Podložka na žehlení puzzle

Pokud jste si zakoupili (Jumbo) puzzle podložku, může se stát, že je z obalu trochu hrbolatá. Pokud je podložka s puzzle složená v krabici a vyjmete podložku s puzzle z krabice, bude mít hrbolky / vrásky. To by mohl být případ například tohoto:
JUMBO-Puzzle-Mat-1000-kus-krabicka-s-obsahem
Jak můžete vidět, podložka puzzle byla složena v krabici. Na fotce můžete vidět, že kolem podložky puzzle byly nataženy elastické pásky, díky kterým se při rozkládání hrbolí. Jak špatné je to však nyní? Jednomu to přijde horší než druhému, už jsem slyšel levou i pravou. Pokud i vás toto hodně trápí, mám pro vás řešení: vyžehlete si podložku na puzzle!

Jak vypadá podložka puzzle před žehlením: je opravdu hrbolatá?

– Puzzle podložka PŘED rozkládáním: Právě jsem natočil video z podložky, než jsem si na ní začal lámat hlavu, takhle vypadá:

– Puzzle podložka PO puzzle: Natočil jsem video z následujícího: všechny kousky skládačky Kabinet kuriozit od Jana van Haasterena (1000 dílků) jsem umístil na puzzle JUMBO podložku. Hádanka je hotová. Chcete vidět, jak hrbolatá je podložka puzzle? (Je to o tato podložka na puzzle):

Vyžehleme podložku puzzle!

Vyžehlil jsem podložku s puzzle a podíval se na efekt. Nejprve jsem mezi to dal utěrku, abych nepoškodil podložku puzzle. Mimochodem, tato podložka puzzle JUMBO byla vyrobena z nějakého druhu plsti. Pokud to přežehlíte s utěrkou, určitě nebudete mít žádnou škodu. Po natočení tohoto videa jsem ho také vyžehlil bez utěrky. To také funguje dobře, aniž by došlo k poškození podložky puzzle. Podívejte se na moje video:

Podložka puzzle po vyžehlení

A mělo by žehlení efekt? Ano, na podložce puzzle jasně uvidíte méně hrbolků. Takže to funguje opravdu dobře. Dávejte pozor, abyste jej nepoškodili. Dobrý tip a užitečný, pokud budete svou podložku používat ještě častěji. Podívejte se na výsledek skládačky po vyžehlení: