Nejlepší puzzle podložka (recenzní test 2023)

Na této stránce najdete různá témata o „nejlepší podložce puzzle“:


1. Nejlepší podložka na puzzle

Nejlepší puzzle mat se stal 'PuzzlUp puzzle podložka 500 | 1000| 1500| 2000 | 3000 kusů'.

Tento má známku zprávy: 8,55!

Puzzle podložka PuzzlUp je jedna gumová podložka na puzzle voor puzzle do 3000 dílků. V tomto krátkém rozbalovacím videu můžete vidět, co přesně je podložka PuzzlUp:

Tato puzzle podložka PuzzlUp vyšla z testu s následujícím skóre – nebo si přečtěte vše o tomto výsledku testu puzzle podložky PuzzlUp:


2. Jak probíhal test puzzle mat?

Je to vlastně velmi jednoduché, pravidelně si kupuji novou podložku a sám si ji testuji. Na této stránce mám maximálně 5 nejlepších podložek. Pokud jsem tedy otestoval novou podložku na puzzle, která nakonec dosahuje lepšího poměru ceny a kvality, přidám ji na tuto stránku a další zmizí. V každém případě vždy uvádím 5 nejlepších podložek puzzle, vyplývajících z mého testu. Všechny recenze všech puzzle podložek si můžete prohlédnout na stránce 'puzzle podložky'. Testuji podložky na puzzle z následujících aspektů:

Test Položka Popis
1. Kvalita trubek To znamená kvalitu trubky dodávané s podložkou puzzle. Rozhodující je určitě materiál, ze kterého je trubka vyrobena. máte několik typů materiálu: pěnovou trubici, kartonovou trubici a plastovou trubici. Z toho kartonová trubice je samozřejmě nejcitlivější na poškození. Kromě toho se také stává, že trubice je dodávána v 1 díle nebo v několika dílech. Často jsou pěnová trubka a plastová trubka vyrobeny v 1 celku a přesto můžete lepenkovou trubici posunout k sobě sami; který je často dodáván ve 2 nebo 3 samostatných částech. To je také o něco zranitelnější.
2. Trubice Snadné použití Snadné použití trubky je docela jednoduché. Trubky, které jsou dodávány jako celek, s nimi nemusíte a nemůžete nic dělat. Kartonovou trubici, která se dodává ve 1 nebo 2 samostatných částech, můžete posunout nebo složit. Zdá se to jako dětská hra, ale mohu vám říci, že je to někdy složitější práce, než si myslíte.
3. Uzavírací popruhy Často se vyskytují (elastické) zapínací pásky s podložkou puzzle. Obvykle minimálně 2 a někdy i 3. Buď se zapínací pásky dají zapnout plastovou 'přezkou' nebo jsou zavírací pásky např. na suchý zip. Není vždy jasné, jak můžete tyto spojovací prvky použít.
4. Snadno pochopitelné Vypadá to velmi jednoduše jako puzzle mat. Ale někdy máte řadu otázek, jako například: co je nahoře a dole? Jak mohu použít uzavírací popruhy? Pokud nejsou žádné bílé čáry (kde může být puzzle s 1000 dílky, kde 2000 a/nebo kde puzzle s 3000 dílky), jak sestavím dodané kartonové trubky, jak vyčistím podložku puzzle, mohu použít toto puzzle žehlení rohoží, tuto podložku lze vložit do pračky atd.
5. K dispozici manuál Na krabici je často manuál, ale ten má často jen 3 kroky; velmi jednoduchá reprezentace, přičemž otázek může být poměrně hodně. Bylo by užitečné, kdyby byl například přiložen obsáhlý manuál nebo kdyby existovala videa z YouTube nebo kdyby byl k dispozici odkaz na zákaznický servis (přes Whatsapp?).
6. Zašpinění Puzzle Mat Jde o to, jak rychle se podložka puzzle dokáže zašpinit prachem nebo třeba chlupy domácích mazlíčků. To se mi stává pravidelně, zvláště pokud máte kočky nebo kočky. Samozřejmě to zcela závisí na vaší domácí situaci a na tom, kam umístíte podložku. Skoro vždy to dávám na zem v obýváku.
7. Čištění podložky puzzle Pokud se vaše podložka zašpinila prachem nebo zvířecími chlupy, otázka zní: jak snadno ji mohu vyčistit. S vlhkým hadříkem to jde snadno, nebo na něm zůstává mnoho chloupků? Nebo to opravdu musím dát do pračky, pokud je to vůbec možné?
8. Srolujte podložku na puzzle Srolování podložky puzzle. To zahrnuje kontrolu, zda dílky snadno vypadávají z podložky s puzzle a zda můžete podložku s puzzle pevně srolovat. A také to, jak snadno ho ještě připnete, když ho máte srolovaný.
9. Rozbalte podložku puzzle Rozbalení znamená, zda to jde snadno a zda například z podložky puzzle nevypadnou žádné dílky puzzle.
10. Sama kvalitní podložka na puzzle To se skutečně týká kvality samotné podložky puzzle, například: jak silná je podložka puzzle (vydrží déle, nebo je to měkký materiál), zda na podložce puzzle po rozbalení zůstávají záhyby (to opravdu ne t puzzle dobře, puzzle mat s hrbolky). Také velmi důležité: můžete snadno nasunout dílky skládačky na podložku? Podle mého názoru jedna z nejdůležitějších položek podložky puzzle. Je povrch podložky na puzzle pěkný a hladký, nebo tam budou všelijaké chlupy, pokud použijete podložku puzzle (častěji)?
11. Hodnota za peníze Můj konečný verdikt na podložce puzzle. Vězte: to je moje zjištění s tímto typem puzzle mat v mé domácí situaci. Přesvědčte se sami, co si o tom myslíte VY a jak rádi luštíte a jaká je vaše domácí situace!

3. Na co si dát pozor při nákupu podložky na puzzle

Pokud si chcete koupit podložku na puzzle, můžete zvážit několik aspektů podložky. Jsou to následující:

  • Velikost podložky puzzle
  • cena
  • Materiál
  • Typ puzzle podložky (rolovatelné nebo ne)

Více si o tom můžete přečíst na stránce "Koupit puzzle mat".4. Kterou puzzle podložku si vybrat?

Pokud si chcete vybrat správnou velikost puzzle podložky, záleží na dvou položkách, a to:5. Top 5 nejlepších podložek na puzzle

Níže je uveden úplný seznam nejlepších podložek z mých vlastních recenzí a testů. S každou podložkou puzzle uvádím vysvětlení, proč má určité skóre. Pokud existuje lepší podložka na puzzle, změním tuto top 5. Stručně shrnuto 5 nejlepších v tabulce:Jako recenze z testu Číslo 1
Název Puzzle Mat PuzzlUp Puzzle Mat 500 | 1000| 1500| 2000 | 3000 kusů
Nahlásit známku 8,55

Puzzle podložka PuzzlUp je jedna gumová podložka na puzzle voor puzzle do 3000 dílků. V tomto krátkém rozbalovacím videu můžete vidět, co přesně je podložka PuzzlUp:

Toto je v balíčku:
Puzzle mat PuzzlUp přehled všech položek

A všechny hodnocené položky puzzle podložky Qualico vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Pěnová trubice je jednoduchá, lehká a je o 1 centimetr delší než samotná podložka puzzle. Průměr 5 centimetrů. Měřeno zleva doprava, tedy 10 centimetrů.
2. Trubice Snadné použití Je výhodou, že se jedná o pěnovou trubici, nemusíte nic montovat sami. Což se jistě občas stává. Takže se opravdu nemůže nic pokazit.
3. Uzavírací popruhy Zavírací popruh má velkou výhodu, že je pouze 1 zavírací popruh. Často se stává, že existují 2 nebo 3 uzavírací pásky. Nyní 1 velký a toto se také zavírá opravdu těsně. Dokonce i jakýsi „ret“ s nápisem PuzzlUp, kterým stáhnete zapínací pásek. Trochu jsem bojoval se stahováním zavíracího pásku pod ním. Protože jsem druhou rukou pevně držel podložku.
4. Snadno pochopitelné Když vybalím podložku a používám ji, není pro mě mnoho otázek otevřených. Poměrně jednoduchý produkt s několika návody.
5. K dispozici manuál Připadá mi to trochu nepřehledné a omezené. Také chybí skutečný zákaznický servis. Sám nemám rád chatboty.
6. Zašpinění Puzzle Mat Podložka puzzle se mnou určitě trochu špiní, protože mám kočky. Stále ještě někdy leží na této podložce. Ale: Musím říct, že se na něm chlupy a prach. Ale také se snáze sundají.
7. Čištění podložky puzzle Velkou výhodou gumové podložky na puzzle je, že se opravdu snadno čistí, vždy ji srovnávám se zelenou plstěnou podložkou na puzzle. Stačí otřít vlhkým hadříkem a je hotovo.
8. Srolujte podložku na puzzle Myslím, že je to opravdová výhoda, zapínání na suchý zip, díky kterému je srolování a zavírání podložky puzzle velmi snadné. Zavírá se také opravdu těsně.
9. Rozbalte podložku puzzle Žádné problémy s ničím. Jednoduché a snadné. Ujistěte se, že existuje pouze 1 uzávěr, který musíte uvolnit.
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Výborná kvalita, malé mínus je nedostatek bílých čar na podložce puzzle, takže víte, kam umístit puzzle velikosti (které místo mám na podložce s puzzle nechat volné a jak velké?).
11. Hodnota za peníze Tato podložka na puzzle je samozřejmě o něco dražší než jiné podložky na puzzle (včetně zelených plstěných), ale stále je to špičková kvalita a pohodlí. Zaplatíte za to také, správně 49,95 (prosinec 2021). Jde jen o to, že vám na tom záleží.

Chcete si o této podložce přečíst více?

Přečtěte si celou recenzi se všemi fotografiemi a videi o této podložce.
Jako recenze z testu Číslo 2
Název Puzzle Mat Qualico Puzzle Mat 500 | 1000| 1500 kusů
Nahlásit známku 7,82

Logická podložka Qualico je jedna gumová podložka na puzzle voor puzzle do 1500 dílků. V tomto krátkém rozbalovacím videu můžete vidět, co přesně podložka Qualico puzzle je:

Toto je v balíčku:
Logická podložka Qualico až 1500 dílků - vše z krabice shora

A všechny hodnocené položky puzzle podložky Qualico vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Výhodou puzzle podložky Qualico je, že trubice je vyrobena z pěny. Je to tvrdý, ale zároveň lehký materiál. Šikovné, tudíž málo citlivé na poškození.
2. Trubice Snadné použití Snadné použití je velmi jednoduché, trubici nemusíte sami sestavovat. Takže se nemůže nic pokazit
3. Uzavírací popruhy Zapínací pásky jsou na suchý zip. Musím říct, že mi to nepřišlo moc užitečné, vždy jsem se potýkal s tím, jak to opravit. Postupem času se porouchal i 1.
4. Snadno pochopitelné Je to jednoduchý produkt. Pro mě to bylo přirozené. Vždy máte nějaké otázky, které nejsou v manuálu všechny zodpovězeny.
5. K dispozici manuál Omezený. Existuje QR kód, který můžete naskenovat a který vás odkáže na video a podrobný plán, jak podložku používat. Můžete také použít službu chatu - jako zákaznický servis. V té době mi trvalo poměrně dlouho, než jsem odpověděl na své otázky. Nakonec však velmi užitečné.
6. Zašpinění Puzzle Mat Ano, špiní se prachem / chlupy od domácích mazlíčků, ale v omezené míře, částečně proto, že na něm kočky rády leží mnohem méně než na zelené plstěné podložce.
7. Čištění podložky puzzle Funguje dobře, pohodlně a rychle! To je hezké. Samotné Qualico o tom nic nehlásí.
8. Srolujte podložku na puzzle Extra nuance v podložce puzzle díky okraji na vnější straně podložky puzzle brání tomu, aby kousky trochu vypadly.
9. Rozbalte podložku puzzle Žádný problém!
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Skvělé, dílky puzzle se velmi snadno posouvají. Myslím, že je to jedna z nejdůležitějších položek podložky puzzle. Snadno se čistí, nešpiní. Lehká váha.
11. Hodnota za peníze Velmi hezké. Určitě ta guma. Malý zvýšený okraj na vnější straně podložky puzzle. Dražší ze zelených plstěných podložek, ale také dostanete to, za co zaplatíte

Chcete si o této podložce přečíst více?

Přečtěte si celou recenzi se všemi fotografiemi a videi o této podložce.
Jako recenze z testu Číslo 3
Název Puzzle Mat Přátelský 500 | 1000| 1500 kusů
Nahlásit známku 7,64

Puzzle podložka od The Friendly je jedna gumová podložka na puzzle voor puzzle do 1500 dílků. V tomto krátkém rozbalovacím videu můžete vidět, co přesně je podložka Jumbo puzzle:

Toto je v balíčku:
Puzzle Mat The Friendly Vše zobrazeno v krabici

A všechny hodnocené položky podložky The Friendly puzzle vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Zvláštní, že jsou tam 2 trubičky, z nichž si myslím, že tenká trubička je nejlepší. Možnost dřívějšího ohnutí dílků skládačky kvůli velmi tenké trubce (4 centimetry)
2. Trubice Snadné použití Výhodou je, že nemusíte posouvat trubky a podobně. Tomu chce také zabránit.
3. Uzavírací popruhy Součástí jsou tři uzavírací pásky. I nadále mi (možná velmi osobně!) připadají ty uzavírací pásky pomocí suchého zipu velmi obtížné. Není to moje preference.
4. Snadno pochopitelné Skvělý, jednoduchý produkt. Přesto nejsou zodpovězeny všechny otázky, které jsem měl. Jak čistíte tuto podložku a některá videa o použití dvou trubek byla užitečná!
5. K dispozici manuál K dispozici jsou různé zdroje, ale myslím, že by se dalo udělat více pro informování o tom, jak něco děláte a v jakém pořadí. Potřebujete vlastní videa.
6. Zašpinění Puzzle Mat Podložka na puzzle se může snadno ušpinit, ale my máme doma 2 kočky a já puzzle na podlaze. Pokud je vaše nastavení jiné, můžete hodnotit jinak.
7. Čištění podložky puzzle Praktický a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Pokuta!
8. Srolujte podložku na puzzle Srolování je snadné, ale pásy na suchý zip mi přijdou nemotorné a určitě hrají roli při srolování.
9. Rozbalte podložku puzzle Zejména u malé trubičky končí všechny dílky úplně na podložce puzzle, dílky už téměř nemusíte dávat rovně
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Pěkná puzzle podložka, určitě! Ještě pár položek, které by mohly být lepší, opravdu mi chybí bílé čáry, abych viděl, kam můžu vložit puzzle s 1000 dílky.
11. Hodnota za peníze Velmi pěkné, ale samozřejmě se za to také platí, stále je to 35 eur. Podstatně dražší než jiná řešení zelených plstěných rohoží, která často začínají na 15-20 eurech. Jde jen o to, jestli na to máš. Dělám!

Chcete si o této podložce přečíst více?

Přečtěte si celou recenzi se všemi fotografiemi a videi o této podložce.
Jako recenze z testu Číslo 4
Název Puzzle Mat The Friendly Puzzle Mat (XXL) – 500 | 1000| 1500| 2000 | 3000| 5000 kusů
Nahlásit známku 7,45
přezkoumání Seznam videí YouTube

Puzzle podložka The Friendly pro 5000 dílků je a černá gumová podložka na puzzle voor puzzle do 5000 dílků. V tomto krátkém rozbalovacím videu můžete vidět, co přesně je podložka Jumbo puzzle:

a toto je v balení:
rsz_the_friendly_puzzelmat_xxl_–_500___1000___1500___2000___3000___5000_stukjes_alle_inhoud_doos


A všechny hodnocené položky podložky The Friendly puzzle s puzzle (5000 kusů) vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Dodává se s dobrou tvrdou kartonovou trubicí, která se jen tak nerozbije (průměr 6,5 cm). Výhodou je, že tuto trubku nemusíte montovat sami.
2. Trubice Snadné použití Nepoužitelné, protože si jej nemusíte sami skládat, jak tomu někdy bývá u jiných puzzle podložek.
3. Uzavírací popruhy Dodává se se 3 neelastickými zapínacími pásky (nejsou roztažitelné). Tyto uzávěry můžete uzavřít suchým zipem. Sama s těmito zapínáním na suchý zip vždy trochu bojuji, protože je můžete zavřít pouze 1 způsobem. Nyní znám puzzle podložky, které - pro mě - mají pohodlnější uzamykací systém. Mám také zkušenost, že se pásky na suchý zip mohou přetrhnout.
4. Snadno pochopitelné Tato podložka rozhodně není složitým produktem. Manuál je však velmi minimální (v tomto případě se jednalo o špatný návod). Nicméně – téměř nic se nemůže pokazit. Také nemusíte skládat puzzle roli, jak tomu někdy bývá u jiných puzzle podložek.
5. K dispozici manuál Je tam velmi malý kousek papíru, ale ten patří k jiné podložce puzzle od The friendly, a to podložce puzzle 1000 dílků. Ne tak elegantní za slušnou kupní částku. Návod na ní je jasný (položte hladkou stranu podložky puzzle nahoru!). Hodil by se ale odkaz na videa na Youtube. Můžete jim poslat e-mail nebo poslat zprávu Whatsapp.
6. Zašpinění Puzzle Mat Tato gumová podložka se snadno zašpiní prachem a domácími zvířaty, za předpokladu, že ji máte na podlaze. Žádný problém: můžete jej snadno znovu vyčistit!
7. Čištění podložky puzzle Jak je uvedeno výše, snadno se čistí vlhkým hadříkem. Funguje mnohem lépe než se zelenou plstěnou podložkou.
8. Srolujte podložku na puzzle Srolování je jedna věc. Puzzle 5000 dílků se prostě hodí; ujistěte se, že jste puzzle vložili přesně doprostřed, jinak budou okraje při srolování vyčnívat z podložky puzzle. Také snadné. Při srolování je obtížné utáhnout podložku puzzle. Ale konečný výsledek po rozbalení je velmi ok!
9. Rozbalte podložku puzzle Rozbalení snadné a jednoduché. A: Nečekal jsem, že dílky skládačky zůstanou tak dobře na místě. Velmi málo dílků skládačky bylo převráceno. Nevýhodou je, že ne všechny dílky puzzle pasují na podložku puzzle.
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Prvotřídní kvalita. Na zadní straně je protiskluzová guma, aby se podložka puzzle neposouvala. Nahoře je jasně označeno logem The Friendly. Dílky puzzle se velmi snadno posouvají. Lehký a snadno se čistí. Není na tom nic špatného!
11. Hodnota za peníze Náklady byly 64 eur (srpen 2023). Sloppy byl nesprávný manuál a já jsem menší fanoušek pásků na suchý zip. Celkově dobrá hodnota za peníze

Chcete si o této podložce přečíst více?

Přečtěte si celou recenzi se všemi fotografiemi a videi o této podložce.


Jako recenze z testu Číslo 5
Název Puzzle Mat Jumbo 'Puzzle & Roll Puzzle podložka Puzzle roll 500 | 1000| 1500 kusů
Nahlásit známku 6,64

Podložka Jumbo puzzle je jedna zelená plstěná podložka puzzle voor puzzle do 1500 dílků. V tomto krátkém rozbalovacím videu můžete vidět, co přesně je podložka Jumbo puzzle:

Toto je v balíčku:
JUMBO-podložka-puzzle-1000-dílná-krabice-s-obsahem-podložka-puzzle-vysvětleno

A všechny hodnocené položky podložky Jumbo puzzle (1500 kusů) vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Jemná, tvrdá kartonová trubice, která se nemůže velmi rychle zlomit. Ale přesto skutečnost, že jej musíte sestavit sami se 3 díly, může někdy způsobit lehké poškození okrajů. Mimochodem je to velká trubka o průměru 5 centimetrů – tedy 10 centimetrů měřeno z jedné strany na druhou.
2. Trubice Snadné použití Tento je pro mě zklamáním, protože se zdá snadný, ale uvnitř trubky je také položka, která se může posouvat. Podívejte se také na moje video o tom
3. Uzavírací popruhy Samy o sobě v pořádku, jsou velmi elastické, ale ne z nejpevnějšího materiálu.
4. Snadno pochopitelné Většinou ano, ale nepochopil jsem ty zavírací popruhy, že si je při nasazování radši nejdřív sundej. A dát ty trubky na sebe byla taky věc.
5. K dispozici manuál To by bylo hezké. Na krabici je něco na 3 nebo 4 obrázcích, ale instruktážní videa nebo manuál na papíře nebo zákaznický servis nebo Whatsapp by byly velmi pěkné.
6. Zašpinění Puzzle Mat Záleží, mám domácí mazlíčky a všiml jsem si, že kočky a kočky mají opravdu rády zelenou plstěnou podložku. Prach a zvířecí chlupy se snadno udrží.
7. Čištění podložky puzzle Může a jde, vlhkým mokrým hadříkem. Nedostaneš všechno, ale přišlo mi to přijatelné. Nezkoušel jsem dát podložku puzzle do pračky, ale očekávám, že to bude fungovat docela dobře.
8. Srolujte podložku na puzzle Samo o sobě v pořádku, jen ještě jedna věc k tomu, aby se kolem něj dostaly zavírací pásky. A pamatujte, že dílky skládačky nedávejte příliš blízko k okrajům! Lehká puzzle podložka, kterou lze snadno složit a/nebo srolovat.
9. Rozbalte podložku puzzle Rozbalení žádný problém!
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Není na tom nic špatného, ​​vše funguje dobře. Posuvné dílky puzzle také fungují dobře. Oproti gumové podložce se mi více líbí ta gumová. Jsou ale také mnohem dražší. Velmi lehký, takže jej lze snadno přemisťovat nebo vzít s sebou.
11. Hodnota za peníze Cena-kvalita je určitě dobrá. Svou podložku můžete používat velmi často, takže rozhodně není drahá. Šikovné a lehké a levné

Chcete si o této podložce přečíst více?

Přečtěte si celou recenzi se všemi fotografiemi a videi o této podložce.
Jako recenze z testu Číslo 6
Název Puzzle Mat Jumbo 'Puzzle & Roll Puzzle podložka Puzzle role 1000 | 1500| 2000 | 3000 kusů
Nahlásit známku 6,55
přezkoumání Seznam videí YouTube

Podložka Jumbo puzzle je jedna zelená plstěná podložka puzzle voor puzzle do 3000 dílků. V tomto krátkém rozbalovacím videu můžete vidět, co přesně je podložka Jumbo puzzle:

Toto je v balíčku:
jumbo_puzzelmat_voor_puzzel_van_1000_1500_2000_en_3000_stukjes_alles_uitgepakt-600x444

A všechny hodnocené položky podložky Jumbo puzzle (3000 kusů) vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Jemná, tvrdá kartonová trubice, která se nemůže velmi rychle zlomit. Ale přesto skutečnost, že jej musíte sestavit sami se 3 díly, může někdy způsobit lehké poškození okrajů. Mimochodem je to velká trubka o průměru 5 centimetrů – tedy 10 centimetrů měřeno z jedné strany na druhou.
2. Trubice Snadné použití Tento je pro mě zklamáním, protože se zdá snadný, ale uvnitř trubky je také položka, která se může posouvat. Podívejte se také na moje video o tom
3. Uzavírací popruhy Samy o sobě v pořádku, jsou velmi elastické, ale ne z nejpevnějšího materiálu. Rozdíl s skóre u puzzle podložky Jumbo do 1500 dílků - v případě zapínacích popruhů u 3000 dílků: 1 zavírací popruh se časem zlomil a roztřepil.
4. Snadno pochopitelné Většinou ano, ale nepochopil jsem ty zavírací popruhy, že si je při nasazování radši nejdřív sundej. A dát ty trubky na sebe byla taky věc.
5. K dispozici manuál To by bylo hezké. Na krabici je něco na 3 nebo 4 obrázcích, ale instruktážní videa nebo manuál na papíře nebo zákaznický servis nebo Whatsapp by byly velmi pěkné.
6. Zašpinění Puzzle Mat Záleží, mám domácí mazlíčky a všiml jsem si, že kočky a kočky mají opravdu rády zelenou plstěnou podložku. Prach a zvířecí chlupy se snadno udrží.
7. Čištění podložky puzzle Může a jde, vlhkým mokrým hadříkem. Nedostaneš všechno, ale přišlo mi to přijatelné. Nezkoušel jsem dát podložku puzzle do pračky, ale očekávám, že to bude fungovat docela dobře.
8. Srolujte podložku na puzzle Samo o sobě v pořádku, jen ještě jedna věc k tomu, aby se kolem něj dostaly zavírací pásky. A pamatujte, že dílky skládačky nedávejte příliš blízko k okrajům! Lehká puzzle podložka, kterou lze snadno složit a/nebo srolovat.
9. Rozbalte podložku puzzle Rozbalení žádný problém!
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Není na tom nic špatného, ​​vše funguje dobře. Posuvné dílky puzzle také fungují dobře. Oproti gumové podložce se mi více líbí ta gumová. Jsou ale také mnohem dražší. Velmi lehký, takže jej lze snadno přemisťovat nebo vzít s sebou.
11. Hodnota za peníze Cena-kvalita je určitě dobrá. Svou podložku můžete používat velmi často, takže rozhodně není drahá. Šikovné a lehké a levné

Chcete si o této podložce přečíst více?

Přečtěte si celou recenzi se všemi fotografiemi a videi o této podložce.
Jako recenze z testu Číslo 7
Název Puzzle Mat King Puzzle Mat Puzzle Roll 1000 dílků včetně Puzzle Neuschwanstein
Nahlásit známku 6,45

Podložka King puzzle je jedna zelená plstěná podložka puzzle voor puzzle do 1000 dílků.


A všechny hodnocené položky podložky King puzzle s puzzle (1000 kusů) vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Trubka z tvrdého kartonu o průměru 5 centimetrů, takže pokud měříte ze strany na stranu, tuba má 10 centimetrů. Může mít nějaké promáčkliny na okrajích, musíte s tím dělat 'divné' věci.
2. Trubice Snadné použití Snadné použití není příliš pohodlné, má jakýsi posuvný systém, takže obě trubky k sobě zasunete. Posuvný systém však někdy chce klouzat.
3. Uzavírací popruhy Zapínací pásky jsou elastické, to nemá chybu. Není extrémně robustní, při častém používání může dojít k opotřebení.
4. Snadno pochopitelné Ano. kromě kartonových trubek, které jsou obtížné. Dále musíte mít nějaké zkušenosti s čištěním a systémem rolování nahoru a dolů, o tom se nic nezmiňuje; viz další záznam.
5. K dispozici manuál Kartonový obal vysvětluje ve 4 krocích, jak používat puzzle podložku. Zkušenost ukazuje, že vy sami máte více otázek; Nevěděl jsem, jak ty zavírací proužky vlastně fungují (musíte je nejdřív povolit) a jak správně srolovat podložku, aby dílky skládačky nevypadly? Můžete podložku vyčistit a jak? Chybí manuál nebo zákaznický servis.
6. Zašpinění Puzzle Mat Ano, určitě se může zašpinit prachem a zvířecími chlupy. Trochu závislé na vašem domě a vaší čistotě v domě.
7. Čištění podložky puzzle Dá se to udělat vlhkým hadříkem, vím z vlastní zkušenosti. Myslím, že pračka bude fungovat také. Ne všechny zvířecí chlupy se však vlhkým hadříkem sundají.
8. Srolujte podložku na puzzle Určitě jde. Nedávejte dílky skládačky příliš blízko ke straně (jinak určitě vypadnou) a vězte, jak používat uzavírací popruhy.
9. Rozbalte podložku puzzle To není žádný problém, jakmile se vám to podaří pořádně srolovat.
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Není na tom nic špatného, ​​stejná kvalita jako téměř všechny ostatní zelené plstěné podložky. Nevýhodou je, že z obalu (kartonové krabice) vychází dost složený a to dělá hádanky opravdu těžké nebo otravné. Řešením může být žehlení, ale to je docela problém, pokud chcete svou novou podložku na puzzle začít hned používat.
11. Hodnota za peníze No, cena kvalita. Myslím, že podložka puzzle jako celek má docela dost nevýhod, zvláště ta hrbolatá podložka pod puzzle je velmi 'otravná'. Ale: za tuto podložku včetně puzzle zaplatíte pouze 10 eur. Poznámka: Tuto hádanku jsem shledal tak bezcennou, že jsem ji nedokončil. Málokdy vídané takové puzzle s velmi tenkými dílky a všechny dílky do sebe zapadají. Ale za 10 eur dostanete A podložku na puzzle A puzzle. Neměli byste od toho očekávat mnoho, a proto poměr ceny a kvality 7.

Chcete si o této podložce přečíst více?

Přečtěte si celou recenzi se všemi fotografiemi a videi o této podložce.6. Top 10 nejprodávanějších podložek na puzzle

Na Bol.com je top 10 s nejprodávanějšími podložkami. To hned vypovídá něco o kvalitě. Vím, neříká to všechno, ale špatná podložka pod puzzle není dlouho v top 10 nejprodávanějších podložek se špatnými recenzemi. Nápadné: číslo 3 je a skládačka skládaček, což ve skutečnosti není puzzle podložka a číslo 7 je puzzle oslík Ravensburger. To také není ve skutečnosti podložka puzzle, protože ji nelze srolovat. Charakteristické pro podložku puzzle je, že ji lze srolovat. Zarážející je také to, že pouze Innovaland je pro puzzle do 1000 dílků. Téměř všechny puzzle podložky do 1500 dílků, přičemž nejvíce vyráběné puzzle jsou ty s 1000 dílky. Pokud máte puzzle s 1000 dílky, chcete vědět, jaká je dobrá podložka na puzzle? Přečtěte si mou stránku s radami'Jakou podložku s puzzle si mám vybrat?'. Moje základní pravidlo (co rád dělám puzzle!): puzzle 1000 dílků = koupit podložku puzzle s 3000 dílky.
Seznam 10 nejprodávanějších podložek na puzzle je tento (takže: podle bol.com):

Ne. skládačka
1. Jumbo - Puzzle Mat až 1500 dílků

2. Jumbo - Puzzle Mat až 3000 dílků

3. Jumbo - Složka puzzle až 1000 dílků

4. Ravensburger - Puzzle Mat až 1500 dílků

5. Qualico - Puzzle Mat až 3000 dílků

6. Qualico - Puzzle Mat až 1500 dílků

7. Ravensburger - Puzzle Donkey až 1000 dílků

8. The Friendly - Puzzle Mat až 1500 dílků

9. Awemoz - Puzzle Mat až 1500 kusů

10. Innovaland - Puzzle Mat až 1500 dílků

7. Top 10 nejlépe hodnocených puzzle podložek

Mimochodem, toto je seznam nejlépe hodnocených puzzle podložek z bol.com. Šikovné však je, že bol.com má nejrozsáhlejší a nejrozmanitější nabídku podložek na puzzle. Na seznamu nejlépe hodnocených puzzle podložek je pozoruhodné, že v top 6 jsou pouze gumové podložky na puzzle stát. Musím také přiznat, že tyto gumové podložky na puzzle jsou také mou předností před zelenými plstěnými podložkami. Ale: často jsou také mnohem dražší! Takže u každého to může být jinak. A zelená plstěná podložka na puzzle také podle mých zkušeností funguje dobře. Pokud chcete něco trochu lepšího a víc: vyberte si gumovou. Nápadná je také podložka puzzle na 500 dílků. Zde je velmi malá nabídka puzzle podložek pro puzzle 500 dílků. Proč? Přečtěte si stránku'Puzzle Mat 500 kusů".

Ne. skládačka
1. The Friendly - Puzzle Mat až 1500 dílků

2. Qualico - Puzzle Mat až 1500 dílků

3. The Friendly - Puzzle Mat až 3000 dílků

4. The Friendly - Puzzle Mat až 500 dílků

5. Qualico - Puzzle Mat až 3000 dílků

6. Questmate - Puzzle Mat až 1500 dílků

7. Ravensburger - Puzzle osla do 1000 dílků

8. Innovaland - Puzzle Mat až 1500 dílků

9. Schmidt - Puzzle Mat až 1000 kusů

10. Jumbo - Puzzle & Roll až 1000 dílků

8. Kdo dělal testy a recenze puzzle mat?


Jsem tvůrcem této webové stránky a pravidelně kupuji novou podložku na testování. Všechny podložky na puzzle které se objevují na tomto webu byly zakoupeny, používány a testovány mnou. Nezávislý test s vlastním názorem zde. Pokud se chcete o mně (Gerben van Wijngaarden) dozvědět více, podívejte se na stránku 'Kontakt'!9. Často kladené otázky o testu puzzle mat

- Otázka 1:
Kolik puzzle podložek jste otestovali?
- odpověď 1:
Testuji každou podložku, kterou si koupím, a tento test obsahuje všechny podložky pod puzzle, které jsem sám vyzkoušel. Nicméně: Tento výběr 5 podložek na puzzle jsem nedělal jen tak, ale na základě nejprodávanějších podložek na puzzle přes Bol.com. Za předpokladu, že se nejvíce prodávají ty nejlepší puzzle podložky. Každý rok testuji několik nových podložek a pokud se skóre změní, změním výsledek testu nejlepší podložky pod puzzle.

- Otázka 2:
Na jakých předmětech jste testovali podložky na puzzle?
- odpověď 2:
Použil jsem a rozsáhle testoval každou podložku s puzzle na následujících položkách:
1. Kvalita trubek
2. Trubice Snadné použití
3. Uzavírací popruhy
4. Snadno pochopitelné
5. K dispozici manuál
6. Zašpinění Puzzle Mat
7. Čištění podložky puzzle
8. Srolujte podložku na puzzle
9. Rozbalte podložku puzzle
10. Sama kvalitní podložka na puzzle
11. Hodnota za peníze

- Otázka 3:
Jaká je spolehlivost tohoto testu?
- odpověď 3:
Měli byste vědět, toto je moje recenze o podložkách puzzle. Ale každý člověk může v podložce puzzle najít další důležité aspekty. Například jedna osoba chce utratit více peněz za podložku na puzzle, a proto může považovat za důležitou dražší gumovou podložku, zatímco druhá může být dokonale spokojena s levnější zelenou plstěnou podložkou. Důležité je, abyste věděli, na které položky si při nákupu podložky puzzle dávat pozor. Vždy si vyberte a čtěte recenze s určitým odstupem. Dívejte se zejména na to, co považujete za důležité. Na závěr jen doufám, že si každý může užít puzzle na puzzle podložce, která mu vyhovuje.