QUALICO Puzzle Mat – 500 | 1000 | 1500 kusů

Sdílej tuto stránku!

O podložce QUALICO Puzzle Mat 1500 kusů

Koupil jsem tuto podložku Qualico Puzzle Mat za 500, 1000 a 1500 kusů v srpnu 2021 za 38 eur na Bol.com. Tato podložka puzzle má velikost 66 centimetrů na výšku a 122 centimetrů na šířku. Jako údaj o rozměrech standardních hádanek:

 • Puzzle 500 dílků je: 49 centimetrů široké a 35 centimetrů vysoké
 • Puzzle 1000 dílků je: 68 centimetrů široké a 49 centimetrů vysoké
 • Puzzle 1500 dílků je: 90 centimetrů široké a 60 centimetrů vysoké
 • Puzzle 2000 dílků je: 98 centimetrů široké a 68 centimetrů vysoké
 • Puzzle 3000 dílků je: 122 centimetrů široké a 85 centimetrů vysoké

Na obrázku velikost a rozměry této podložky

qualico_puzzle mat_až_1500_kusů_-_only_the_mat_incl_dimensions
Výše uvedené opět v tabulce: které puzzle se hodí na tuto podložku Qualico puzzle až do 1500 dílků?

Počet kusů Rozměry Puzzle Rozměry Qualico Puzzle Mat
500 Šířka 49 cm x výška 45 cm Šířka 122 cm x výška 66 cm
1000 Šířka 68 cm x výška 49 cm Šířka 122 cm x výška 66 cm
1500 Šířka 90 cm x výška 60 cm Šířka 122 cm x výška 66 cm
2000 98 cm šířka x 68 cm výška (NESEDÍ) Šířka 122 cm x výška 66 cm

Pokud si chcete prohlédnout jiné rozměry hlavolamů, podívejte se prosím na naši stránku 'Rozměry puzzle'. Jak vidíte, na tuto podložku puzzle se vejde maximálně puzzle o velikosti 122 x 66 centimetrů. Puzzle o 2000 dílcích by se proto na tuto podložku NEVESTALO. Mám vzácné 1000 dílkové puzzle“Sportovní den Jana van Haasterena 2 – 81260H“ vyrobeno na této puzzle podložce.


Co je v krabici QUALICO Puzzle Mat 1500 Pieces

Vše jsem vysvětlil hned po vybalení, abyste přesně viděli, co kupujete. Pokud budete skládat puzzle z 500 nebo 1000 dílků (já udělám 1000 dílků), některé podložky puzzle označí bílou čarou, jakou velikost puzzle můžete kam umístit na podložku puzzle, jako příklad jumbo puzzle podložka na které můžete také pokládat puzzle s 1500 nebo 2000 nebo 3000 dílky:
HEMA foto puzzle 1000 dílků na jumbo puzzle podložce 2

Takže v krabici je:

 • Samotná černá podložka puzzle měří 66 centimetrů na výšku a 122 centimetrů na šířku, je vyrobena z neoprenu. Neopren je stejný materiál, ze kterého je vyrobena podložka pod myš (nebo známé potápěčské obleky)
 • 1 bílá pěnová trubice, vyrobená z tvrdého materiálu, bílá
 • 3x černé pásky na suchý zip
 • Karta s pěkným textem (viz níže) včetně QR kódu ke skenování (více o tom níže)

Logická podložka Qualico až 1500 dílků - vše z krabice shora

Čtvercový rámeček s texty

Vyfotil jsem všechny strany krabice, ale nikde není uvedeno, že tato podložka na puzzle je pro puzzle do 1500 dílků:
Logická podložka Qualico do 1500 dílků krabice - 1

Logická podložka Qualico do 1500 dílků krabice - 2

Logická podložka Qualico do 1500 dílků krabice - 3

Logická podložka Qualico do 1500 dílků krabice - 4

3 uzavírací pásky nebo pásky na suchý zip

Pohodlné uvolnění a upevnění:
Logická podložka Qualico až 1500 dílků - 3 volné pásky na suchý zip

3 uzavírací dráhy / pásky na suchý zip

Další fotka, ale pak vidíte 3 pásky na suchý zip kolem role podložky:
Logická podložka Qualico až 1500 dílků - 3 pásky na suchý zip

Neoprenová podložka na puzzle Qualico - černá

Neposouvá se díky gumě na spodní straně a horní část je velmi hladká. Ujistěte se, že logo je vidět nahoře, nedržíte podložku s puzzle obráceně.
Logická podložka Qualico až 1500 dílků - pouze podložka JPG

Opět podložka puzzle s logem Qualico

Tímto způsobem přesně víte, jaký by měl být vršek podložky puzzle, konkrétně ta s logem:
Logická podložka Qualico až 1500 dílků - podložka s Qualico

Pěnový svinovací pás je součástí

Vidíte pěnovou trubici, která nyní leží na podložce puzzle. Tato trubka není dutá. Na rozdíl od jiných podložek se nejedná o tvrdou lepenkovou trubici, kterou musíte sestavit:
Logická podložka Qualico až 1500 dílků - včetně pěnové rolovací pásky

Karta s pěkným textem a QR kódem

QR kód je stejný jako QR kód na vnější straně krabice, kterou jsem již naskenoval – viz video o QR kódu níže (a vydělejte až 55 eur na poukázkách!). Pěkná zpráva od společnosti Qualico, včetně telefonního čísla Whatsapp:
Logická podložka Qualico do 1500 dílků - karta

A podložka s puzzle se znovu srolovala

A další obrázek srolované puzzle podložky Qualico:
Podložka na puzzle Qualico až 1500 dílků - srolovaná podložka na puzzle


QUALICO Puzzle Mat 1500 Pieces - rozbalte krabici

Natočil jsem video rozbalení pro Qualico Puzzle Mat do 1500 dílků:


Puzzle podložka QUALICO a skenování QR kódu

Krabička puzzle podložky QUALICO má QR kód, který si můžete naskenovat, hned jsem to udělal a byl jsem velmi zvědavý, co uvidíte. Ve Facebook Messengeru budete mít co do činění s chatbotem, který vám pomůže na vaší cestě a poskytne nejrůznější informace a tipy. Začíná nadpisem „Informace a servis“. Zde ale není kompletní manuál ani instruktážní video. Uvidíte obrázek (celkem několik jazykových chyb - zdá se, že je přeloženo z jiného jazyka, řekl bych). Musíte si vybrat, v jakém jazyce chcete pokračovat a pak jaký produkt jste si koupili (nemohli to dát do toho QR kódu, protože si skenuji podložku?). Ale: funguje to hezky, jednoduše a šikovně. Na obrázku můžete vidět, co je v krabici a jak se používá složka puzzle: spusťte puzzle - použijte pěnovou trubici - srolujte puzzle - připevněte popruhy. Poskytují také tipy na hádanky. Šikovné, krásné a precizně provedené!

Pak: stále můžete vydělat 55 eur na poukázkách! Páni, zatímco tato podložka na puzzle stála asi 40 eur. co pro to musíte udělat? Následující:
– kontrola puzzle podložky QUALICO na Bol.com: dává vám poukázky v hodnotě 5 eur
– natočte video ukazující, že používáte podložku QUALICO a proč se vám tento produkt líbí; pak jej musíte nahrát do Facebook Messengeru. Získáte tak 50 eur v poukázkách od QUALICO! Stojí to za to!

Musím říct, že jak po zveřejnění recenze, tak po natočení videa, jsem musel čekat velmi dlouho na lidskou odpověď od Qualico. Slevový kód Bol.com i poukaz trvalo několik dní, než dorazily. Dokud jsem si nezatelefonoval se zaměstnancem Qualico přes Facebook Messenger. Měli byste to vědět, jinak vždy mluvíte s takzvaným chatovacím botem. Takže to trvalo docela dlouho, ale jakmile jsem měl kontakt, vše proběhlo hladce a dostal jsem jen slevový kód na Bol.com a voucher.


Vysvětlení hádanky

Začal jsem vysvětlovat puzzle, tedy třídit všechny dílky na podložce puzzle Qualico. Nejprve zde vidíte krabici a dílky z krabice na puzzle Qualico:
Logická podložka Qualico až 1500 dílků s boxem Sports Day 2 a dílky na puzzle podložce
Vždy vytřídím rovné kusy od ostatních kusů. Tentokrát to nebylo nutné, protože jsem puzzle koupil z druhé ruky a k mému překvapení už byly všechny rovné dílky úhledně v igelitovém sáčku! Takže zase šetří :-). Co mě hned zarazí a zklame je, že ne všechny dílky se vejdou na podložku puzzle pro 2 dílků. Puzzle je samozřejmě proto, že se skládá z 1500 dílků (1000×68), ale docela dost dílků musím dát mimo podložku puzzle:
Logická podložka Qualico všechny kousky roztříděné a rozložené, ale ještě ne ty správné
Vždy jsem zastáncem nákupu velmi velké puzzle podložky o 3000 dílcích, pokud položíte puzzle o 1000 dílcích. Jakou podložku s puzzle byste si vybrali? Již dříve jsem vám vysvětlil několik věcí: „jakou podložku na puzzle si mám vybrat nebo která podložka na puzzle mi vyhovuje„?
Co mě okamžitě zaujalo, byl velmi jemný povrch této puzzle podložky, vyrobený z neoprenu. Trochu to voní touto černou podložkou (proč je černá a všechny ty plstěné podložky pod puzzle jsou zelené?). Neopren je stejný materiál, ze kterého jsou vyrobeny potápěčské obleky. Ale povrch se zdá velmi pěkný, velmi hladký a snadno jsem z této podložky setřel pár kočičích chlupů! To je slibné!

Vše výše uvedené můžete také 1x vidět v mém videu:

Arggh… pokud chci položit rovné dílky nebo okraje, NEVEDE SE to na podložku puzzle, jak jsem je položil! Co případ chce? hádanka'Sportovní den 2' je vertikální puzzle (co je vertikální puzzle?)! A pak se to prostě nevejde na tuto podložku:
jan_van_rusheren_sportdag_2_-_vertical_puzzle
Musel jsem tedy vše uspořádat do správných proporcí:
jan van haseren sportovní den 2 vertikální puzzle dobře umístěné na podložce qualico puzzle
Ale pak hned víte, proč se v dnešní době téměř žádné (nebo žádné??) vertikální hlavolamy nedělají, jen se rébusy méně jemně a snadno dávají. Jak vidíte, jsem jen méně schopen dosáhnout vrcholu skládačky. Vždy se dostanete na konec skládačky, ale vrchol je docela daleko. A to se většině luštitelů nelíbí, mně taky ne 🙂


Srolujte nebo uložte podložku QUALICO Puzzle Mat

Začal jsem srolovat podložku s puzzle Qualico. Záměrně jsem nechal kousky velmi blízko okraje, abych viděl, co se s nimi stane. U zelených plstěných podložek puzzle občas některé dílky vypadnou, protože jsou méně pevné (čti limp = filc). K šipce však nedošlo, vypadl pouze 1 kus. Podložka na puzzle Qualico má také velmi malý (téměř neviditelný) zvýšený okraj po celém obvodu podložky. Myslím, že to pomáhá, ale rozhodně pomáhá to, že podložka na puzzle Qualico je velmi robustní a robustní. A podložku puzzle můžete pevně utáhnout pomocí pásků na suchý zip, aby byla pevně uchycena. Sám jsem se párkrát potrápil s tím, jak omotat pásy na suchý zip, aby se pásy na suchý zip daly vždy zafixovat. Ale to je možná moje vlastní nešikovnost (?). Jediná věc je, že musíte počítat s tím, že kousky mohou na konci úplně vypadnout. Nechte to být tip, než začnete skládat puzzle v této podložce. Podívejte se na toto video, abyste přesně pochopili, co tím myslím:


Rozbalte podložku puzzle QUALICO

Natočil jsem skládací video se všemi dílky skládačky. Chcete-li zjistit, zda dílky skládačky zůstanou na místě. A musím říct především dobrý! Otočilo se jen pár dílků a skládačka zůstala téměř zcela správná. Mám mnoho zkušeností s plstěnými zelenými podložkami, ale tato je, řekla bych, jen o trochu lepší. Nevypadly žádné kousky, kromě kousků na celém konci (ale viz text výše v části „Srolování nebo uložení podložky QUALICO Puzzle Mat“). U zelené plstěné podložky na puzzle je to o něco pohodlnější, na zapínacích páscích bývá zapínací spona.
Toto je video, které jsem o tom natočil:


QUALICO a značka kvality SGS

Ukázalo se, že podložka na puzzle Qualico má značku kvality SGS. To pro mě nic neznamená. Právě jsem si to prohlédl. SGS to píše na svém webu „Zajištění kvality a služby zajišťování kvality od SGS – zajistěte, aby váš materiál, výrobky, stroje, zařízení a průmyslová zařízení byly vyrobeny v souladu se všemi předpisy.“ SGS je navíc velmi velká společnost: „SGS je světovým lídrem v oblasti inspekce, ověřování, analýzy a certifikace. Jsme známí jako globální měřítko kvality a integrity. SGS spravuje síť přibližně 2600 93.000 kanceláří a laboratoří po celém světě s více než XNUMX XNUMX zaměstnanci.'


QUALICO Puzzle Mat 1500 kusů - Čištění

Co se týče špinění: v našem domě máte 2 kočky, ale ani jedna kočka neseděla na podložce puzzle. Na rozdíl od zelených plstěných podložek, na kterých se často sedávalo a leželo. Tím pádem na něm bylo docela dost chloupků, které se těžko odstraňují. Qualico se proto špiní méně rychle, ale také se mnohem snadněji čistí. Dvě možnosti: ruce už jsou na tom docela dobře. To je ale také velmi snadné s mírně navlhčeným hadříkem. Veškerý prach a zvířecí chlupy velmi snadno zmizí! Natočil jsem z toho video:


Kvalita podložky puzzle

Když mluvíte o kvalitě podložky puzzle, myslím na toto: mohu snadno posouvat dílky skládačky na podložku? Ano! To je opravdu moc hezké. Neuvěřitelně snadné. Ale moc pěkně udělané, navíc udělali malý zvýšený okraj, takže dílky skládačky nepadají z podložky A když ji srolujete, tak snadno nespadnou. A to funguje. Mám také zkušenost: naše kočky na ní opravdu nesedí, přitom vždy sedí přímo na takové zelené plstěné podložce, i když na ni dávám všelijaké věci, abych tomu zabránil. Možná je to materiál, který jim nepřipadá atraktivní k sezení. Qualico můžete srovnat s jakousi podložkou pod myš. Už to, že na něm kočky nesedí, znamená, že je na něm mnohem méně / žádné kočičí chlupy. A pokud se chloupky objeví, můžete je snadno odstranit rukama. A jsem si jistý, že to stále můžete udělat vlhkým hadříkem. Tato podložka puzzle tím nebude trpět. Není to také příliš těžká podložka na puzzle. Takže velká spokojenost s kvalitou!!
Natočil jsem video z výše uvedeného:


Klady a zápory podložky puzzle QUALICO

Plus:

 • Dobrý materiál neopren, dílky puzzle velmi snadno klouzají
 • Dobrý materiál, neopren, snadno se udržuje v čistotě rukou nebo vlhkým hadříkem
 • Zvýšený okraj, takže dílky skládačky při srolování téměř nevypadnou
 • Lehká podložka na puzzle
 • Cena-kvalita: Top! Ale jak se na to díváš. Špičková kvalita, ale dražší, pokud za to nejste ochotni / (můžete) zaplatit

Min.:

 • Trochu nemotorné ty pásky na suchý zip. Měl jsem s tím trochu problémy
 • Hodnota za peníze: Střední! Ale jak se na to díváš. Drahé, pokud za to nechcete / (můžete) zaplatit. Srovnatelnou zelenou plstěnou podložku seženete za cenu kolem 22 eur
 • Pokud skládáte puzzle z 1000 dílků, ne všechny dílky se na tuto podložku vejdou. Chystáte se srolovat, v krabici musí být kousky
 • Kontaktování zákaznického servisu, pokud si opravdu chcete promluvit s osobou/lidskou bytostí, trvalo dlouho. Ale po kontaktování zaměstnance Qualico to bylo jinak v pořádku a velmi užitečné

Můj TIP?
Opravdu si myslím, že je to nejlepší puzzle podložka, kterou jsem doposud testoval (září 2021). Je to sice dražší podložka na puzzle, ale na oplátku dostanete hodně!


Skóre této podložky na puzzle v seznamu „Nejlepší podložka na puzzle“: Skóre 7,82

Tato podložka na puzzle je na seznamu „Nejlepší podložka na puzzle“. Konečné skóre: 7,82
Na skóre se můžete podívat zde:


A všechny hodnocené položky puzzle podložky Qualico vysvětlily:
Test Položka Popis
1. Kvalita trubek Výhodou puzzle podložky Qualico je, že trubice je vyrobena z pěny. Je to tvrdý, ale zároveň lehký materiál. Šikovné, tudíž málo citlivé na poškození.
2. Trubice Snadné použití Snadné použití je velmi jednoduché, trubici nemusíte sami sestavovat. Takže se nemůže nic pokazit
3. Uzavírací popruhy Zapínací pásky jsou na suchý zip. Musím říct, že mi to nepřišlo moc užitečné, vždy jsem se potýkal s tím, jak to opravit. Postupem času se porouchal i 1.
4. Snadno pochopitelné Je to jednoduchý produkt. Pro mě to bylo přirozené. Vždy máte nějaké otázky, které nejsou v manuálu všechny zodpovězeny.
5. K dispozici manuál Omezený. Existuje QR kód, který můžete naskenovat a který vás odkáže na video a podrobný plán, jak podložku používat. Můžete také použít službu chatu - jako zákaznický servis. V té době mi trvalo poměrně dlouho, než jsem odpověděl na své otázky. Nakonec však velmi užitečné.
6. Zašpinění Puzzle Mat Ano, špiní se prachem / chlupy od domácích mazlíčků, ale v omezené míře, částečně proto, že na něm kočky rády leží mnohem méně než na zelené plstěné podložce.
7. Čištění podložky puzzle Funguje dobře, pohodlně a rychle! To je hezké. Samotné Qualico o tom nic nehlásí.
8. Srolujte podložku na puzzle Extra nuance v podložce puzzle díky okraji na vnější straně podložky puzzle brání tomu, aby kousky trochu vypadly.
9. Rozbalte podložku puzzle Žádný problém!
10. Sama kvalitní podložka na puzzle Skvělé, dílky puzzle se velmi snadno posouvají. Myslím, že je to jedna z nejdůležitějších položek podložky puzzle. Snadno se čistí, nešpiní. Lehká váha.
11. Hodnota za peníze Velmi hezké. Určitě ta guma. Malý zvýšený okraj na vnější straně podložky puzzle. Dražší ze zelených plstěných podložek, ale také dostanete to, za co zaplatíte

Chcete znát celý výsledek testu mých zkušeností s podložkami? Pak si přečtěte stránku 'Nejlepší podložka na puzzle".


O tomto poskytovateli

Položka
Rozměry 122 centimetrů (šířka) x 66 centimetrů (výška)
Hmotnost 1,5 kilogram
Značka QUALICO
EAN 5419980047427
Hallmark Certifikace SGS
Materiál puzzle podložka Neopren
Materiál Pěnová trubice
Na jaké hádanky? 500, 1000 a 1500 kusů
Na jaké hádanky? Šířka 90 cm x výška 60 cm
Uzavírací popruhy Ano, 3 kusy. Pásky na suchý zip
Hádanka? Ne, není součástí dodávky

Kde mohu koupit?

poskytovatel cena Na webové stránky
Bol.com 37,95 (srpen 2021) Kup nyní

Hodnocení

Přidat recenzi
1
2
3
4
5
Poslat
     
zrušit

Přidat recenzi

Puzzle 1000 dílků
Průměrné hodnocení:  
 recenze 2
dveře marc op Puzzle 1000 dílků
Směšně drahé

Chtěli jsme si objednat podložku s puzzle nyní, cena nyní vzrostla na 79,95 za tuto velikost! Je to směšné takhle zdražovat. Bohužel to vzdávám.

dveře Gerben van Vineyards op Puzzle 1000 dílků
Nejlepší puzzle Mat k dnešnímu dni!

Napsal jsem výše uvedenou recenzi a musím říct, že to byla dosud nejdražší puzzle podložka (38 eur), ale jsem z ní opravdu nadšený! Vlastně bych rád dal 6 nebo 7 hvězdiček. Porovnal jsem to se zelenými plstěnými podložkami. A ano, je to dražší, ale dostanete to, za co zaplatíte.

Sdílej tuto stránku!