusů

Sdílej tuto stránku!

O podložce JUMBO Puzzle Mat 'Puzzle & Roll Puzzle Mat Puzzle Roll 500 až 1500 kusů'

Tuto podložku JUMBO puzzle jsem koupil přes Bol.com za 14,99 eur v říjnu 2020. Tato podložka puzzle JUMBO je vhodná pro:

 • puzzle 500 dílků
 • puzzle 1000 dílků
 • puzzle 1500 dílků

Podložka puzzle má rozměr 118 centimetrů (délka) x 66 centimetrů (výška). Jako údaj o rozměrech standardních hádanek:

 • Puzzle 500 dílků je: 49 centimetrů široké a 35 centimetrů vysoké
 • Puzzle 1000 dílků je: 68 centimetrů široké a 49 centimetrů vysoké
 • Puzzle 1500 dílků je: 90 centimetrů široké a 60 centimetrů vysoké

Na obrázku velikost a rozměry této podložky

Puzzle podložka Jumbo Puzzle Roll Puzzle podložka Puzzle role 500 a 1000 a 1500 dílků

Výše uvedené opět v tabulce: které puzzle se hodí na tuto podložku Jumbo?

Počet kusů Rozměry Puzzle Rozměry Jumbo Puzzle Mat
500 Šířka 49 cm x výška 45 cm Šířka 118 cm x výška 66 cm
1000 Šířka 68 cm x výška 49 cm Šířka 118 cm x výška 66 cm
1500 Šířka 90 cm x výška 60 cm Šířka 118 cm x výška 66 cm
2000 98 cm šířka x 68 cm výška (NESEDÍ) Šířka 118 cm x výška 66 cm

Pokud si chcete prohlédnout jiné rozměry hlavolamů, podívejte se prosím na naši stránku 'Rozměry puzzle'. Jak vidíte, na tuto podložku puzzle se vejdou maximálně puzzle o velikosti 90 x 60 centimetrů, což je standardní velikost puzzle 1500 dílků. Bílé čáry na podložce puzzle přesně označují, kde můžete skládačku složit, v závislosti na počtu vyrobených dílků. Udělal jsem puzzle z 1000 dílků, puzzle Jana van Haasterena, nazvané „Kabinet kuriozit'. Tato hádanka je dodávána v krabici s jinou hádankou, konkrétně „Rembrandtovo studio"a tato krabice se jmenuje"Den v muzeu"


Co je v krabici podložky puzzle JUMBO pro 500 - 1000 a 1500 dílků?

Nafotil jsem přesně obsah podložky na puzzle Jumbo na 1000 dílků. První je obrázek se 3 trubičkami, které zasunete k sobě, s podložkou puzzle, jak je složená v krabici, a krabicí samotnou:
JUMBO-Puzzle-Mat-1000-kus-krabicka-s-obsahem

Toto je fotografie s vysvětlenou podložkou a veškerým dalším obsahem krabice:
JUMBO-podložka-puzzle-1000-dílná-krabice-s-obsahem-podložka-puzzle-vysvětleno


JUMBO Puzzle podložka 1000 dílků - Část 1 - Rozbalte podložku Puzzle

Na videu níže můžete vidět, jak rozbalím podložku puzzle. A co je v balení. Krabice obsahuje:
– 3 díly kartonové trubky. Tyto 3 díly k sobě snadno zasunete. Na dvou koncích kartonové trubky jsou bílé plastové uzávěry, které můžete v případě potřeby sejmout. V podstatě ji nepoužíváte, pokud své dílky skládačky neuchováte v kartonové trubici místo v krabici.
– 2 elastické pásky, které použijete při srolování puzzle. Tyto elastické pásky navléknete kolem podložky puzzle a trubky. Podložka puzzle se pak pěkně sroluje kolem kartonové trubky.
– Samotnou podložku, samozřejmě. Podložka puzzle má rozměr 118 centimetrů (délka) x 66 centimetrů (výška)


JUMBO Podložka puzzle 1000 dílků - 2. díl - dílky leží na podložce puzzle

puzzle-mat-jumbo-puzzle-roll-puzzle-mat-puzzle-roll-500-to-1500-pieces
Po rozbalení podložky puzzle jsem začal vysvětlovat dílky puzzle Jan van Haasteren o 1000 dílcích na podložce puzzle JUMBO. Jak vidíte, všechny dílky se nevejdou na samotnou podložku, ale mnoho dílků je umístěno mimo podložku. Samotné puzzle umístíte především na podložku puzzle a puzzle JvH je 69 centimetrů široké a 48 centimetrů vysoké. Také se na ní dobře sedí a položím ji do bílých okrajů na podložce puzzle. Za nevýhodu považuji, když puzzle srolujete do puzzle podložky, že pak musíte ostatní dílky vložit zpět do krabice a příště je znovu vysvětlit. To vás bude stát nějaký čas navíc. Sám to nemám rád, ale je to samozřejmě skvělá volba, pokud vám to nevadí. Vím také, že někteří lidé nepokládají své dílky na podlahu jako já, ale uchovávají je například v krabicích na puzzle nebo na podnosech. Pak už nemusíte znovu otáčet všechny ostatní dílky. Můžete také vidět, že podložka puzzle vykazuje nějaké hrbolky, protože byla složená v krabici. Pokud jde o mě, není to nic hrozného, ​​ale pokud tím stále trpíte, níže na této stránce vám ukážu tip, jak to vyřešit.

Kvalita podložky puzzle

Materiál podložky puzzle je druh plsti, která se velmi pěkně láme. Dílky skládačky můžete dokonce snadno nasunout na podložku puzzle. Sám mám zkušenost s jakousi plstěnou podložkou, ale pozoruji, že se na ní uvolňují chlupy a někdy se kousky „zaháknou“ za nitě. Ale velmi omezeně!


JUMBO Puzzle podložka 1000 dílků - Jak používáte gumičky?

Tato podložka na puzzle je dodávána se 2 elastickými pásy, kterými můžete puzzle pěkně „upevnit“ kolem kartonové trubky. Úplně jsem však nepochopil, jak tyto elastické pásky používat. Slyšel jsem to od svého syna. Snažil jsem se kolem toho 'stáhnout' elastické pásky. Nicméně: elastické pásky můžete jednoduše povolit a poté je velmi snadno připevnit. No jen se podívejte, jak je to v principu snadné, tohle jsem nevěděl 🙁
NEOT: Video, které vidíte níže, patří tomuto JUMBO puzzle podložka pro 1000, 1500, 2000 a 3000 dílků (to se liší od toho, co vidíte zde na této stránce!!)


JUMBO Puzzle podložka 1000 dílků - Část 3 - Srolovací podložka puzzle

Nyní sroluji puzzle do puzzle JUMBO a vyzkouším, jak dobře to jde. To je vlastně docela snadné a je důležité, abyste své dílky nepokládali naplocho na okraj podložky puzzle, protože by vypadly. Když začnete rolovat, pár kousků na mě spadlo, protože jsem nedokázal přitisknout podložku na puzzle tak pevně. Poté se nespadl jediný kousek. Když jsem však byl téměř hotový se srolováním, všiml jsem si, že jsem dílky položil trochu příliš blízko k okraji a pak spadly z podložky puzzle. Ale to je kus zkušenosti, to se mi příště nestane. S gumičkami to bylo ještě těžké zajistit, jsou dost těsné. To je na první pohled dobré, protože pak bude podložka kolem ní dobře držet. Pokud jde o mě, mohly být o něco méně těsné.


JUMBO Podložka puzzle 1000 dílků - 4. díl - Rozviňte podložku puzzle

Rozvinout podložku puzzle je mnohem jednodušší než ji srolovat. Elastické vany snadno sejmete. Rozvinutí je také snadné a kusy zůstanou na svém místě. Zejména na začátku rozjezdu. Na konci, když jste téměř rozvinuli celé puzzle, si všimnete, že podložka puzzle je méně těsná kolem kartonové trubky a v důsledku toho některé kousky „spadnou“. Tyto kousky končí na podložce s puzzle. Poškození však není nic moc, myslím, že jsem musel zase otočit asi 20-30 kusů.


JUMBO Podložka puzzle 1000 dílků - dílky puzzle leží na podložce puzzle

Máme celou hádanku Kabinet kuriozit Jana van Haasterena umístěno na podložce puzzle JUMBO pro 500, 1000 a 1500 dílků. nyní jasně vidíte, jak podložka puzzle leží a že jsou v ní ještě malé hrbolky. Nejspíš proto, že byl složený v krabici. Při luštění jsem s tím neměl moc problémů. Ale podívejte se na puzzle mat. Pokud to nechcete dělat, když si lámete hlavu, našel jsem pro to řešení. Konkrétně žehlení podložky s puzzle (nebo bez) mezi tím. To uvidíte v dalším videu. A výsledek puzzle podložky také uvidíte PO vyžehlení.


JUMBO Podložka na puzzle 1000 dílků - Jak vypadá podložka na puzzle PŘED žehlením?

Před vyžehlením jsem udělal detailní záběr podložky s puzzle. Žehlení opravdu pomáhá, podívejte se také na další video, pokud je podložka s puzzle vyžehlená. Sám jsem s tím neměl žádné problémy, ale dokážu si představit, že někteří lidé preferují velmi hladkou podložku:


JUMBO Puzzle podložka 1000 dílků - Žehlení puzzle podložky s utěrkou mezi nimi

Jo, je to pravda. Tady žehlím! To bylo před časem. Podložku puzzle jsem ale přežehlil utěrkou mezi tím, abych ji nepoškodil. Musím říct, že jsem to potom také žehlila bez utěrky, aby to bylo ještě plošší. To také funguje, ale pozor, můžete samozřejmě poškodit svou podložku!


JUMBO Podložka na puzzle 1000 dílků - Jak vypadá podložka na puzzle PO vyžehlení?

Po vyžehlení je vidět docela rozdíl od plošší puzzle podložky. Pokud to chcete, toto je možnost!


Klady a zápory JUMBO Puzzle mat 1000 dílků?

Plus:

 • jistě dobrá kvalita samotné podložky puzzle: plsť. Hádanky snadné a pěkné. Dílky lze přesouvat
 • levný! Za pouhých 15 eur máte skvělou podložku na puzzle pro 500, 1000 a 1500 dílků
 • snadné použití

Min.:

 • ne všechny dílky skládačky o 1000 dílcích se vejdou na podložku puzzle, musíte je uložit sami nebo použít zásobníky na puzzle nebo archy puzzle
 • podložka puzzle není po vybalení úplně hladká, je na několika místech prohnutá, což ztěžuje 'rozkládání'

Můj TIP?

By měl dáváte přednost puzzle na větší puzzle podložce, kde mohou ležet všechny vaše dílky na puzzle o 1000 dílcích, pak zvolte puzzle podložku JUMBO o 1 velikost větší, a to 'JUMBO puzzle podložka za 1000 | 1500| 2000 | 3000 kusů'. S tímto můžete srolovat VŠECHNY dílky v podložce puzzle a nemusíte je vracet zpět do krabice nebo používat zásobníky na puzzle.


Skóre této podložky na puzzle v seznamu „Nejlepší podložka na puzzle“: Skóre 6,64

Tato podložka na puzzle je na seznamu „Nejlepší podložka na puzzle“. Konečné skóre: 6,64
Na skóre se můžete podívat zde:


A všechny hodnocené položky této podložky Jumbo puzzle vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Jemná, tvrdá kartonová trubice, která se nemůže velmi rychle zlomit. Ale přesto skutečnost, že jej musíte sestavit sami se 3 díly, může někdy způsobit lehké poškození okrajů. Mimochodem je to velká trubka o průměru 5 centimetrů – tedy 10 centimetrů měřeno z jedné strany na druhou.
2. Trubice Snadné použití Tento je pro mě zklamáním, protože se zdá snadný, ale uvnitř trubky je také položka, která se může posouvat. Podívejte se také na moje video o tom
3. Uzavírací popruhy Samy o sobě v pořádku, jsou velmi elastické, ale ne z nejpevnějšího materiálu.
4. Snadno pochopitelné Většinou ano, ale nepochopil jsem ty zavírací popruhy, že si je při nasazování radši nejdřív sundej. A dát ty trubky na sebe byla taky věc.
5. K dispozici manuál To by bylo hezké. Na krabici je něco na 3 nebo 4 obrázcích, ale instruktážní videa nebo manuál na papíře nebo zákaznický servis nebo Whatsapp by byly velmi pěkné.
6. Zašpinění Puzzle Mat Záleží, mám domácí mazlíčky a všiml jsem si, že kočky a kočky mají opravdu rády zelenou plstěnou podložku. Prach a zvířecí chlupy se snadno udrží.
7. Čištění podložky puzzle Může a jde, vlhkým mokrým hadříkem. Nedostaneš všechno, ale přišlo mi to přijatelné. Nezkoušel jsem dát podložku puzzle do pračky, ale očekávám, že to bude fungovat docela dobře.
8. Srolujte podložku na puzzle Samo o sobě v pořádku, jen ještě jedna věc k tomu, aby se kolem něj dostaly zavírací pásky. A pamatujte, že dílky skládačky nedávejte příliš blízko k okrajům! Lehká puzzle podložka, kterou lze snadno složit a/nebo srolovat.
9. Rozbalte podložku puzzle Rozbalení žádný problém!
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Není na tom nic špatného, ​​vše funguje dobře. Posuvné dílky puzzle také fungují dobře. Oproti gumové podložce se mi více líbí ta gumová. Jsou ale také mnohem dražší. Velmi lehký, takže jej lze snadno přemisťovat nebo vzít s sebou.
11. Hodnota za peníze Cena-kvalita je určitě dobrá. Svou podložku můžete používat velmi často, takže rozhodně není drahá. Šikovné a lehké a levné

Chcete znát celý výsledek testu mých zkušeností s podložkami? Pak si přečtěte stránku 'Nejlepší podložka na puzzle".


O tomto poskytovateli

Položka
Rozměry 118 centimetrů (délka) x 66 centimetrů (výška)
Hmotnost 700 gram
Značka JUMBO
EAN 8710126176900
Hallmark CE
Materiál puzzle podložka Druh plsti
Materiál Kartonová trubka
Pro jaké hádanky? 500, 1000 a 1500 kusů
Pro jaké hádanky? Maximální délka 90 centimetrů a výška 60 centimetrů
Uzavírací popruhy Ano, 2 ks
Hádanka? Není v ceně

Kde mohu koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
amazon.nl 13,99 (říjen 2020) Kup nyní
Bol.com 14,99 (říjen 2020) Kup nyní
Depuzelgigant.nl 20,95 (říjen 2020) Kup nyní
Toychamp.nl 15,99 (říjen 2020) Kup nyní
suprabazar.be 14,98 (říjen 2020) Kup nyní
Globos.nl 14,99 (říjen 2020) Kup nyní
Gameswinkeldebetovering.nl 17,95 (říjen 2020) Kup nyní
Battal.nl 14,99 (říjen 2020) Kup nyní
Internet-toys.com 13,40 (říjen 2020) Kup nyní
Blokker.nl 20,19 (říjen 2020) Kup nyní
Vd.nl 20,68 (říjen 2020) Kup nyní
Dreamland.be 16,95 (říjen 2020) Kup nyní
Slevové skládačky.nl 17,95 (říjen 2020) Kup nyní
Vidaxl.nl 21,17 (říjen 2020) Kup nyní
Geboortegirlfriend.nl 13,99 (říjen 2020) Kup nyní

Hodnocení

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 1
dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Skvělá podložka na puzzle za dobrou cenu

Napsal jsem výše uvedenou recenzi (říjen 2020). Skvělá puzzle podložka za velmi dobrou cenu. Zejména materiál je velmi příjemný. Vhodné pro minimálně 3 velikosti puzzle, což je také bonus. Pokud opravdu chcete srolovat VŠECHNY dílky puzzle do 1 a stejné podložky, vyberte si větší podložku!

Sdílej tuto stránku!